Bundesliga: 16. kolejka
18 gru 2019 20:30
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Indywidualna akcja Gnabry'ego. Z jego pierwszym strzałem poradził sobie Flekken. Przy dobitce golkiper nie miał szans na interwencję.

Bayern Monachium
301
67
26
12
12
90+2'
ZMIANA

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Nico Schlotterbeck.

15
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Zirkzee. Asystował mu Serge Gnabry. Co za wejście! Po wrzutce Lewandowski straćił piłkę do Gnabry'ego, ten dograł do Zirkzeego, który strzelił między nogami bramkarza. To jego debiutancki gol w Bayernie i Bundeslidze.

427
111
42
21
39
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

57
28
14
16
16
90'

Borello miał piłkę meczową. Z kilku metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

17
5
8
9
20
90'
ZMIANA
23
8
18
12
10
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Alcantara.

13
8
11
13
12
88'

Bayern próbuje naciskać na rywali, ale wciąż nie jest w stanie zagrozić bramce rywali.

4
4
4
7
18
86'

Borello wyłożył piłkę Hoelferowi. W ostatniej chwili akcję rywali powstrzymał Pavard.

31
12
6
8
12
85'

Kimmich wygrał pojedynek z Heintzem, a następnie dograł do Lewandowskiego. Ten głową uderzył wysoko nad bramką.

15
11
10
41
27
83'

Mocna wrzutka Guentera w pole karne. Piłkę wybił obrońca Bayernu.

26
10
11
10
17
81'

Prostopadłe podanie w kierunku Gnabry'ego. Niemca powstrzymał Heintz.

8
8
8
14
22
78'

Piłka w bramce po uderzeniu Gnabry'ego. Na spalonym był Lewandowski i akcja została przerwana, a gol nieuznany.

16
13
14
31
53
77'

Borello bliski pokonania Neuera. Najpierw jak dziecko ograł Kimmicha, a następnie uderzył tuż obok słupka.

11
10
7
5
20
75'
ZMIANA

SC Freiburg. Schodzi: Vincenzo Grifo. Wchodzi: Brandon Borello.

Brandon Borello #21
12
9
9
5
7
74'

Perisić w polu karnym szukał Lewandowskiego. Polaka ubiegł Flekken.

10
5
11
11
30
71'

Davies w ostatniej chwili wrócił w pole karne i powstrzymał Guentera, który już szykował się do oddania strzału.

26
10
8
10
10
70'

Perisić zamiast dośrodkowywać w pole karne, to wdał się w drybling i stracił piłkę.

9
9
7
8
22
69'

Był to czwarty w tym sezonie żółty kartonik dla Lewandowskiego.

15
11
14
20
51
69'

Żółtą kartkę za krytykowanie decyzji sędziowskich otrzymał Robert Lewandowski.

23
18
23
21
70
68'

Kimmich dogrywał do Lewandowskiego. Ten nie zdołał oddać celnego strzału.

12
8
7
25
18
67'

Dobrze zapowiadającą się kontrę Freiburga przerwał Pavard, który zgodnie z przepisami powstrzymał Petersena.

15
1
4
3
1
65'

Gnabry w polu karnym dograł do Perisicia. Chorwat uderzył pod poprzeczkę. W ostatniej chwili uderzenie obronił Flekken.

13
6
5
5
20
65'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Kimmicha. Gospodarze na chwilę wybili piłkę.

7
5
5
7
11
63'
ZMIANA
13
5
13
9
7
63'

Akcję Bayernu zamykał Gnabry, ale uderzył niecelnie.

9
6
7
6
11
62'

Bayern w głębokiej defensywie. Freiburg blisko zdobycia drugiej bramki.

10
6
7
3
11
62'

Hoefler blisko zdobycia gola. Uderzył tuż obok słupka.

3
4
4
5
7
61'

Dobra wrzutka Grifa do Petersena. Ten z trzech metrów uderzył nad poprzeczką.

4
7
9
6
5
61'

Błąd Alaby, ale nie skorzystał z niego Petersen.

5
1
4
4
8
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vincenzo Grifo. Asystował mu Janik Haberer. To musiało się tak skończyć. Freiburg w ostatnich minutach był coraz groźniejszy, a Bayern nie stwarzał zagrożenia pod bramką rywala. Kwon ze skrzydła dograł do Haberera, który wypatrzył niepilnowanego Grifo. Włoch zdecydował się na strzał z pierwszej piłki i zaskoczył Neuera.

52
24
23
28
86
56'

Nieudana akcja Freiburga. Perisić głową podał do Neuera.

15
4
3
7
8
54'
ZMIANA

SC Freiburg. Schodzi: Mike Frantz. Wchodzi: Kwon Chang-Hoon.

Kwon Chang-Hoon #28
5
6
4
4
4
54'

Frantz doznał urazu i musi opuścić boisko.

5
2
6
5
6
52'

Przechwyt Muellera pod polem karnym rywali. Po chwili uderzył wysoko nad poprzeczką.