Sędzia odgwizdał faul w ataku Krzysztofa Piątka.

4
4
7
89'

Niebezpiecznie pod bramką Herthy, Jarstein ostatecznie złapał piłkę po strzale Franza.

2
2
2
1
85'

Hertha rozgrywa piłkę daleko od bramki Freiburga. Dość wolne tempo akcji gości.

1
1
5
1
7
83'
82'

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Janik Haberer.

Lucas Hoeler #9
1
1
82'

SC Freiburg. Schodzi: Luca Waldschmidt. Wchodzi: Kwon Chang-Hoon.

Kwon Chang-Hoon #28
1
3
1
82'

SC Freiburg. Schodzi: Robin Koch. Wchodzi: Mike Frantz.

Robin Koch #25
1
3
80'

Kontra Herthy, ale katastrofalna decyzja Dodiego Lukebakio, który zamiast zagrywać do partnerów podał piłkę bramkarzowi.

1
2
79'

Płaski strzał Grifo, piłka obok słupka wyszła na rzut rożny.

1
1
2
78'

Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony niepewnie wybił Jarstein.

1
2
2
1
75'

Luca Waldschmidt starał się uderzać sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Freiburg szans szuka w kontrach.

2
73'

Akcja Herthy, ale po raz kolejny gra została przerwana. Powodem spalony.

1
2
2
71'

Gol! Strzelił Nils Petersen. Jarstein do Daridy, a ten dał sobie odebrać piłkę przed własnym polem karnym. Petersen przejął futbolówkę i spokojnie pokonał Jarsteina. 2:1!

10
6
4
6
17
69'

Kapitalnie w bramce Schwolow, bramkarz odbił strzał Daridy!

1
1
2
6
69'

Z ok. 30 metrów mocno uderzył Grujić, Alexander Schwolow zdołał odbić piłkę.

2
1
1
66'

Gol! Strzelił Vedad Ibisević. Pewny strzał Ibisevicia, Alexander Schwolow bez szans. 1:1!

Hertha Berlin
21
5
5
20
65'

Do piłki podejdzie Vedad Ibisević.

1
2
3
2
28
64'

Rzut karny dla Herthy! Sędzia uznał, że faulowany był Pekarik.

11
7
1
2
3
63'

Kolejna okazja Freiburga, Grifo nie zdołał jednak celnie uderzyć.

2
3
4
61'

Gol! Strzelił Vincenzo Grifo. Grifo uderzył z rzutu wolnego z okolic narożnika pola karnego. Niepewnie interweniował Jarstein, golkiper zbił piłkę na słupek. Po chwili futbolówka znalazła się w bramce. 1:0!

3
2
4
8
20
61'
58'

Mogło być niebezpiecznie pod bramką Jarsteina, sędzia jednak przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

1
1
1
55'

Akcja Herthy przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

2
2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Darida. A na boisku wciąż 0:0.

3
1
2
1
4
52'

Bramka nie została uznana, wcześniej faulował Darida. Szkoda, bo gol był przecudnej urody.

2
1
1
3
10
51'

Lukebakio kapitalnie uderzył z ok. 25 metrów. W samo okienko. 0:1? Sędzia podbiegł do monitora.

16
7
1
4
1
51'

Sędzia uspokajał rozgrzewających się za bramką rezerwowych Herthy. A na boisku niewiele się dzieje.

1
1
1
2
2
49'

Przed szansą Luca Waldschmidt, po chwili strzelać starał się Sallai. Rune Jarstein z problemami złapał piłkę.

1
1
2
1
48'

Od początku 2. połowy piłkarze Freiburga długo rozgrywają swoje akcje. Czekamy na okazje bramkowe.

3
1
46'

Sędzia rozpoczął grę po przerwie!

41'

Piłkarze dokadnie rozgrywają swoje akcje, żadna z drużyn przed przerwą nie chce stracić gola. Przed momentem groźnie było pod bramką Freiburga, ale zabrakło uderzenia.

5
1
1
3
1
38'

Do uderzenia doszedł Grujić, piłka odbijała się od piłkarzy, ale złapał ją Alexander Schwolow.

2
2
1
1
35'

Ibisević sygnalizował sędziemu, że był atakowany przez rywala łokciem w polu karnym. Arbiter nie dostrzegł przewinienia. Wóz VAR również.

2
2
3
4
5
34'

Trochę spadło tempo meczu. Wcześniej piłkarze dość sporo biegali.

1
1
4
1
2
31'

Mogło być groźnie pod bramką Herhy, ale gospodarze przekombinowali. W efekcie Luca Waldschmidt został zablokowany.

4
1
3
2
4
30'

Faul w ataku Polaka. We wtorkowy wieczór Krzysztof Piątek jest aktywny. Jeszcze bez okazji, ale udział w kilku akcjach Herthy miał.

18
7
5
5
3
27'

Początek należał do Herthy, w ostatnich minutach to jednak Freiburg był groźniejszy.

3
2
2
25'

Vincenzo Grifo uderzył z rzutu wolnego i trafił w... partnera stojącego w murze. Do poprawki nie doszły, dwóch gfraczy Freiburga zderzyło się w polu karnym.

4
1
1
23'

Żółtą kartkę za faul w ataku otrzymał Jordan Torunarigha.

4
3
5
3
4
23'

Po dośrodkowaniu z rogu, Hoefler musnął piłkę, ta jednak przeleciała tuż obok słupka!

1
1
2
1
22'

Sallai kapitalnie przyjął piłkę pięć metrów przed bramką. Strzał został zablokowany!

1
1
2
21'

Po dograniu z rogu Koch uderzył tuż ponad bramką. Zawodnik Freiburga przy strzale pomagał sobie ręką.

1
1
3
1
20'

Ładnie prawą stroną ruszył Sallai, płaskie dogranie i obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
1
17'

Dobrze w mecz weszła Hertha. To goście są bliżej objęcia prowadzenia. Gospodarze dość statyczni.

4
1
1
1
14'

I już jesteśmy po drugiej stronie. Akcję rozpoczął Piątek, szansę miał Vedad Ibisević, gola jednak nie ma.

5
1
1
1
2
13'

Odpowiedź gospodarzy, strzelał Vincenzo Grifo, został zablokowany.

3
2
12'

Kolejna akcja Herthy, sprzed pola karnego uderzał Dairda, pół metra ponad bramką.

2
1
11'

Do uderzenia w polu karnym Freiburga doszedl Stark. Strzał poszybował ponad bramką miejscowych.

2
1
1
1
9'

Groźna kontra gospodarzy, Rune Jarstein wybiegł przed pole karne i wybił piłkę.

2
1
1
8'

Ibisević i Hoeler zderzyli się głowami w polu karnym gospodarzy. Obaj powoli dochodzą do siebie.

1
2
1
2
5'

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał Roland SallaiRune Jarstein pewnie obronił.

1
1
3'

W pierwszych minutach piłkarze spokojnie rozgrywają swoje akcje. Gra toczy się w okolicach środka boiska.