3
1
9
89'

De Bruyne faulowany przed polem karnym rywala. Będzie szansa z rzutu wolnego dla Belgów.

27
11
11
10
18
87'

Akcja Włochów zastopowana faulem w ataku.

11
6
3
5
7
86'

Jorginho zatrzymał szarżującego Doku!

9
2
3
2
5
85'

Sporo fauli z obu stron.

8
3
12
4
4
84'

Co to była za szalona akcja! Jeremy Doku minął trzech rywali i zdecydował się na strzał! Piłka minęła minimalnie poprzeczkę!

7
2
2
4
1
83'

Witsel próbował dośrodkowania, jego zagranie zostało jednak zablokowane.

7
1
2
1
1
82'

Akcja Belgów, w polu karnym rywala faulował Mertens.

4
3
1
2
3
79'
79'
78'

Spinazolla opuszcza boisko na noszach. Wygląda to bardzo źle.

1
1
1
21
3
77'

Co za pech Włochów! Doskonale grający Leonardo Spinazzola również doznał urazu.

2
1
2
19
3
76'

Akcja De Bruyne i Lukaku, strzał po rykoszecie trafił do bramkarza. Uderzenie Lukaku przyjął na siebie Jorginho.

4
5
3
7
2
74'

Włochy. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Andrea Belotti.

74'
74'

Belgia. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Dennis Praet.

74'

Ale pech! Nacer Chadli wszedł na boisko i doznał kontuzji.

8
3
5
4
3
72'

Akcja Doku po lewej strony boiska, sfaulował Di Lorenzo.

6
1
2
3
2
70'

Akcja Mertensa z Chadlim! Ten drugi nie zdołał kopnąć piłki w kierunku bramki! Chwilę wcześniej z piłką minął się o centymetry Romelu Lukaku.

5
3
3
3
7
70'

Belgia. Schodzi: Thomas Meunier. Wchodzi: Nacer Chadli.

69'

Belgia. Schodzi: Youri Tielemans. Wchodzi: Dries Mertens.

69'

Courtois obronił strzał Insigne z dystansu.

5
3
1
5
68'

Próba kontrataku De Bruyne, skuteczny Spinazolla

5
1
1
2
2
68'

Insigne z rzutu wolnego. Piłkę wybili piłkarze Belgii.

3
2
1
5
3
65'

To powinien być gol! Piłkę dostał w polu karnym Spinazolla, jednak chybił trafiając obok słupka!

6
10
3
6
4
63'

Piłkę dośrodkował Chiesa, zabrakło jednak kogoś, kto mógłby wykończyć akcję.

7
4
3
3
62'

I akcja pod drugą bramką! Immobile zepsuł podanie od Barelli.

5
5
2
6
3
61'

Co za sytuacja! Po akcji De Bruyne, Lukaku strzelał już praktycznie na pustą bramkę! Tam jednak był Spinazolla! Jest bohaterem Włochów!

31
10
9
8
15
59'

Na spalonym Insigne.

6
4
1
2
4
57'

Jorginho upadł w polu karnym rywala po ataku De Bruyne, sędzia pozostał niewzruszony.

4
7
1
7
57'

Belgowie wybili piłkę na aut po rzucie rożnym Włochów.

5
3
56'

Krótko rozegrany rzut rożny. Dynamicznie akcję rozegrał Doku, piłkę złapał Donnaruma.

4
3
1
2
6
55'

Akcja Belgów, Di Lorenzo wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
1
2
6
53'

Włosi oddali piłkę Belgom, którzy przez długi czas nie wiedzieli zbytnio co z nią zrobić. Insigne wybił piłkę na aut.

3
8
4
2
1
52'

Chiesa zbyt mocno wrzucił piłkę w kierunku Immobile. Ten przystawił nogę, ale minął się z futbolówką.

2
2
1
2
3
51'

De Bruyne wypchnął Jorginho na bandę. Rzut wolny dla Włochów.

1
3
49'

Stracona szansa Włochów po rzucie rożnym. Od bramki Courtois.

2
2
1
4
6
48'

Po rzucie rożnym dla Włochów, szybko kolejny korner.

3
2
3
2
3
48'

Włosi dominują na boisku. Belgowie ratowali się wybiciem piłki za pole gry.

6
1
5
3
3
47'

Chiesa dostał piłkę za pole karne i zdecydował się na strzał! Nieco się jednak potknął i zabrakło mu precyzji.

1
4
3
1
1
46'

Kevin De Bruyne upadł na boisko, sędzia pozostał niewzruszony.

5
4
3
3
2
czas Druga połowa
45+2'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Pewny strzał i gol Lukaku! Belgia łapie tlen! Ale szykuje się druga połowa!

86
30
8
22
61
45+2'

Sędzia ustawia Donnarumę. Karny podtrzymany, do piłki podejdzie Lukaku.

18
12
12
11
29
45'

Trwa jeszcze wideoweryfikacja, sędziowie zastanawiają się nad ostateczną decyzją.

11
10
11
10
11
45'

Rzut karny dla Belgii! Doku faulowany przez Di Lorenzo! Co za zmiana akcji!

29
17
12
25
37
44'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Jeden, drugi zwód Insigne, który skorzystał na bierności belgijskich obrońców. Włoch pewnie uderzył w okienko bramki rywala i mamy już 2:0 dla dużo lepszych Włochów! Co za koncert Italii w monachijskiej operze!

84
44
18
16
33
43'

To powinien być gol! Świetna akcja zainicjowana przez Spinazollę, ale Insigne nie złożył się do strzału.

8
7
6
2
7
41'

Po rzucie rożnym piłkę przyjął będący za polem karnym Chiesa, jednak minimalnie chybił.

9
2
4
8
9
40'

Thomas Vermalen wybił piłkę na rzut rożny.

5
5
5
5
5
39'

Akcja De Bruyne, który jednak nie miał odpowiedniego wsparcia ze strony kolegów z zespołu.

3
4
3
6
5
36'

Włosi po strzeleniu gola wyglądają bardzo pewnie na boisku i przyjemnie ogląda się ich grę. Belgowie szukają pomysłu na to spotkanie.

9
3
5
4
3
34'

De Bruyne szukał Witsela w polu karnym, jednak po rzucie rożnym Belgów, najlepiej we własnym polu karnym Włosi.

9
8
9
8
8
34'

Jorginho wybił piłkę na rzut rożny.

8
4
5
4
4
31'

Gol! Strzelił Nicolo Barella. Asystował mu Marco Verratti.

Barella dostał piłkę w polu karnym rywala, zdecydował się na strzał i po precyzyjnym uderzeniu pokonał Courtois! Włosi wyszli na prowadzenie!

89
48
23
17
34
30'

Nieudany rzut rożny Insigne. Piłkę wybił Vermalen.

6
2
2
3
5
29'

Zablokowany strzał Chiesy. Po chwili Włosi wywalczyli rzut rożny.

9
2
2
3
2
27'

Ładny strzał Insigne zza pola karnego, jednak za mało dokręcił piłkę. Ta przeleciała nad poprzeczką.

2
1
1
6
3
27'

Kontratak ze strony Włochów po rzucie rożnym Belgów. Obronił Courtois.

5
5
4
4
4
26'

Piękna akcja Belgów! Uderzał Romelu Lukaku, obronił jednak Donnaruma! Giovanni Di Lorenzo wybił piłkę na rzut rożny.

7
5
3
2
3
24'

Leonardo Spinazolla próbował akcji lewą stroną, zderzył się z belgijską ścianą.

2
5
2
2
2
22'

Piękna akcja Kevina De Bruyne, który uderzył celnie na bramkę rywala! Doskonała obrona Courtois!

11
53
8
5
7
21'

Piękny rajd Insigne w polu karnym Belgów, jednak nie zdołał wypracować sobie sytuacji bramkowej.

2
1
4
2
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Youri Tielemans. Sfaulował Verattiego.

3
3
3
3
4
20'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti. Za faul przy próbie wyprowadzenia kontrataku rywala.

7
3
4
2
2
19'

Tempo spotkania - miejmy nadzieję chwilowo - nieco spadło.

2
1
4
3
2
16'

Krótko rozegrany rzut rożny. Olbrzymie zamieszanie pod polem karnym Włochów, Bonucci i Chiellini zablokowali strzały rywali!

7
6
3
2
1
16'

Zablokowany strzał Tielemansa. Kolejny korner dla Belgii.

10
1
1
4
5
13'

Piłka wpadła do bramki po uderzeniu Bonucciego, ten jednak był na spalonym! Stracona szansa Włochów.

38
28
7
23
21
12'

Koszmarnie wykonany rzut rożny przez De Bruyne. Belgowie mogą się cieszyć, że nie skończyło się na kontrataku.

7
1
3
5
5
11'

Akcja Belgów prawym skrzydłem. Wywalczyli rzut rożny.

6
1
1
3
1
10'

Od kilku minut Włosi na połowie Belgów, nic z tego jednak nie wynika.

4
3
2
1
1
8'

Nieśmiały atak Włochów zakończony stratą piłki na skraju pola karnego. Od bramki Thibaut Courtois.

5
1
2
5
1
6'

Doku szukał Lukaku w polu karnym, napastnik Belgów był jednak skutecznie blokowany przez rywali.

5
4
4
4
5
5'

Długa piłka do Chiesy w polu karnym, ten jednak nie miał do kogo dograć piłki. Piłka w rękach Courtois.

4
1
1
1
3
4'

Lukaku przyjął piłkę przed polem karnym i uderzył z 11. metra. Arbiter z opóźnieniem odgwizdał spalonego.

1
1
3
5
1
3'

Belgowie z rzutu rożnego. Kevin De Bruyne próbował dokręcać piłkę, w polu karnym jednak skuteczni Włosi.

6
1
1
4
3
1'

Akcja Romelu Lukaku, jednak piłka w rękach Donnarumy!