Czesi nie dowierzają w to, co się wydarzyło

Reprezentacja Czech po pokonaniu Polski (3:1) zremisowała bezbramkowo z Mołdawią w drugim meczu eliminacji do Euro 2024. Tamtejsze media są wściekłe, że drużyna straciła dwa punkty i praktycznie zaprzepaściła to, co zyskała wcześniej nad Polską.

Dawid Franek

isport.blesk.cz: "Kac po Polsce, słaby występ i remis"

"Reprezentacja Czech zamazała piątkowe zwycięstwo nad Polską nudnym występem w Kiszyniowie, gdzie tylko zremisowała 0:0 z Mołdawią, czwartą najgorszą drużyną w Europie. Euforia fanów wokół kadry minęła, podobnie jak dwa punkty" - pisze isport.blesk.cz.

Dziennikarze podkreślają, że piłkarze reprezentacji Czech obiecywali, że zagrają na takiej intensywności jak z Polską, a tymczasem kompletnie zawiedli. Pierwszą groźną sytuację bramkową mieli dopiero w 30. minucie meczu. Trener kadry dokonał pierwszej zmiany dopiero w 73. minucie, co przy nędznym obrazie spotkania mogło dziwić.