Niecelne uderzenie Freda. Zostały dwie minuty na zmianę wyniku.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu.Faulowany był Daniel James.

88'

Zmiany sprawiły, że Manchester United przejął inicjatywę. Wciąż jednak mamy remis.

2
1
85'

Gomes na pozycji spalonej.

84'

Manchester United w natarciu. Angel Gomes stracił jednak piłkę w polu karnym Milanu.

2
82'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Angel Gomes.

wchodzi Wchodzi
Angel Gomes #20
schodzi Schodzi
1
1
1
76'

Milan. Schodzi: Alessio Romagnoli. Wchodzi: Marco Brescianini.

Marco Brescianini #19
1
1
1
76'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Andrea Conti.

76'

Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Daniel Maldini.

Daniel Maldini #22
3
1
2
4
76'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

72'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Anthony Martial. Rezerwowy Lingard zdobywa drugiego gola! Asystę przy bramce Anglika zanotował Martial.

2
2
5
70'

Mocny strzał Luke Shaw obok bramki Milanu.

1
2
67'

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Axel Tuanzebe.

Axel Tuanzebe #17
67'
67'

Man Utd. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Fred.

64'

Milan. Schodzi: Samuel Castillejo. Wchodzi: Andre Silva.

67'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Daniel James.

Daniel James #22
1
64'

Milan. Schodzi: Lucas Biglia. Wchodzi: Rade Krunić.

63'
60'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Victor Lindelof. AC Milan na prowadzeniu! Ładna wrzutka Suso spowodowała dużo zamieszania w polu karnym United. Lindelof ostatni trącił piłkę i mamy gola samobójczego!

Manchester United
17
9
2
3
5
58'

Bardzo niecelny strzał Pereiry z dogodnej pozycji. Brazylijczyk się nie popisał.

1
58'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka wpadła prosto na głowę Victora Lindelofa. Szwed takim strzałem nie mógł zaskoczyć bramkarza rywali.

54'

Aaron Wan-Bissaka popisał się świetnym wślizgiem. Ricardo Rodriguezowi pozostaje tylko rozpoczęcie gry z autu.

2
53'

Juan Mata zatrzymany przez obrońców Milanu.

4
2
2
2
2
50'

Piękne podanie Hakana Calhanoglu do Krzysztofa Piątka! Polak myślał, że jest na pozycji spalonej i oddał bardzo lekki strzał. Był to błąd, ponieważ spalonego nie było. Piłkę pewnie złapał De Gea.

3
4
3
4
10
47'

Luke Shaw oddał strzał zza pola karnego, ale piłkę zablokował jeden z piłkarzy Milanu. Mamy korner dla United.

3
2
1
1
2
46'

Nieudana akcja Marcusa Rashforda na początek drugiej połowy. Wychowanek Manchesteru United jest bardzo aktywny.

1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
44'

David de Gea wygrał pojedynek z Krzysztofem Piątkiem. Polak miał szansę na zdobycie gola.

4
2
4
8
6
43'

Scott McTominay we własnym polu karnym zatrzymał podanie Suso.

1
1
1
2
1
42'

Milan powoli buduje swoją akcję. Zbliżamy się do końca pierwszej połowy.

3
2
3
39'

Suso wrzucił piłkę w kierunku Piątka! Polak nie doszedł do piłki, ale sprawiła ona problemy bramkarzowi United. De Gea stanął jednak na wysokości zadania i wciąż mamy remis.

1
2
4
2
36'

Pereira chciał strzelić z dalszej odległości, lecz został zablokowany przez Hakana Calhanoglu.

3
3
1
34'

Krzysztof Piątek złapany na spalonym. Polak podziękował koledze za podanie.

4
1
6
6
4
33'

AC Milan w posiadaniu piłki. Manchester United czeka na własnej połowie i nastawia się na kontrę.

1
3
32'

Piłka odbiła się od Rojo po dośrodkowaniu Suso, ale nie zmyliła David de Gei. Hiszpan rozpoczął już akcję swojego zespołu.

2
4
4
31'

Matić zablokował podanie Boriniego. Mamy kolejny rzut rożny.

3
3
3
1
29'

Fabio Borini wbiegł w pole karne, ale Marcos Rojo wybił futbolówkę na korner. AC Milan ma coraz więcej do powiedzenia.

1
2
2
1
2
26'

Gol! Strzelił Suso. Asystował mu Fabio Borini. Druga próba Hiszpana była już skuteczna! 25-latek oddał strzał zza pola karnego i zaskoczył swojego rodaka. Mamy 1:1!

13
4
2
3
3
25'

Przypomniał o sobie Suso! Uderzył z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

6
3
3
4
24'

Wrzutka Martiala, ale Andreas Pereira nie miał żadnych szans w pojedynku z defensorami Milanu.

1
1
3
22'

Anthony Martial na pozycji spalonej.

2
2
1
2
21'

Marcus Rashford wywierał presję na bramkarzu Milanu. Golkiper spanikował i wybił piłkę na aut.

2
1
21'

Fabio Borini zagrał piłkę w pole karne United, ale futbolówkę złapał David de Gea.

3
1
19'

Krótka przerwa w grze. Fabio Borini ucierpiał po zderzeniu z Maticiem, ale wstał i pozostał na murawie.

17'

Hakan Calhanoglu szukał dośrodkowaniem Krzysztofa Piątka. Centra gracza Milanu okazała się zbyt wysoka.

2
1
1
14'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Nemanja Matić.

Manchester United prowadzi 1:0! Nemanja Matić odebrał piłkę i uruchomił ładnym podaniem wcześniej chwalonego Rashforda. Piłkarz Czerwonych Diabłów wykonał świetną akcję, wbiegł w pole karne rywali i pokonał Gianluigiego Donnarummę.

10
6
2
1
11
12'

Było groźnie! Odważna próba Marcusa Rashforda. Anglik swoim strzałem sprawił spore problemy bramkarzowi Milanu.

9'

Andreas Pereira wykorzystał błąd przeciwnika i przejął piłkę. Pomocnik United oddał strzał z dystansu, ale był bardzo lekki i niecelny.

1
1
8'

Odpowiedź Manchesteru United. Ładna akcja na lewym skrzydle Martiala. Francuz dośrodkował piłkę, ale prosto na głowę obrońcy.

1
1
7'

Suso zwolnił akcję Milanu. Włosi chwilę później stracili piłkę.

4'

Gra toczy się w środkowej części boiska. Czekamy na akcje z obu stron.

1
1
czas Start meczu
18:24

Zaczynamy za 10 minut.

17:55

W pierwszym składzie AC Milan zagra Krzysztof Piątek.

6
1
Jaki wynik padnie w meczu Manchester United - AC Milan?