Miesiąc do Czarnogóry. Oni błagają Adama Nawałkę o kolejną szansę

Lider rewelacji sezonu Eredivisie, "nowy Lubański", który wreszcie wszedł na właściwą ścieżkę i gwiazdor reprezentacji Polski U-21 - na kogo Adam Nawałka powinien zwrócić uwagę przed marcowym meczem z Czarnogórą?

Maciej Kmita
Maciej Kmita

Problemy liderów

Dokładnie za 30 dni reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Czarnogórą w ramach 5. kolejki el. MŚ 2018. Teren w Podgoricy jest bardzo gorący, a Sokoły to wicelider naszej grupy eliminacyjnej, więc Biało-Czerwonych czeka trudne zadanie. Tym bardziej że tak ważni dla reprezentacji zawodnicy jak Jakub Błaszczykowski czy Grzegorz Krychowiak nieudanie rozpoczęli 2017 rok, a Arkadiusz Milik dopiero pracuje nad odzyskaniem formy sprzed kontuzji i na razie grywa epizody.

Adam Nawałka znany jest z tego, że stawia na wyselekcjonowaną w pierwszym etapie kadencji grupę piłkarzy, do której nowicjuszowi dostać się niezwykle trudno. Selekcjoner chętniej za to daje szansę zawodnikom, których już kiedyś zapraszał na zgrupowania, ale potem z różnych względów z nich zrezygnował.

Na miesiąc przed starciem z Czarnogórą przedstawiamy sylwetki reprezentantów Polski, którzy swoją grą w sezonie 2016/2017 wręcz błagają selekcjonera o powrót do drużyny narodowej. Kto zasłużył na ponowne powołanie do kadry?

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy reprezentacji Polski potrzebny jest dopływ świeżej krwi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)