Ależ pech bramkarza Villarreal! Puścił dwa takie gole

Villarreal CF do przerwy prowadził 2:0 i mógł marzyć o finale Ligi Mistrzów. Jednak po zmianie stron posypała się gra Hiszpanów. Dwa koszmarne błędy popełnił bramkarz Geronimo Rulli.

Łukasz Witczyk
błąd Gernomino Rulliego przy pierwszym golu dla Liverpoolu Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: błąd Gernomino Rulliego przy pierwszym golu dla Liverpoolu
W pierwszym półfinałowym meczu Liverpool FC wygrał 2:0 i był faworytem w rywalizacji o finał Ligi Mistrzów. Jednak po 45 minutach rewanżowego starcia Villarreal CF odrobił straty. Hiszpański zespół prowadził 2:0. O losach walki o awans zadecydowała druga połowa.

W niej świetnie grali piłkarze z Anglii. Szybko odrobili straty, a ogromna w tym zasługa bramkarza Villarreal CF Geronimo Rulli. Mógł on zostać bohaterem gospodarzy, ale popełnił dwa koszmarne błędy.

Najpierw Rulli skapitulował po strzale Fabinho. Mógł zachować się zdecydowanie lepiej przy tej interwencji. Golkiper przepuścił jednak piłkę między nogami. Podobnie było w 65. minucie, gdy również popełnił błąd. Pokonał go Luis Diaz.

Jeszcze gorzej bramkarz i cała formacja defensywna zachowała się przy trzeciej bramce dla Liverpool FC. Gola na 3:2 strzelił Sadio Mane.