9
16
19
115'

Po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu rożnego piłka została wybita przez jednego z Anglików.

18
13
8
8
46
114'

Z dystansu strzelał Martin Braithwaite. Obronił to uderzenie Jordan Pickford.

22
12
8
8
38
114'

W polu karnym Duńczyków padł jeden z Anglików, ale sędzia nakazał grać dalej.

34
16
7
11
18
113'

Szybka akcja Anglików, którą zwolnił Harry Kane. Wycofał, rozegrał i gramy dalej.

15
13
12
8
17
112'

Anglicy teraz na własnej połowie czekają na akcje Duńczyków.

21
18
9
10
26
110'

Yussuf Poulsen szukał dośrodkowania w pole karne. Piłkę wybił Luke Shaw.

17
10
9
20
17
109'

Anglicy dobrze rozbijają akcje Duńczyków.

19
16
7
13
50
108'

Anglicy natomiast już się nie śpieszą.

12
13
8
5
49
108'

Duńczycy ruszają do ofensywy.

62
24
11
7
14
Czy Dania strzeli jeszcze w tym meczu gola?
6
2
4
11
4
106'

Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki.

35
13
9
13
10
106'

Anglia. Schodzi: Jack Grealish. Wchodzi: Kieran Trippier.

105+3'

Anglicy cały czas z piłką na połowie reprezentacji Danii.

29
14
9
18
69
105+2'

Jeszcze trwa pierwsza część dogrywki. Sędzia doliczył trzy minuty.

35
13
8
9
30
105'

Dania. Schodzi: Jannik Vestergaard. Wchodzi: Jonas Wind.

30
5
7
6
13
104'

Gol! Strzelił Harry Kane.

Kasper Schmeichel obronił uderzenie z rzutu karnego Kane'a, ale ten natychmiast ruszył do dobitki i już skierował piłkę do bramki. Anglia prowadzi 2:1!

190
70
57
187
899
104'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Harry Kane!

Strzelał z rzutu karnego Harry Kane, a Kasper Schmeichel obronił!

344
110
27
28
60
104'

Po analizie VAR, będzie rzut karny dla Anglików!

89
45
37
78
556
102'

Mamy VAR. Trwa analiza!

76
19
17
24
89
102'

Rzut karny dla Anglii! Efektowny rajd przeprowadził Raheem Sterling, a sędzia uznał, że w polu karnym faulował go Joakim Maehle.

39
25
23
55
305
101'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu rożnego i tym razem piłkę wybił Daniel Wass.

24
12
6
9
19
101'

Gra toczy się praktycznie tylko na połowie reprezentacji Danii.

18
14
4
21
13
99'

Anglicy dośrodkowują, strzelają, ale piłka nie chce wpaść do bramki.

28
18
9
7
16
98'

Zagranie z rzutu rożnego. Piłka wybita przez Duńczyków, którzy bronią się już rozpaczliwie.

16
5
7
7
8
97'

Rozgrywają piłkę Anglicy. Daleko jednak do bramki Duńczyków.

21
11
7
7
9
95'

Anglia. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Phil Foden.

16
6
5
2
2
95'

Anglia. Schodzi: Declan Rice. Wchodzi: Jordan Henderson.

16
8
7
3
3
94'

Obronił w ostatniej chwili Kasper Schmeichel uderzenie z ostrego kąta! Uderzył Harry Kane.

19
14
6
6
12
93'

Faulowany był Jack Grealish. Ładnie przedzierał się środkiem boiska.

3
1
11
2
3
92'

Zaczynamy spokojnie, przy piłce Duńczycy.

15
4
3
3
4
91'

7
90+7'

Jeszcze Anglicy szukają okazji na gola!

25
6
5
7
31
90+5'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Harry Maguire, a piłkę pewnie złapał Kasper Schmeichel.

68
27
9
12
10
90+4'

Wywalczył rzut wolny Harry Kane. Okazja na wrzutkę w pole karne.

21
11
9
10
32
90+4'

Z dystansu niecelnie strzelał Kalvin Phillips.

35
8
9
13
19
90+3'

Raheem Sterling dogrywał przed bramkę, ale dobrze w defensywie jeden z piłkarzy reprezentacji Danii.

31
7
7
5
14
90+2'

Duńczycy już w głębokiej defensywie.

40
17
19
18
27
90+1'

Harry Kane szukał miejsca do strzału w polu karnym. Dobrze wyblokowali go obrońcy.

32
9
11
12
16
90'

Doliczone sześć minut.

33
15
32
18
25
90'

Anglicy tuż przed polem karnym reprezentacji Danii.

18
8
14
12
29
89'

Dobrze Duńczycy oddalają grę od własnego pola karnego.

36
16
5
7
10
89'

5
3
2
2
4
88'

Dania. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Mathias Jensen.

18
11
11
7
7
86'

Jack Grealish szukał prostopadłego podania w pole karne. Dobrze piłkę przejął Pierre-Emile Hoejbjerg.

9
7
7
7
10
84'

Dośrodkowanie przed bramkę Anglików, lecz zbyt mocne i piłka znów poza boiskiem.

23
14
9
10
12
84'

Chwila oddechu dla Duńczyków. Spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

22
8
6
10
15
82'

Dogranie z rzutu wolnego przed bramkę Duńczyków. Niecelnie główkował John Stones.

17
8
6
9
11
82'

Duńczycy nastawili się na kontrę. Anglia szuka gola!

22
11
10
8
7
80'

13
18
9
7
15
80'

Anglicy wyprowadzają kolejną akcję i szukają okazji na gola.

17
4
6
6
27
79'
77'

Wrzutka przed bramkę Anglików, lecz zbyt mocna. Piłka poza boiskiem.

18
3
5
18
5
75'

Była analiza VAR, nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

54
16
6
11
13
74'

W polu karnym padł Harry Kane. Sędzia nakazał grać dalej.

26
14
4
7
15
73'

Mason Mount miękko wrzucił piłkę przed bramkę Duńczyków. W ostatniej chwili dobrze wybił ją Kasper Schmeichel.

25
5
4
7
4
73'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Danii. Futbolówka wybita, ale dalej jest w posiadaniu Anglików.

14
2
4
12
11
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Wass.

2
72'

Dośrodkowanie w pole karne Anglików. Po chwili piłka wybita.

11
5
2
2
8
69'

Anglia. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Jack Grealish.

4
2
3
1
7
68'

Trzy zmiany w zespole Danii. Jak to wpłynie na ich grę?

21
6
6
2
2
67'
67'
67'
66'

Wracamy do gry.

4
3
1
5
64'

Andreas Christensen potrzebuje pomocy medycznej. Chwilowa przerwa w grze.

1
2
4
11
1
64'

Uderzenie z 15 metrów na bramkę Duńczyków. Pewnie interweniował Kasper Schmeichel.

16
3
2
5
6
63'

Duńczycy cofnęli się do defensywy.

3
2
3
4
10
62'

Mason Mount dryblował i strzelał w polu karnym Duńczyków. Został jednak zablokowany.

1
60'

Teraz zamieszanie przed bramką Duńczyków. Dogrywał Luke Shaw, który ostatecznie wywalczył rzut rożny.

3
4
3
1
12
59'

Dania atakuje! Kolejne uderzenie na bramkę. Tym razem z około 18 metrów strzelał Kasper Dolberg, lecz Jordan Pickford nie dał się zaskoczyć.

18
2
2
6
5
58'

Mikkel Damsgaard zagrywał w pole karne, gdzie niecelnie z woleja uderzył Martin Braithwaite.

4
3
1
2
2
57'

Dobra okazja Duńczyków. Martin Braithwaite szukał dogrania do kolegi z zespołu. Dobrze jednak piłka została wybita przez obrońcę.

8
3
2
3
6
55'

Mason Mount dogrywał z rzutu wolnego. Świetny strzał głową oddał Harry Maguire, a kapitalnie obronił Kasper Schmeichel.

18
4
2
2
4
54'

Harry Kane wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego. Okazja na dośrodkowanie przed bramkę Duńczyków.

4
2
1
5
16
53'

Teraz groźne dośrodkowanie w pole karne Anglików. Jordan Pickford wypiąstkował piłkę.

10
4
1
5
5
52'

Świetna akcja Duńczyków! Joakim Maehle dograł do Kaspera Dolberga. Ten strzelał z 16 metrów, lecz znakomicie obronił Jordan Pickford.

10
2
2
1
7
51'

5
5
3
4
1
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Maguire. Ucierpiał Simon Kjaer, który potrzebuje pomocy medycznej.

14
7
8
15
10
49'

Rzut wolny dla Anglii i dogranie w pole karne rywala. Po chwili faulowany jeden z Duńczyków i gra przerwana.

3
1
2
3
15
48'

Na razie spokojna gra w środkowej strefie boiska.

9
3
2
3
5
46'

Dalekie podanie w pole karne Duńczyków. Dobrze interweniował Kasper Schmeichel.

7
3
2
1
3
46'

Wracamy do gry!

8
5
1
5
komentarz

Zanim wybrzmiał pierwszy gwizdek w półfinale Anglia - Dania na Euro 2020, podopieczni Garetha Southgate'a wykonali piękny gest w stronę rywali.

21
4
2
3
3
44'

Najpierw Kyle Walker, a potem Luke Shaw. Oba dośrodkowania przed bramkę Duńczyków zbyt mocne.

3
7
4
6
7
43'

Rusza Anglia. Duńczycy jednak teraz solidnie w defensywie - oddalają grę od własnego pola karnego.

2
42'

Teraz Duńczycy spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

10
4
6
2
9
39'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Simon Kjaer.

Bukayo Saka po akcji Anglików dogrywał przed samą bramkę do Raheema Sterlinga. Rozpaczliwie starający się ratować sytuację Simon Kjaer skierował piłkę do własnej siatki. Mamy 1:1!

92
52
30
92
228
38'

Nieprawdopodobne! To powinien być gol! Harry Kane dograł do nabiegającego Raheema Sterlinga. Ten strzelał z kilku metrów, lecz znakomicie obronił Kasper Schmeichel!

27
10
6
4
13
37'

Szybka akcja Duńczyków. Zanosiło się na dobrą okazję, lecz źle w pole karne dogrywał jeden z Duńczyków.

15
7
5
6
5
36'

Z rzutu wolnego strzelał Raheem Sterling. Piłka trafiła w mur, a dokładniej w stojącego w nim Simona Kjaera.

12
12
4
5
4
35'

Faulowany był Harry Kane. Będzie rzut wolny dla Anglii. To świetna okazja na uderzenie! Po takim rzucie wolnym Duńczycy objęli prowadzenie.

6
3
3
7
10
34'

Ruszył skrzydłem Raheem Sterling. Ładna akcja, podanie przed pole karne, gdzie dobrze interweniował Joakim Maehle.

2
32'

Anglicy nerwowo. Niedokładne podanie i piłka dla Danii.

28
12
9
9
9
30'

Gol! Strzelił Mikkel Damsgaard.

CO ZA GOL!! Kapitalny strzał z rzutu wolnego z około 25 metrów oddał Mikkel Damsgaard. Bardzo mocne uderzenie i piłka w bramce. Dania prowadzi 1:0! Piękny gol!

476
178
46
25
36
29'

Wrzutka z rzutu wolnego, a tuż przed polem karnym Anglików faulowany był jeden z Duńczyków. Będzie kolejny rzut wolny i tym razem okazja już na strzał na bramkę.

31
12
5
10
7
28'

Faulowany był Kasper Dolberg. Będzie rzut wolny dla Danii. Można szukać dośrodkowania w pole karne.

15
7
4
4
3
27'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Duńczyków. Piłka wybita przez jednego z obrońców.

11
7
6
5
7
25'

Mikkel Damsgaard zatańczył z piłką na linii pola karnego Anglików. Oddał strzał z dystansu i minimalnie się pomylił. Ładna akcja Duńczyków.

25
10
4
8
6
24'

Anglicy odzyskali piłkę.

14
5
2
7
14
23'

Duńczycy spokojnie, cierpliwie rozgrywają piłkę.

26
8
4
3
2
23'

Nieco spokojniej na boisku. Sporo podań w środkowej strefie boiska.

10
4
3
1
1
21'

Wysoki pressing Duńczyków przynosi efekty. Teraz to oni są częściej przy piłce.

24
8
5
5
4
19'

Rzut wolny dla Danii. Zagranie w pole karne Anglików, lecz zbyt mocne i zabrakło uderzenia na bramkę.

5
4
3
3
15
18'

Jakby śmielej zaczęli teraz grać Duńczycy. Coraz częściej widać ich na połowie Anglików.

32
6
4
4
6
17'

Jens Stryger Larsen chciał dryblować przed polem karnym Anglików. Piłkę dobrze wybił mu Mason Mount.

6
4
5
3
9
16'

Było groźnie pod bramką Anglików. Jordan Pickford źle wznowił grę, po chwili z dystansu strzelał Martin Braithwaite. Duńczycy wywalczyli rzut rożny.

16
3
3
2
3
15'

Harry Kane przyjął sobie piłkę za polem karnym i oddał uderzenie z dystansu. Strzał jednak niecelny.

8
15
4
4
6
14'

Widać, że Duńczycy mają swój pomysł na ten mecz. Dają Anglikom grać i czekają na ich błąd, by potem ruszyć z szybką akcją.

3
13'

Raheem Sterling w polu karnym minął obrońcę, oddał strzał na bramkę. To było słabe uderzenie i piłkę pewnie złapał Kasper Schmeichel.

10
6
6
3
4
12'

Mason Mount wbiegł z boku boiska w pole karne Duńczyków. Piłka wybita na rzut rożny.

12
3
4
1
4
11'

Anglicy wracają do swojego grania i wymiany podań na połowie Duńczyków.

6
4
4
3
8
9'

Kapitalnie w defensywie spisał się Kyle Walker! Po podaniu z głębi pola w dobrej sytuacji znalazł się Kasper Dolberg. Został jednak perfekcyjnie powstrzymany przez obrońcę.

5
5
8
3
3
8'

Początek spotkania jak na razie zdecydowanie dla Anglików. To oni są częściej przy piłce. Duńczycy głównie się bronią.

13
5
8
4
11
8'

Raheem Sterling tym razem dogrywał przed bramkę Duńczyków. Jeden z obrońców zdołał wybić piłkę.

7
2
3
2
9
6'

Harry Kane zagrał bardzo ciekawie ze skrzydła w pole karne. Na piłkę nabiegał Raheem Sterling. Podanie było jednak minimalnie zbyt mocne.

1
5
2
6
1
5'

Przy piłce Anglicy. Atak pozycyjny na połowie Duńczyków.

7
5
3
5
6
4'

Duńczycy spokojnie rozgrywają piłkę. To wszystko w okolicy linii środkowej boiska.

10
3
1
2
7
3'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Duńczyków. Ostatecznie jednak piłkę złapał Kasper Schmeichel.

11
2
2
2
10
3'

Już gra wznowiona. Przy piłce Duńczycy. Anglia natomiast stara się grać wysokim pressingiem.

4
3
6
3
1
2'

Jens Stryger Larsen ucierpiał w jednym ze starć. Chwilowa przerwa w grze.

1
3
5
5
1
1'

A teraz rzut wolny dla Duńczyków. Widać, że nikt w tym meczu nie odstawi nogi.

7
6
6
5
3
1'

Faul w środku boiska. Anglicy rozpoczną od rzutu wolnego.

1
4
2
6
3
20:43

Hymny grają na Wembley. Niebawem pierwszy gwizdek!

6
9
3
6
4
20:43

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania!