27
51
53
90+4'

Lewandowski atakowany przez armię Słowaków odegrał do Świderskiego. Rezerwowy uderzył z ok. 16 metrów, ale wprost w Dubravkę.

58
207
28
34
47
90+3'

Słowacy nerwowo, na oślep wybijają piłkę. To już końcowe sekundy.

83
142
38
62
69
90+2'

Jeszcze gramy "na chaos", ale czasu już jest strasznie mało.

62
210
32
79
58
90+2'
ZMIANA

Słowacja. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Jan Gregus.

55
83
29
37
43
90+1'

DLACZEGO?????? Bednarek uderzał z pola karnego. Centymetry obok słupka. To powinien być gol!

67
272
34
118
109
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

141
107
35
49
43
90'

Dogranie Moder wypiąstkował bramkarz.

20
44
11
34
19
90'

Będzie rzut wolny dla Polaków. Można dośrodkować. - Wołaj Wojtka - krzyczymy do Sousy.

45
195
20
17
25
89'

Puchacz ładnie ograł dwóch rywali, ale dośrodkował zbyt anemicznie.

24
118
14
28
21
88'

Moder z kornera na trzeci metr, ale nie miał kto jej wbić do bramki! Niewiele brakowało!

60
180
36
48
50
88'

Dogranie Puchacza, piłka odbiła się od nogi obrońcy i spadła na bramkę.

12
87'
ZMIANA

Słowacja. Schodzi: Robert Mak. Wchodzi: Tomas Suslov.

38
28
10
14
21
87'
ZMIANA
27
44
8
12
20
86'

Puchacz ruszył, przewrócił się, wstał, przewrócił, wstał. I tyle. Mamy aut.

30
244
25
12
12
85'
ZMIANA
45
71
18
13
26
85'
ZMIANA

Polska. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Jakub Moder.

38
64
15
11
17
85'

Po rzucie rożnym piłka wybita przed pole karne do Puchacza. Ten huknął z woleja, ale przestrzelił.

21
86
13
20
30
84'

Jeeeeeeeeest! Mamy rzut rożny!

76
307
24
19
31
83'

Atak pozycyjny. Słowacy dobrze się ustawiają, my niewiele potrafimy. Kogoś to jeszcze dziwi?

73
219
16
31
22
81'

Polakom nie ma kto zaszczepić wiary w sukces. Ataki są jednostajne, nie potrafimy zagrozić Słowakom. Gdzie jest Lewandowski?

113
227
21
32
49
80'

Pozostało niewiele ponad dziesięć minut złudzeń i powoli możemy myśleć o meczu o wszystko. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Hiszpanie już drżą.

144
659
16
13
18
79'
ZMIANA
52
19
11
7
13
79'
ZMIANA
51
20
14
10
14
77'

Zagranie z rzutu wolnego na piętnasty metr do Bednarka. Ten skierował piłkę w kierunku bramki. Strzał to nie był.

47
179
17
19
34
76'

Bez pomysłu, bez ikry, bez niczego. Tak to możemy grać z FC Albatros z Karolem Krawczykiem w bramce i Tadziem Norkiem w defensywie.

209
652
16
16
27
75'

Jeśli tak dalej pójdzie to za osiem dni polscy... piłkarze rozpoczną urlopy.

301
621
17
21
31
74'
ZMIANA
79
40
24
25
24
74'
ZMIANA
73'

Nie mamy pomysłu na atak. Wszystko jest bardzo chaotyczne. Za moment będą zmiany.

44
137
22
26
34
72'

Sprzed pola karnego uderzył Zieliński. Po raz kolejny daleko od bramki. To może irytować.

41
149
17
37
72
70'

Mamy dwadzieścia minut, ale gramy i jednego zawodnika mniej. Jesteśmy w stanie coś zdziałać?

79
289
29
61
98
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Milan Skriniar. Podziękujmy Krychowiakowi... Rzut rożny dla Słowaków. Piłka trafiła na dwunasty metr do Skriniara, a ten uderzył nie do obrony. 1:2.

431
836
71
137
299
68'

Kucka wjechał z piłką niemal w pole karne. Po chwili piłka trafiła do Haraslina. Uderzenie trafiło w boczną siatkę.

30
44
25
22
43
67'

Atak pozycyjny Polaków, ale Zieliński zamiast do partnera zagrał w aut.

36
116
23
30
42
65'

Teraz Słowacy poczuli moc. Oni czują, że mogą sięgnąć po trzy punkty. Polacy stanęli na własnej połowie i czekają.

84
84
24
37
104
64'

Wszystko nam się posypało. A tak dobrze po przerwie wszystko wyglądało.

65
172
35
59
128
62'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Grzegorz Krychowiak. To mamy problem.

266
657
82
128
387
62'

Niestety ustały nasze ataki. Słowacy długo rozgrtwają piłkę na naszej połowie.

36
47
16
27
52
Polacy są w stanie zdobyć drugą bramkę i wygrać?
11
60'

Godzina za nami. Słowakom udało się oddalić grę od własnej bramki.

16
59'

Zieliński dośrodkował, ale bardzo, bardzo źle. Piłka dla Słowaków.

31
32
14
41
88
58'

"Urwał", ale trafił w głowę wystającą z muru. Będzie rzut rożny.

75
51
23
20
30
58'

Lewandowski już szlifuje buta. Za moment "urwie".

92
71
19
9
21
57'

Rybus wywalczył "z niczego" rzut wolny kilka metrów przed linią pola karnego.

80
28
17
6
11
57'

Słowacy mają problemy. To trzeba wykorzystać. Szukajmy drugiej bramki!

73
30
13
9
20
56'

Ponownie jesteśmy w polu karnym Słowaków. Lewandowski klatką piersiową zgrał piłkę, ale trochę niedokładnie.

35
30
17
15
18
54'

Zagranie do Maka, który był jednak na spalonym.

30
22
14
11
20
53'

Pierwsza próba po przerwie Słowaków. Sprzed pola karnego lewą nogą uderzył Haraslin, kilka metrów obok bramki.

22
21
15
8
33
53'

Zieliński dośrodkował na szósty metr do Glika. Nasz stoper główkował, ale ponad bramką.

21
8
8
12
9
51'

Piłka w polu karnym trafiła pod nogi Linettego. Ten uderzył płasko, ale zbyt szybko i wprost w bramkarza. Szkoda.

37
11
10
25
16
50'

Atak pozycyjny Polaków. Gorąco musiało być w szatni w przerwie.

84
32
16
10
12
49'

Akcja Polaków zakończona niecelnym strzałem Zielińskiego. Szukamy drugiej bramki.

100
53
21
16
19
48'

Świetny początek po przerwie. Pójdźmy za ciosem. Pokażmy rywalom moc!

184
63
15
18
27
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Linetty. Asystował mu Maciej Rybus. Cóż za początek 2. połowy! Klich w polu karnym na lewo do Rybusa, ten do Linettego. Pomocnik dołożył nogę, Dubravka piłki nie sięgnął. 1:1!

887
325
96
59
80
46'

20
45'

Jeszcze minuta przed nami.

38
96
15
33
30
45'

Kontra Polaków, ale cały czas gramy z zaciągniętym ręcznym. To specjalnie?

35
191
20
16
41
44'

Byliśmy już w polu karnym, ale wszystko ZBYT DŁUGO trwa.

31
95
15
23
47
42'

W końcu, jakimś cudem, doszliśmy z piłką w pole karne. Uderzał Lewandowski, ale bardzo daleko od bramki.

24
146
21
21
45
42'

Kontra Polaków, Lewandowski truchtał z piłką środkiem pola. Rywale zdążyli wrócić.

34
113
12
13
43
42'

Słowacy długo rozgrywają piłkę. Oni chcą dotrwać do przerwy ze skromnym prowadzeniem. Naszych wciąż nie ma.

63
41
10
17
49
40'

Trochę płaczemy. Kolejny turniej i znowu na wejście zarabiamy z tzw. liścia. Ile razy można?

70
231
13
30
58
39'

Niestety coraz bliżej przerwy. A może na szczęście. Nic nie potrafimy zdziałać.

50
142
17
32
43
Widzisz w grze naszych jakiś zamysł taktyczny?
13
37'

Ło ludzie... Linetty chciał uderzyć lewą nogą. Próbował. I na tym zakończmy.

28
237
16
20
28
36'

A Słowacy wciąż swoje. Hamsik uderzył sprzed pola karnego. Kilka metrów obok słupka.

64
25
23
21
28
36'

Płaski strzał Zielińskiego. Słabo i niecelnie.

31
59
11
27
65
35'

Polacy atakują, ale mamy wrażenie, że "jadą" na ręcznym. Rywale grają z dużą lekkością.

42
130
19
16
30
34'

W końcu coś. Z dystansu Krychowiak, pół metra ponad bramką.

57
85
18
25
33
34'

Mamy dwa zęby i obydwa nas bolą. Na to się nie da patrzeć.

52
210
16
15
25
33'

Kontra Słowaków, Kucka uderzył głową z jedenastu metrów. Wprost w bramkarza.

8
31'

Kwadrans do przerwy, a Polacy z przodu wyglądają jak orlikowa drużyna, która po raz pierwszy wyszła na boisko.

19
30'

Sporo pewności zyskali Słowacy po zdobytej bramce. My wciąż mamy problemy sami ze sobą.

48
162
14
27
40
29'

Atak pozycyjny Polaków. W końcu dogranie do Lewandowskiego, ale snajpera uprzedził rywal.

54
39
11
20
20
27'

Potężny strzał oddał Juraj Kucka, piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką naszej bramki. Możemy się założyć, że gdyby futbolówka trafiła w poprzeczkę, po chwili odbiłaby się od Wojciecha.

36
292
15
7
25
27'

Polacy domagali się telefonu do pana Gila i analizę VAR. Sędzia uciął dyskusje. Karnego nie ma, Słowacy w ataku.

23
61
10
18
72
26'

Szansa przed Polakami, ale niewiele z tego wyszło. Po chwili kontra Słowaków. Na szczęście Haraslin nie zdołał uderzyć.

35
34
7
8
22
25'

Krzyk Pekarika, a on się tylko przewrócił. Panie Słowaku...

24
94
18
10
25
25'

Po stracie gola z wszystkich, łącznie z nami, zeszło powietrze. Nie potrafimy zagrozić Słowakom.

49
102
20
22
34
23'

Z taką grą to mistrzami Europy raczej nie będziemy. Co więcej, problem będzie w sobotę. I to duży!

244
175
15
33
39
22'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Grzegorz Krychowiak.

88
85
17
27
83
21'

Polacy ruszyli na Słowaków. W sumie co nam pozostało?

86
191
19
22
24
20'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Hubocan.

82
49
8
12
39
20'

Znowu musimy odrabiać straty. Stracony gol z niczego. Nie tak to miało wyglądać.

53
203
14
26
60
18'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Wojciech Szczęsny. Mak w łatwy sposób urwał się po lewej stronie Bereszyńskiemu i Jóźwiakowi. Strzał odbił się od Glika, następnie słupka. Po chwili futbolówka trafiła w Szczęsnego i wtoczyła się do bramki. 0:1.

571
1327
122
191
537
16'

Źle. Rzut wolny dla Polaków. Dogranie przeciągnięte, nikt nie miał prawa dojść do piłki.

40
36
21
35
66
15'

Skrzyczał sędzia Kuckę, który ostro potraktował Zielińskiego. Wciąż bez kartek.

28
22
17
12
68
15'

Odpowiadamy na zapytania w listach. Duda to Ondrej, nic nie ma wspólnego z Andrzejem. Krótko: to nie Andrzej.

19
141
9
11
13
14'

Ruszyli Słowacy, Duda zszedł do środka pola. Płaski strzał trafił w boczną siatkę. Część fanów już się ucieszyła, ale zbyt wcześnie.

21
43
18
14
34
13'

Cierpliwie rozgrywamy akcje, Słowacy czekają na przejęcie piłki i wyprowadzenie kontry.

47
11
12
10
19
12'

Dobry początek Polaków. Jesteśmy aktywni, szukamy gola. Brakuje jeszcze strzałów.

103
47
9
11
21
10'

Klich do Jóźwiaka, ten dośrodkował. Nadbiegający Rybus staranował Słowaka. Sędzia odgwizdał faul w ataku.

33
29
21
23
47
10'

Rybus z rzutu wolnego na piąty metr. Martin Dubravka zdołał wypiąstkować piłkę.

36
18
18
18
36
9'

Długo rozgrywamy piłkę. Wszystko dzieje się na naszej połowie. Dobrze ustawiają się Słowacy.

26
16
9
30
69
8'

Kontra Polaków, ale zabrakło ludzi do szybszej akcji. Atak pozycyjny naszych.

76
20
13
13
22
6'

W końcu na dłużej jesteśmy na połowie Słowaków. Rywale głęboko pod polem karnym. I dobrze.

113
33
10
12
16
5'

Zieliński do Lewandowskiego. Superextrahipersnajper zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

20
58
16
39
33
4'

Sprzed pola karnego uderzał Lewandowski, trafił w cztery litery partnera.

32
197
19
11
24
3'

Rzut wolny dla Słowaków. Dogrywał Hamsik, pod bramkę wrócił Lewandowski... i nas uratował.

79
31
13
10
23
2'

Krychowiak ściął rywala. - Panie, żniwa to w wakacje - krzyczy Rumun do Polaka. Na szczęście kartki nie ma.

29
94
15
10
23
1'

A teraz po żebrach dostał Krychowiak. - Ale nie boli - krzyknął.

20
66
11
12
22
1'

Haraslin już sponiewierał Glika. Są jednak uśmiechy, to dowcip Słowaka był.

24
42
12
9
17
17:08

Już po losowaniach, wymianie proporców. Za moment w końcu gramy!

49
14
5
11
9
17:08

Najgłośniej hymn śpiewał Kamil Glik. Dla obrońcy puchar, na zachętę.

25
39
6
12
8
17:08

Piłkarze już na murawie, na stadionie pustki. A można było zagrać w Zakopanem, albo w Nowym Targu.

34
28
6
6
8
17:08

Co cieszy? Słowacja to nie Senegal, to nie Korea Południowa. Uff... To kraj, który zamknął granice. Może to naszych zmotywuje? A serio to liczymy na naszych, na to, że pokażą to, co potrafią!

27
11
1
2
7
17:08

"Lewy" w maseczce. Może rywale go nie poznają?

7
23
1
4
6
17:08

Co nam się przypomniało? "Koko, koko Euro spoko". I to nam chodzi po głowie... Co zrobić.

3
13
4
4
4
17:08

Zaczynamy się trząść. To kawa czy emocje? Chyba jednak emocje. Do bojuuuuuuuuuuuuuu!

11
13
2
2
5
17:08

Jeszcze informacja dla fanów serialu "Klan". Wiemy, że czekają na nią. Dzisiaj losów rodziny Lubiczów nie poznamy.