Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
1
88'

Zagotowało się pod bramką Chelsea. Minimalnie niecelnie po wrzutce z prawej flanki główkował Carlos Vinicius.

1
86'

Koguty rozgrywają swój atak w okolicy pola karnego przyjezdnych.

1
1
84'

Aktualna tabela angielskiej ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante, który nieprzepisowo powstrzymywał przeciwnika.

1
1
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christian Pulisić.

80'

Nieźle sprzed pola karnego przymierzył Erik Lamela, jednakże Edouard Mendy sparował piłkę na rzut rożny.

78'

Chelsea FC ma dużą przewagę optyczną, lecz w drugiej połowie nie potrafi jej udokumentować bramką.

3
2
2
1
1
76'

Bardzo groźnie po ziemi uderzył Mason Mount, ale Hugo Lloris nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę do boku.

4
4
74'
3
4
1
1
1
69'
69'
69'

Mateo Kovacić przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i uderzył niecelnie na bramkę Kogutów.

3
3
67'

Świetną interwencją popisał się Hugo Lloris, który wypiąstkował piłkę tuż przed Christianem Pulisiciem.

4
3
1
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg, który faulował rywala.

Tottenham Hotspur
4
4
61'

Antonio Ruediger znalazł się na ofsajdzie.

3
3
60'

Serge Aurier uprzedził Timo Wernera i być może uchronił gospodarzy przed stratą drugiego gola.

3
3
58'

Chelsea nie forsuje tempa i spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

3
2
2
2
2
54'

Niecelnie z linii pola karnego huknął Callum Hudson-Odoi i piłkę do gry wprowadzi Hugo Lloris.

4
3
53'

Po zmianie stron na boisku sporo walki, jednak brak składnych, ciekawych akcji.

3
3
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Toby Alderweireld.

3
3
1
1
1
50'

The Blues wznowią grę od rzutu wolnego w okolicy własnego pola karnego.

3
3
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
3
3
46'

Początek drugiej odsłony meczu Tottenham Hotspur - Chelsea FC.

3
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
2
42'

Serge Aurier oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony boiska.

3
3
1
40'

Chelsea atakowała prawym skrzydłem i wywalczyła piąty w tym spotkaniu rzut rożny. Natomiast Koguty nie miały jeszcze żadnego kornera.

2
3
38'

Tottenham Hotspur na razie nie zachwyca i nie potrafi zagrozić bramce The Blues.

2
2
36'

Chelsea FC. Schodzi kontuzjowany: Thiago Silva. Wchodzi: Andreas Christensen.

34'

Thiago Silva ma problemy zdrowotne i potrzebuje pomocy medycznej.

3
3
1
32'

3
30'

Obecnie ekipa Chelsea cofnęła się i widać, że czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

3
3
28'

Zawodnicy prowadzeni przez Thomasa Tuchela nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

3
3
1
24'

Gol! Strzelił Jorginho.

Chelsea FC wyszła na prowadzenie 1:0! Jorginho pewnie wykorzystał "jedenastkę".

Chelsea FC
13
8
1
2
2
24'

Rzut karny dla Chelsea FCEric Dier sfaulował Timo Wernera we własnej "16".

9
4
2
1
2
22'

Podopieczni Jose Mourinho bez pośpiechu konstruują swój atak pozycyjny.

4
3
20'

Tabela Premier League:

6
4
1
18'

Nieudana akcja gospodarzy i bezpańską futbolówkę spokojnie złapał Edouard Mendy.

4
4
1
16'

Przyjezdni wymieniają kolejne podania w okolicy pola karnego Tottenhamu.

6
4
14'

Chociaż Serge Aurier nie był atakowany przez rywala, to zdecydował się bezpiecznie wybić piłkę na korner.

4
4
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
4
4
1
11'

Niecelnie z około 17 metrów strzelił Callum Hudson-Odoi, lecz po drodze piłka otarła się o jednego z przeciwników i będzie rzut rożny dla The Blues.

5
5
10'

Posiadanie piłki:

Tottenham Hotspur - 26 proc.

Chelsea FC - 74 proc.

4
4
6'

Celnie sprzed pola karnego uderzył Heung-Min Son, ale piłkę pewnie złapał Edouard Mendy.

6
5
5'

Mason Mount znalazł się na pozycji spalonej.

5
5
1
1
4'

Mason Mount próbował dośrodkowywać, ale został zablokowany i sędzia wskazał na korner dla Chelsea.

1
4
3'

W starciu z rywalem ucierpiał Tanguy Ndombele i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

5
3
2'

Faulowany na połowie Kogutów był Timo Werner.

5
5
1'

Już w pierwszej minucie niecelnie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła główkował Timo Werner.

6
4
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

5
5
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Tottenham Hotspur - Chelsea FC?