Zza pola karnego uderzał Yansane, ale kolejny raz bez problemu broni Courtois.

Spotkanie potrwa o minimum trzy minuty dłużej.

89'

Dośrodkowanie Viniciusa, po którym niecelnie główkował Militao.

1
89'

Kolejna próba Asensio, tym razem zza pola karnego, ale Athanasiadis notuje jeszcze jedną bardzo dobrą interwencję!

1
87'

Asensio przed szansą na czwartego gola, lecz jego strzał z sześciu metrów instynktownie broni Athanasiadis!

4
1
86'

Cojocaru chciał założyć siatkę Marcelo, ale ten był czujny, a po chwili tylko się uśmiechnął.

1
1
84'
84'

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Antonio Blanco.

84'

Jeszcze jeden stały fragment gry dla gospodarzy. Dośrodkowanie Thilla, ale wybija piłkę wracający we własne pole karne Benzema.

1
81'

Thill strzelał z rzutu wolnego, ale nie dał się zaskoczyć Courtois i pewnie złapał piłkę.

1
1
81'

Szeriff. Schodzi: Adama Traore. Wchodzi: Maxim Cojocaru.

wchodzi Wchodzi
Maxim Cojocaru #98
schodzi Schodzi
Adama Traore #9
1
80'

Arboleda podcięty przez Casemiro tuż przed polem karnym Realu. Rzut wolny.

1
79'

Bardzo niebezpiecznie wyglądająca sytuacja z Traore, który nagle złapał się za klatkę piersiową i upadł na murawę.

1
1
1
3
2
77'

Źle rozegrali rzut wolny goście. Kroos podawał na dalszy słupek do Casemiro, ale ten nie opanował piłki.

76'

Kopnięty Casemiro, który osłaniał piłkę. Real niemal non stop przebywa na połowie rywala.

3
1
1
1
1
73'

Kroos świetnie znalazł podaniem w polu karnym Rodrygo, ten miał dużo miejsca, by oddać strzał, ale mimo to został zablokowany.

1
72'

Złamał akcję na prawą nogę Marcelo i oddał strzał ok. dwudziestu metrów, ale na drodze stanął jeden z rywali.

1
1
1
1
1
69'

Jeszcze ponowił akcję Thill, ni to strzał, ni to dośrodkowanie i piłka trafiła w słupek!

68'

Traore opanował piłkę w polu karnym Realu i złożył się do efektownego strzału wolejem, jednak kapitalnie broni Courtois!

9
4
2
2
1
66'

Znakomite zagranie do Kroosa na dalszy słupek. Strącenie Benzemy, nabiegał tam jeszcze Vinicius, jednak w ostatniej chwili obrońca Sheriffa nie pozwolił mu na oddanie strzału.

2
1
65'

Real Madryt. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Nacho.

2
1
63'

Jakieś problemy zdrowotne Alaby po akcji Sheriffa. Chyba konieczna będzie zmiana.

2
61'

Real Madryt. Schodzi: Ferland Mendy. Wchodzi: Marcelo.

60'

Mocny, płaski strzał Traore z dwudziestu metrów, jednak piłka wyraźnie minęła bramkę Realu.

59'

Szeriff. Schodzi: Frank Castaneda. Wchodzi: Momo Yansane.

Momo Yansane #99
Frank Castaneda #10
1
59'

Szeriff. Schodzi: Dimitris Kolovos. Wchodzi: Boban Nikolov.

Dimitris Kolovos #22
59'

Szeriff. Schodzi: Bruno. Wchodzi: Keston Julien.

Keston Julien #16
Bruno #77
1
57'

Kolejna efektowna akcja gości. Magiczne dotknięcie piłki przez Benzemę, po którym Rodrygo miał okazję strzelecką z dość ostrego kąta, jednak dobrze wyszedł z bramki Athanasiadis i nie pozwolił na oddanie strzału.

1
1
55'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Ferland Mendy.

Zabawili się teraz z rywalami przyjezdni. Wystarczyło jedno podanie, by akcja nabrała rozpędu. Mendy dostał podanie od Kroosa, zagrał na szesnasty metr do Benzemy, a ten popisał się precyzyjnym strzałem i piłka wpadła do siatki tuż przy słupku.

16
6
1
2
2
54'

Mocny, ale i bardzo niecelny strzał Casemiro z trzydziestu metrów.

1
1
1
1
1
54'

Gospodarze mają problemy z wyjściem z własnej połowy. Muszą uciekać się do dłuższych podań, które w większości przypadków skutkują stratą piłki.

1
1
53'

Gra praktycznie cały czas toczy się na połowie Sheriffa. Real buduje kolejne akcje, jednak póki co brakuje precyzji przy ostatnim podaniu.

2
1
1
1
1
50'

Po stracie Benzemy sytuację strzelecką miał Costanza, jednak uderzył niecelnie z dwudziestu metrów.

1
49'

Mendy został łatwo ograny przez Bruno na skrzydle, ale zawodnik Sheriffa nie potrafił celnie dograć piłki w pole karne.

48'

Stracił piłkę Carvajal i musiał uciekać się do faulu taktycznego na połowie boiska. Sędzia Marciniak uznał jednak, że to przewinienie nie kwalifikowało się do kartki.

46'

komentarz

Madryt pełen podziwu dla Toniego Kroosa po tym strzale.

3
1
1
45+1'

Gol! Strzelił Toni Kroos.

Ależ akcja, ależ gol! Bajeczne uderzenie Kroosa z szesnastego metra. Piłka odbiła się od poprzeczki i całym obwodem minęła linię bramkową! 2:0!

Real Madryt
27
12
2
2
45'

Pierwsza połowa potrwa o minimum jedną minutę dłużej.

1
1
45'

Kiepski strzał Benzemy z rzutu wolnego. Prosto w mur.

2
44'

Tymczasem akcja przeniosła się pod drugie pole karne. Kroos był ostro faulowany przez Cristiano. Kolejna szansa dla gości z rzutu wolnego.

1
43'

Zepsuli doskonałą kontrę zawodnicy Sheriffa. Byli w przewadze liczebnej, ale wystarczyło jedno podanie za plecy, by cała akcja wytraciła impet. A na końcu niecelnie podawał Castaneda.

41'

Szansa dla Realu. Świetnie to zagrali. Mendy dostał dobre podanie od Viniciusa, zagrał na dalszy słupek, gdzie był niepilnowany Carvajal, ale strzał Hiszpana z woleja okazał się minimalnie niecelny.

1
2
2
40'

Rodrygo zgubił but, a mimo to kontynuował akcję. Komiczna sytuacja.

1
38'

Castaneda wycofał piłkę przed pole karne, ale tym razem Thill uderzył bardzo niecelnie.

1
37'

Kolejna długo budowana akcja przez gości. Mendy szukał prostopadłym podaniem Kroosa, ale ten jakby zwątpił, zatrzymał się i został złapany na wykroku w momencie zagrania.

2
35'

Nie jest to mecz toczony w zawrotnym tempie. Real osiągnął już swój cel, wyszedł na prowadzenie, ale poza tym gra raczej powoli. Kompletnie niewidoczny jest Vinicius.

2
1
32'

Thill pokusił się o uderzenie z dalszej odległości, jednak trafił w sam środek bramki i pewnie interweniował Courtois.

1
1
30'

Gol! Strzelił David Alaba.

Niezły, choć nie jakiś przesadnie mocny strzał Austriaka z rzutu wolnego. Był jednak spory rykoszet od jednego z zawodników Sheriffa, co totalnie zmyliło bramkarza i piłka wpadła do siatki.

Real Madryt
29
12
3
1
2
29'

Casemiro potrzebował pomocy medycznej, ale już wstał i jest zdolny do gry.

1
1
28'

Rzut wolny dla Realu tuż przed polem karnym. Spóźniony był boczny obrońca Sheriffa i choć wybił piłkę, to jednak ostro wszedł w nogi Casemiro.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Costanza.

Fernando Costanza #13
1
27'

Ależ teraz świetnie rozprowadził kontrę Traore. Przyjął piłkę z dwoma rywalami na plecach, poczekał na kolegów, rozegrał. Wreszcie futbolówka trafiła na lewej stronie do Cristiano, który jednak nie potrafił celnie dograć w pole karne.

1
26'

Źle rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Dulanto złapany na spalonym.

3
1
1
1
1
24'

Mendy z ostrą centrą z lewego skrzydła, jednak piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym i wyleciała poza boisko.

1
1
23'

Dośrodkowanie Rodrygo, po którym niecelnie głową strzelał Benzema. Trochę przeszkodził mu Casemiro w tej sytuacji.

1
2
23'

Świetny rajd Rodrygo. Minął jednego rywala, drugiego, ale gdy już miał składać się do strzału, zza pleców wyskoczył mu trzeci przeciwnik i zdołał wybić piłkę.

1
1
21'

Ładnie wyszli spod pressingu gospodarze, ale po chwili mieliśmy bardzo niedokładne długie podanie w kierunku Traore.

2
19'

Głęboko ustawieni piłkarze Sheriffa. Na połowie rywala biega w zasadzie jedynie Traore.

1
1
1
1
2
18'

Ładna akcja gości. Sporo podań na jeden kontakt, Carvajal zagrywał płasko wzdłuż pola karnego do Rodrygo, który uderzył bez przyjęcia, jednak dobrze broni Athanasiadis.

1
1
1
1
1
16'

Królewscy mają optyczną przewagę, lecz na razie nie potrafią przekuć tego nie tyle na gole, co na groźne sytuacje. Gra toczy się w bezpiecznej odległości od pola karnego Sheriffa.

13'

I raz jeszcze źle rozwiązali ten stały fragment gry gospodarze. Real bez problemu oddalił zagrożenie.

1
13'

Kolejne długie podanie za linię obrony, Kolovos strzelał z narożnika pola karnego, ale został zablokowany. Rzut rożny dla Sheriffa.

10'

Dobry strzał Kroosa zza pola karnego, Athanasiadis odbił piłkę przed siebie i Benzema z bliska wpakował ją do siatki, ale gol nie został uznany. Benzema był na spalonym.

1
1
2
9'

Długie podanie do Traore, ale Militao do spółki z Alabą bez najmniejszych problemów przechwycili piłkę.

1
1
8'

Kapitalne zagranie Modricia na wolne pole. Urwał się Rodrygo, wbiegł w pole karne i szukał podaniem ustawionego przed bramką Benzemy, jednak piłka nie trafiła do Francuza.

1
1
1
1
7'

Pokazał się do prostopadłego zagrania Vinicius, dostrzegł do Modrić i momentalnie podał piłkę do Brazylijczyka, jednak ten nie potrafił wyprzedzić obrońcy i gospodarze wyjaśnili sytuację. Spokojny początek meczu.

1
5'

Wysoki pressing Sheriffa. Nie przestraszyli się zdecydowanie bardziej utytułowanego przeciwnika.

3'

Długo konstruowali akcję goście, wymienili mnóstwo podań, wreszcie piłka trafiła na lewej stronie do Mendy'ego, jednak Francuzowi nie wyszło dośrodkowanie.

20:49

Hymn Ligi Mistrzów.

1
20:49

Zbliża się godz. 21. Piłkarze i sędziowie wychodzą na murawę.

19:55

Mamy jeszcze jeden polski akcent. Sędzią spotkania będzie Szymon Marciniak z Płocka.

1
1
1
1
1
19:55

W pierwszym meczu obu drużyn Sheriff sensacyjnie wygrał w Madrycie 2:1, a jedną z bramek zdobył wypożyczony z Legii Warszawa Jasur Jakszibojew. Dziś zasiada na ławce.