Bartosz Kwiecień główkował w polu karnym po centrze z lewej strony, ale niecelnie.

8
5
13
90+7'

Jasmin Burić nie dał się zaskoczyć. Bośniak obronił mocny strzał Guilherme Sityi z rzutu wolnego.

50
9
9
6
16
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Skrzypczak.

25
14
16
10
15
90+4'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Mateusz Skrzypczak.

21
5
10
4
4
90+4'

Zawodnicy Jagi opanowali piłkę przed polem karnym po dośrodkowaniu z prawej strony. Guilherme Sitya oddał strzał, który zablokowali piłkarze Lecha.

9
1
1
3
6
90+3'

10
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Marchwiński za faul na Jakubie Wójcickim.

16
4
5
9
18
90'

Daniel Stefański doliczył osiem minut do podstawowego czasu gry.

10
6
29
5
5
90'

Lech przy piłce, ale Jagiellonia w końcówce stawia twarde warunki. Czy poznaniacy przełamią wynik na swoją korzyść?

15
7
6
4
12
87'

Niezbyt udane dośrodkowanie z lewej strony Wołodymyra Kostewycza. Sytuację wyjaśnie Ivan Runje.

7
4
3
4
13
84'

Znowu okazja Macieja Makuszewskiego. Skrzydłowy nie najlepiej opanował kozłującej piłki i niecelnie dośrodkował w pole karne. Na jego szczęście, błąd popełnił Jakub Wójcicki i będzie rzut rożny.

10
4
4
3
7
82'

Kolejna odważna próba na bramkę Jagiellonii. Tym razem w wykonaniu Macieja MakuszewskiegoMarian Kelemen broni płaski strzał.

11
5
2
3
6
81'

Nie miał najdogodniejszej pozycji do strzału Kamil Jóźwiak. Ale i tak postanowił uderzyć w polu karnym. Piłka przeleciała nad bramką.

7
4
2
1
5
80'

Łapał wiatr w żagle Kamil Jóźwiak. Dryblował, ale złapało go w zasadzkę trzech rywali. Lech musi budować atak od nowa.

8
5
3
2
5
79'
ZMIANA
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Timur Żamaletdinow. Asystował mu Filip Marchwiński.

Dobra akcja zmienników Lecha. Marchwiński zagrał do Zamaletdinowa, który postanowił uderzyć z dystansu. Piłka odbiła się rykoszetem od Zorana Arsenicia i zaskoczyła bramkarza Jagi. Znowu mamy remis. Dzieje się w Białymstoku!

1
75'

Niezłe dośrodkowanie Wołodymyra Kostewycza, ale piłka wybita na aut bramkowy. Będzie drugi rzut rożny.

5
3
2
1
3
75'
ZMIANA
74'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Filip Marchwiński.

74'

Maciej Makuszewski wycofał piłkę przed pole karne do Pedro Tiby. Portugalczyk uderzył z dystansu, ale daleko obok słupka.

3
1
2
1
3
74'

Nieudane dośrodkowanie Martina Pospisila z prawej strony w pole karne Lecha. I jedziemy w drugą stronę.

5
3
1
3
3
69'

Niezła próba Macieja Makuszewskiego. Polak prostopadle zagrywał do Joao Amarala, ale Portugalczyka wyprzedził Marian Kelemen.

12
4
1
1
2
66'

Jagiellonia ma dobry okres. Białostoczanom udaje się rozbijać kolejne ataki Lecha. Są na fali.

20
8
1
2
10
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz.

Ależ precyzyjny strzał Imaza z rzutu karnego. Jagiellonia wygrywa 3:2.

55
33
13
12
40
62'

Żółtą kartkę otrzymał Timur Żamaletdinow.

8
1
4
5
13
62'

Jednak nie ma bramki dla Jagiellonii. Zanim Runje oddał strzał, Timur Żamaletdinow faulował w polu karnym rywala, pociągał go za koszulkę.

15
7
6
8
26
61'

Arbiter główny obejrzy bramkową sytuację Ivana Runje w monitorze.

8
10
5
3
11
61'

Daniel Stefański ma jakieś wątpliwości, konsultuje się z arbitrami VAR.

8
5
1
3
9
59'

Ależ to była akcja Jagiellonii! Piłkę wybitą po dośrodkowaniu przejął przed polem karnym Martin PospisilJasmin Burić wygiął się jak struna i obronił jego strzał. Wybicie przechwycił na lewej stronie pola karnego Runje. Obrońca precyzyjnym strzałem trafił do bramki, posłał piłkę za kołnierz Buricia.

35
21
9
13
20
59'

Guilherme Sitya bawi się w napastnika. Brazylijczyk znowu pokazał się w polu karnym, nie zdążył przyjąć dobrze piłki, ale wywalczył rzut rożny.

6
3
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Wołodymyr Kostewycz za faul na Martinie Kostalu.

9
5
3
6
14
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrej Kadlec.

Dośrodkowanie z lewej strony od Bodvara Bodvarssona wybił Nikola Vujadinović. Obrońca miał pecha, bo wyłożył piłkę Kadlecowi. Słowak szybko uderzył z powietrza i trafił na 2:2!

58
35
11
19
38
53'

Przytomna interwencja Roberta Gumnego. Obrońca zatrzymał na prawej stronie Martina Pospisila.

4
5
2
1
3
50'

Żółtą kartkę otrzymał Bodvar Bodvarsson.

15
9
3
3
6
49'

Rozkręca się nam Robert Gumny. Obrońca zdecydował się na mocny strzał z dystansu, który nie poleciał w światło bramki.

8
2
4
3
4
48'

Lepiej radzą sobie poznaniacy. Niezłe dośrodkowanie Roberta Gumnego, z którym w polu karnym nie poradziło sobie dwóch jego kolegów.

8
6
4
2
2
47'

Jagiellonia z wielkimi problemami próbuje rozegrać atak pozycyjny. Gęsto od zawodników Lecha w polu karnym.

6
2
1
1
1
46'

3
45+6'

Niezły atak Lecha. Ciężar gry przeniesiony z lewej na prawą stronę. Maciej Makuszewski był w polu karnym i oddał płaski strzał. Marian Kelemen broni.

6
5
5
4
8
45+4'
ZMIANA
45+2'

Darko Jevtić zszedł z boiska. Rozgrzewkę kończy Timur Żamaletdinow, to on prawdopodobnie zmieni Szwajcara.

6
3
3
9
2
45+1'

Darko Jevtić doznał kontuzji mięśniowej. Pospieszyli do niego medycy, ciekawe czy będzie w stanie kontynuować grę.

4
2
6
9
12
45'

Sędzia doliczył sześć minut.

1
1
6
4
3
43'

Gospodarze i tak nie wystrzegają się kolejnych błędów. Andrej Kadlec dośrodkował z prawej strony. Jesus Imaz faulował w polu karnym Lecha.

2
1
4
1
3
42'
GOOOOOOL!!!

Kilka minut do końca pierwszej połowy, a Jagiellonia zdobywa bramkę kontaktową. Jesus Imaz wywalczył rzut karny i go wykorzystał.

49
26
13
30
63
41'

Jest decyzja! Daniel Stefański cofa karę dla Imaza, a wskazuje na rzut karny dla Jagiellonii.

14
11
7
14
38
40'

Stefański cały czas ogląda sporną sytuację.

11
6
11
6
15
17:53

Burić złapał za nogę Imaza - tak pokazują powtórki. Sędzia Daniel Stefański biegnie do monitora, będzie analizował sytuację.

8
7
5
10
21
37'

Prostopadłe podanie w pole karne Lecha przejął Jesus Imaz. Hiszpan postanowił minąć Jasmina Buricia i spróbować uderzyć do pustej bramki. Sędzia przerwał grę, ale ukarał żółtą kartką nie Buricia, a Imaza.

5
6
1
5
36'

Kolejny nieudany atak Jagiellonii. Dośrodkowanie z prawej strony, a w pole karne wbiegał Guilherme Sitya. Brazylijczykowi się nie udało. Nie dość, że nie zdążył do piłki, to jeszcze sfaulował rywala.

1
2
1
32'

Darko Jevtić gimnastykował się na lewej stronie i próbował przedryblować niewidzialnych rywali. Tymczasem Andrej Kadlec przyglądam się wątpliwym popisom rywala, wyczekał go i odebrał mu piłkę w polu karnym.

2
2
2
1
6
32'

Martin Pospisil stracił cierpliwość. Pomocnik postanowił uderzyć z dystansu, ale Łukasz Trałka zablokował jego strzał.

8
2
1
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Sitya za faul na Kamilu Jóźwiaku.

10
4
1
2
30'

Jagiellonia nie radzi sobie w ataku. Guilherme Sitya nie poradził sobie z kolejnym dośrodkowaniem Bodvara Bodvarssona z lewej strony.

2
6
1
1
2
28'

Białostoczanie nie postraszyli z rzutu wolnego. Piłka wybita i Joao Amaral ruszył z kontrą. Portugalczyk świetnie zagrał prostopadle do Kamila Jóźwiaka, ale Polak zawahał się, zatrzymał na moment i przez to nie zdążył do piłki.

4
2
1
2
4
26'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Tiba za faul na Jesusie Imazie.

Lech Poznań
5
2
1
4
14
26'

Niecelne podanie Macieja Makuszewskiego i Jagiellonia ruszyła z kontrą. Jesus Imaz zaczął dryblować na połowie Lecha. Akcję nieładnym wslizgiem zatrzymał Pedro Tiba.

5
3
3
1
2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Runje za faul na Kamilu Jóźwiaku.

14
5
2
3
22'

Jagiellonia próbowała odpowiedzieć. Bodvar Bodvarsson dośrodkował z lewej strony, ale żaden z jego kolegów nie doskoczył do piłki.

6
5
1
1
1
17:53

A tak poznaniacy cieszyli się z pierwszego gola, którego strzelił Nikola Vujadinović.

15
14
2
1
1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Maciej Makuszewski.

Bardzo dobre płaskie dośrodkowanie Makuszewskiego w pole karne z prawej strony. Amaral, niczym rasowy napastnik, zmieścił się między dwoma obrońcami Jagiellonii i uderzył z kilku metrów. 2:0 dla Lecha!

3
19'

I kolejna interwencja Jasmina Buricia. Bośniak wyjaśnił sytuację po rozegraniu z rzutu rożnego.

7
2
2
3
3
19'

Jasmin Burić na posterunku! Bramkarz Lecha zatrzymał groźny strzał Jesusa Imaza. Hiszpan dostał dobre dośrodkowanie z prawej strony od Ivana Runje, przyjął piłkę i uderzył z ostrego kąta.

15
6
1
4
16'

Darko Jevtić nieźle próbował. Szwajcar próbował prostopadle podać do wbiegającego w pole karne Joao Amarala. Nie udało się, lepsi obrońcy Jagi.

6
4
4
2
1
14'

Lech na razie próbuje kontrolować spotkanie. Poznaniacy szykowali się do kolejnego ataku, ale Wołodymyr Kostewycz podał wprost do Ivana Runje. Rozgrywają gospodarze.

1
1
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka za faul na Jesusie Imazie.

2
1
2
7
11
10'

Ivan Runje uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Jasmin Burić broni, ale Daniel Stefański odgwizdał faul. Runje faulował Nikolę Vujadinovicia.

3
2
2
1
10'

Dośrodkowanie Andreja Kadleca z prawej strony odbiło się rykoszetem od jednego z rywali. Nie zauważył tego Nikola Vujadinović, który przepuścił piłkę. Jagiellonia będzie miała rzut rożny.

2
1
1
3
6'

Przypadkowe starcie przed polem karnym, w którym ucierpiał Pedro Tiba. Kapitan Lecha przy pomocy klubowych medyków podniósł się z boiska.

8
2
3
4
3
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nikola Vujadinović. Asystował mu Darko Jevtić.

Jevtić na krótko rozegrał rzut rożny. Kolega oddał mu piłkę i Szwajcar dośrodkował w pole karne. Vujadinović wykorzystał podanie kolegi i precyzyjnym strzałem głową pokonał Mariana Kelemena.

68
42
16
15
19
4'

Znowu dobre zagranie Łukasza Trałki. Pomocnik uwolnił na prawej stronie Macieja Makuszewskiego. Skrzydłowy wszedł w pole karne rywali, ale jego dośrodkowanie zostało wybite na rzut rożny.

6
6
5
2
2
4'

Dobre przejęcie Łukasza Trałki. Zawodni Kolejorza umiejętnie powstrzymał dryblującego Jesusa Imaza.

9
3
4
1
2
2'

Jagiellonia już szykowała się do kontrataku po stracie rywali na lewej stronie boiska. Taras Romanczuk dopiero co zdążył wejść na połowę Lecha i sędzia przerwał grę. Gospodarze faulowali.