Blamaż Olympique'u Marsylia. Zobacz, co zrobił Milik

Kompletnie nieudane spotkanie ma za sobą Arkadiusz Milik. Fatalnie pudłował, a jego Olympique Marsylia przegrał z Olympique Lyon aż 0:3. Aż trudno uwierzyć, w jakiej sytuacji Polak nie zdobył bramki.

Mateusz Kozanecki
pudło Arkadiusza Milika w meczu z Lyonem YouTube / Ligue 1 Uber Eats / Na zdjęciu: pudło Arkadiusza Milika w meczu z Lyonem
Olympique Marsylia mógł w pierwszej połowie prowadzić już 2:0, ale dwukrotnie fatalnie pomylił się Arkadiusz Milik.

Najpierw znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, którego następnie próbował przelobować. Był przy tym naciskany przez obrońcę i uderzył piłkę zbyt wysoko.

Trudno jednak wytłumaczyć sytuację, do jakiej doszło niedługo później. Milik otrzymał idealne podanie wzdłuż linii piątego metra. Wystarczyło dołożyć nogę, aby piłka znalazła się w siatce.

Milik jednak zamiast strzelić do pustej bramki, uderzył w taki sposób, że piłka znalazła się poza boiskiem. Polak został zrównany z ziemią za swój występ.

"Miał cztery okazje, ale za każdym razem był bardzo nieskuteczny. Jego pudła zaważyły na losach meczu" - komentował portal maxifoot.fr.

W drugiej połowie do głosu doszli goście, którzy zadali trzy ciosy i zwyciężyli 3:0.

Skrót meczu OM - Olympique Lyon zobaczysz poniżej
[b]Czytaj także:"Opuścił stadion z uśmiechem". Zachowanie Lewandowskiego zaniepokoiło dziennikarzyMarsylia upokorzona w hicie. Fatalny Milik[/b]

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy występ Arkadiusza Milika rozczarował?