Bayern Monachium
47' Joshua Kimmich 76' Thomas Mueller 85' Joshua Zirkzee 89' Serge Gnabry
VfL Wolfsburg
67' Paulo Otavio 71' Maximilian Arnold
2:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec spotkania. Wymęczony triumf Bayernu, którego bohaterem został Zirkzee. Robert Lewandowski z asystą.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Robert Lewandowski. Zabójcza kontra Bayernu. W polu karnym Lewandowski dograł do Gnabry'ego, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Casteelsa.

Bayern stara się utrzymać korzystny wynik. Wolfsburg atakuje.

Gol! Strzelił Joshua Zirkzee. Asystował mu Thomas Mueller. Zirkzee! W polu karnym Mueller dograł w kierunku Holendra, a ten dostawił nogę i pokonał bramkarza. Holender zdobył drugiego gola w tym sezonie!

Mueller szukał w polu karnym Lewandowskiego. Piłkę wybił jednak obrońca Wolfsburga.

Neuer daleko wyszedł z bramki i uprzedził Joao Victora.

Fatalne rozegranie rzutu rożnego przez Bayern. Od bramki zaczął Casteels.

Po wrzutce Arnolda z rzutu rożnego głową obok bramki uderzył Weghorst.

Arnold blisko zdobycia gola. Strzelił z szesnastu metrów, piłka odbiła się jeszcze od nogi Pavarda i przeleciała tuż obok słupka.

Bayern częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie przekłada się to na zagrożenie pod bramką Casteelsa.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mueller.

VfL Wolfsburg. Schodzi: Felix Klaus. Wchodzi: Wout Weghorst.

Dalekie dogranie do Perisicia. Ten nie miał szans, by opanować piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maximilian Arnold. Niemiec uderzył łokciem w twarz Lewandowskiego.

Pavard musi opuścić boisko. Wszystko przez krwawienie z nosa.

Davies oddał strzał z okolic narożnika pola karnego. Kompletnie nieudana próba.

Otavio kopnął Pavarda w twarz. Został za to ukarany żółtą kartką.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paulo Otavio.

VfL Wolfsburg. Schodzi: Renato Steffen. Wchodzi: Paulo Otavio.

Zablokowany strzał Perisicia. Chorwat jest dzisiaj bezbarwny.

Kimmich z rzutu rożnego dośrodkował prosto w ręce Casteelsa.

Mocny, ale kompletnie nieudany strzał Muellera.

Wolfsburg bardzo dobrze się broni. Bayern ma problemy z oddaniem celnego strzału.

Davies wypatrzył w polu karnym niepilnowanego Muellera. Ten już składał się do strzału, ale Roussillon uprzedził Niemca i wybił piłkę na rzut rożny.

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Arnolda. Piłka dla Bayernu.

Kimmich sfaulował Schlegera przy polu karnym. Będzie szansa dla gości.

Groźny strzał Coutinho z dwudziestu metrów. Świetną interwencją popisał się Casteels.

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Schlagera. Ten zza pola karnego uderzył kompletnie nieudanie.

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Wolfsburg.

Lewandowski w polu karnym dograł do Perisicia. Ten po chwili stracił piłkę.

Zbyt lekki strzał Schlagera. Piłka trafiła prosto w ręce Neuera.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joshua Kimmich.

25 sekunda drugiej połowy i powinno być 1:0 dla gości. Po dograniu Roussiliona kilkunastu centymetrów zabrakło Joao Victorowi, by strącić piłkę do bramki.

Początek drugiej połowy.

Kto wygra mecz?

Koniec pierwszej połowy. Bayern ma przewagę, ale nie potrafi jej udokumentować golem.

Martinez opuścił boisko. Kontuzja nie pozwala mu na dalszą grę.

Kontuzja mięśniowa Martineza. Hiszpan najprawdopodobniej nie będzie w stanie kontynuować gry.

Strzał po ziemi Perisicia. Bez problemów poradził sobie z nim Casteels.

Odpowiedź Wolfsburga. Arnold był bliski pokonania Neuera. Piłka przeleciała nad bramką.

Lewandowski w polu karnym dograł do Coutinho. Ten z kilku metrów uderzył tuż nad poprzeczką.

Perisić złapany na spalonym. Akcja Bayernu przerwana.

Kompletnie nieudany strzał Kimmicha. Piłka ledwo dotoczyła się do linii końcowej.

Po rzucie wolnym z trzydziestu metrów Arnold trafił w mur. Po chwili znów zdecydował się na strzał, lecz poradził sobie z nim Neuer.

Bayern oddał już siedem strzałów. Wolfsburg odpowiedział tylko jednym.

Zablokowany strzał Gnabry'ego. Bayern przeważa i poluje na gola.

Po wrzutce z rzutu wolnego nie było zagrożenia pod bramką VfL.

Gnabry był bliski zdobycia gola. Piłka po jego strzale przeleciała wzdłuż linii bramkowej.

Lekkie uderzenie Coutinho, Lewandowski przepuścił jego strzał, a piłkę pewnie złapał Casteels.

Strzał Muellera z blisko trzydziestu metrów. Piłka przelciała tuż obok słupka.

Potężny strzał Alaby z rzutu wolnego. Świetną interwencją popisał się Casteels, który uratował zespół przed stratą gola.

Dobra wrzutka Kimmicha z kornera. Mueller wygrał pojedynek główkowy, ale ze strzału wyszło podanie w kierunku Martineza.

W polu karnym piłka trafiła do Perisicia. Strzał Chorwata został zablokowany.

Nieudane dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego. Piłkę przejęli goście.

Dośrodkowanie w pole karne w kierunku Lewandowskiego. Polak wywalczył rzut rożny.

Doskonała szansa Klausa. Z jego strzałem bez problemów poradził sobie Neuer.

Króka przerwa w grze. Pavard leżał na boisku, ale podniósł się z niego i jest gotowy do gry.

Groźna akcja Bayernu, po której strzelał Perisić. Z uderzeniem poradził sobie Casteels.

Akcja Wolfsburga przerwana. Steffen był na spalonym.

Bayern ma dużą przewagę, ale nie potrafi jej udokumentować choćby celnym strzałem.

Coutinho dograł do Gnabry'ego. Ten był na spalonym i akcja została przerwana.

Lewandowski dograł do Muellera, a ten próbował dośrodkować w pole karne. Piłkę przejęli goście.

Przerwa w grze. Arnold dostał cios w klatkę piersiową potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

Gnabry wdał się w drybling w polu karnym i stracił piłkę.

Gnabry próbował dośrodkować w pole karne, ale został zablokowany.

Początek spotkania!

Bayern ma patent na VfL Wolfsburg. Z Wilkami mistrzowie Niemiec przegrali tylko jeden z ostatnich 20 meczów.

Czy Bayern Monachium wygra mecz z VfL Wolfsburg?

Polak ma miłe wspomnienia z klubem z Wolfsburga. Oto jeden z jego najlepszych meczów w karierze:

Robert Lewandowski znalazł się w podstawowym składzie Bayernu.

VfL Wolfsburg z dorobkiem 24 punktów zajmuje dziewiątą lokatę.

Wyżej w tabeli sklasyfikowany jest Bayern Monachium, który zajmuje trzecie miejsce i wywalczył 30 punktów.

Sędzia: Christian Dingert.