Bayern Monachium - AEK Ateny 2:0 (1:0) => RELACJA ONLINE

Benfica Lizbona - Ajax Amsterdam 1:1 (1:0)

Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim 2:2 (2:0)

2:0 - Tanguy Ndombele 28'

2:1 - Andrej Kramarić 65'

2:2 - Pavel Kaderabek 90+2'

Skomentuj 1

Koniec środowych meczów Ligi Mistrzów. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE!

Skomentuj 0

TSG 1899 Hoffenheim odrobiło w doliczonym czasie gry wszystkie straty i doprowadziło do remisu 2:2 w starciu z OL. Bramkę zdobył Pavel Kaderabek.

Skomentuj 0

Manchester City rozbija Szachtar Donieck 6:0! Szóstego gola w tym meczu strzelił w doliczonym czasie gry Gabriel Jesus.

Skomentuj 0

Zwrot akcji w Turynie. Manchester United wygrywa 2:1 po trafieniu Paula Pogby w 90. minucie.

Skomentuj 0

W 86. minucie remis 1:1 w Turynie! Ładną bramkę dla Manchesteru United zdobył Juan Mata.

Skomentuj 0
  • Robert Lewandowski nie zwalnia tempa. Polak strzelił w 71. minucie drugiego gola dla Bayernu Monachium w meczu z AEK.

Skomentuj 0

Gabriel Jesus w 71. minucie po raz drugi z rzutu karnego i Manchester City wygrywa z Szachtarem Donieck już 4:0.

Skomentuj 0

W 67. minucie spotkania piątą bramkę dla Realu Madryt podczas rywalizacji z Victorią zdobył Toni Kroos.

Skomentuj 0

TSG 1899 Hoffenheim zdobyło kontaktową bramkę w potyczce z Olympique'm Lyon, a jej autorem okazał się Andrej Kramarić.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo wyprowadził Juventus Turyn na prowadzenie 1:0 w spotkaniu z Manchesterem United! Portugalczyk trafił do siatki w 65. minucie.

Skomentuj 0

Ajax Amsterdam za sprawą Dusana Tadicia doprowadził w 61. minucie do remisu w starciu z Benfiką Lizbona.

Skomentuj 0

Nuhu Kasim w w 51. minucie spotkania dostał czerwoną kartkę (za dwie żółte) i TSG 1899 Hoffenheim w starciu z Olympique Lyon musi grać w "10".

Skomentuj 0

Manchester City wygrywa już 3:0 z Szachtarem! Trzecią bramkę dla gospodarzy w 49. minucie zdobył Raheem Sterling.

Skomentuj 0

Rozpoczłęy się drugie połowy meczów z godziny 21:00!

Skomentuj 0

Koniec pierwszych połów spotkań w środowych meczach Ligi Mistrzów z godziny 21:00. Czas na około 15 minut przerwy przed drugimi odsłonami spotkań.

Skomentuj 0

Żadna bramka nie padła na razie tylko w Turynie, gdzie Juventus Turyn remisuje z Manchesterem United.

Skomentuj 0

Viktoria Pilzno na łopatkach, przegrywa z Realem Madryt już 0:4. W 40. minucie gola strzelił Gareth Bale.

Skomentuj 0

Real Madryt wygrywa już 3:0 w Pilznie. Akcję obrońcy tytułu w LM wykończył w 37. minucie Karim Benzema.

Skomentuj 0

Olympique Lyon prowadzi 2:0 z TSG 1899 Hoffenheim. Drugą bramkę dla ekipy z Francji zdobył Tanguy Ndombele.

Skomentuj 0

Robert Lewandowski z golem! "Lewy" zdobył bramkę z rzutu karnego w 31. minucie meczu Bayern Monachium - AEK Ateny.

Skomentuj 0

Benfica Lizbona objęła prowadzenie w starciu z Ajaksem Amsterdam po trafieniu Jonasa w 29. minucie rywalizacji.

Skomentuj 0

Manchester City wygrywa z Szachtarem Donieck już 2:0 po bramce Gabriela Jesusa z rzutu karnego w 24. minucie meczu.

Skomentuj 0

Real Madryt zadał Viktorii Pilzno drugi cios. Tym razem do siatki w 23. minucie spotkania trafił Casemiro.

Skomentuj 0

Wygrywa także Real Madryt z Viktorią Pilzno. Bramkę dla Królewskich zdobył Karim Benzema.

Skomentuj 0

Olympique Lyon wyszedł na prowadzenie w meczu z TSG 1899 Hoffenheim. Gola dla gospodarzy w 20. minucie strzelił Nabil Fekir.

Skomentuj 0

Mamy pierwszego gola! W 13. minucie bramkę dla Manchesteru City w starciu z Szachtarem Donieck zdobył David Silva, któremu asystował Riyad Mahrez.

Skomentuj 0

10. minuta na zegarach i w dalszym ciągu na wszystkich stadionach bezbramkowe remisy.