Sędzia mimo wszystko sprawadzał sytuację. Gramy dalej.

4
1
3
90+5'

Romanczuk przewrócił się w polu karnym, sędzia nie zauważył faulu. Romanczuk nawet nie protestował.

5
2
2
2
1
90+4'

Jagiellonia nadal nie potrafi podejść pod bramkę rywala.

29
4
1
4
90+3'

Strata Conrado podczas akcji ofensywnej.

5
3
1
5
12
90+2'

Zwoliński tym razem był skuteczny w obronie, wygrywając pojedynek z Prikrilem.

16
5
4
90'

Sędzia doliczył minimum 6 minut do czasu gry.

10
4
7
7
23
90'

Kolejne koszmarne dośrodkowanie Wdowika.

14
8
90'

Zwoliński wrócił na boisko. On, podobnie jak Saief grają, ale utykają na boisku. Do tego kopnięty Flavio Paixao.

5
5
8
4
21
88'

Koszmarne dośrodkowanie Wdowika. Piłka wyleciała na aut.

12
11
2
88'

Utykający Zwoliński schodzi z boiska.

3
3
5
11
17
87'

Zwoliński kopnięty kolanem w udo przez Pospisila. Strzelec dwóch bramek cierpi.

5
3
1
7
14
86'

Zwód Makuszewskiego i strzał z dystansu, tym razem skrzydłowy nie trafił w światło bramki. Rezygnacja na twarzach białostoczan.

9
6
2
3
85'

Z rzutu wolnego Pietrzak, piłkę wybili gospodarze.

7
4
3
1
1
81'

Z rzutu wolnego Pietrzak, Zwoliński głową strzelił celnie, dobrze ustawiony jednak Węglarz.

7
4
4
3
80'

Pierwsza akcja Jagiellonii od długiego czasu! Głową strzelał Puljić, obronił Kuciak!

8
2
2
2
5
79'

Makuszewski podał pilkę w pole karne - do nikogo.

2
3
3
3
4
79'

Obolały Saief wrócił do gry.

7
1
2
1
1
78'

Uraz Saiefa. Reprezentant USA opatrywany przez sztab Lechii.

2
1
1
1
77'

Lechia chce kolejnego gola! Paixao szukał Zwolińskiego w polu karnym, ten nie doszedł do piłki.

6
3
4
2
2
74'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Tomasz Makowski.

Łukasz Zwoliński zasłużył na drugiego gola! Po świetnym podaniu Makowskiego z głębi boiska doszedł do piłki i pokonał pewnym strzałem Węglarza!

64
45
6
15
19
73'

Fila dośrodkował w pole karne, tam jednak bardzo dobrze obrońcy Jagiellonii. Gdańszczanie w ostatnich minutach zdecydowanie panują na boisku.

5
3
4
2
3
72'

Gramy dalej, nie ma weryfikacji decyzji.

9
5
4
5
3
72'

Arbiter jeszcze sprawdza czy na pewno był spalony przy sytuacji ze Zwolińskim.

1
1
2
1
5
72'
2
2
3
1
1
71'

Piłka ponownie wpadła do bramki po strzale Zwolińskiego! Ten jednak na minimalnym spalonym.

8
5
4
7
8
70'

Dynamiczna akcja Conrado, jego dośrodkowanie zostało jednak zablokowane.

3
3
1
2
70'

Z rogu boiska piłke posłał Pietrzak, zupełnie nic z tego jednak nie wynika.

3
1
2
1
1
69'

Po rzucie wolnym, Lechia wywalczyła rzut rożny.

1
2
1
2
69'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Ze Gomes. Wchodzi: Conrado.

2
3
1
67'

To powinien być gol dla Lechii! Saief podał do Fili, ten wrzucił piłkę w pole karne, Zwoliński w bardzo prostej sytuacji przestrzelił nad poprzeczką!

10
5
2
3
4
66'

Drobny uraz Wójcickiego, na szczęście może grać dalej.

2
1
1
1
65'

Piłka w pole karne do Zwolińskiego, ten jednak nie zdołał jej opanować.

5
4
1
2
64'

Gramy dalej.

3
1
2
1
64'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

2
2
2
2
2
63'

Saief podał piłkę do Kubickiego, który był na spalonym.

2
1
1
1
61'

Po rzucie rożnym Lechii Nalepa doszedł do piłki, jednak uderzył wzdłóż bramki zamiast w jej kierunku.

2
2
1
1
2
61'

Saief podał piłkę do Zwolińskiego, którego strzał jednak obronił Węglarz.

3
1
3
1
1
60'

Seria błędów po obu stronach.

1
2
59'

To mógł być cudowny gol! Aktywny tego dnia Ze Gomes strzelał z dystansu, jednak przymierzył obok bramki!

7
3
2
4
56'

Zwoliński zatańczył w polu karnym rywala, jednak został zablokowany. Później ten sam piłkarz uderzał zza pola karnego, tym razem przestrzelił.

6
6
3
2
55'

Puljić trafił w mur uderzając z rzutu wolnego.

1
2
1
1
7
52'

Puljić do Imaza, ten jednak przestrzelił głową nad bramką rywala.

2
2
2
5
8
51'

Tym razem po rzucie rożnym Pospisila interweniował Saief.

1
1
1
5
50'

Krótko rozegrany rzut rożny Jagiellonii. Pospisil wyszedł za pole karne, przymierzył, ale został zablokowany przez jednego z gdańszczan.

2
5
49'

Koszmarny błąd Pietrzaka! Jagiellonia nie wykorzytała tego prezentu, świetna interwencja defensywna Nalepy!

1
1
3
4
8
48'

Z rogu boiska Pospisil. Fila zderzył się z Romanczukiem - sędzia nie dopatrzył się jednak faulu.

1
1
7
48'

Tobers uratował swój zespół wybijając na rzut rożny.

2
3
2
2
6
47'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Ze Gomes.

Pierwsza akcja Lecii i gol! Doskonałe podanie Ze Gomesa w pole karne, tam był Łukasz Zwoliński, który przymierzył wprost do bramki Węglarza!

36
21
1
5
17
czas Druga połowa
45+3'

Gol! Strzelił Jakov Puljić. Asystował mu Jesus Imaz. Doskonale dośrodkował Imaz i z najbliższej odległości gola zdobył Puljić!

Jagiellonia Białystok
40
17
4
12
23
45+3'

Ze Gomes zablokował dośrodkowanie Kadleca.

3
1
1
3
3
45'

Arbiter doliczył minimum 3 minuty do czasu gry I połowy.

3
1
3
45'

Lechia długo pod polem karnym rywala. Nie ma z tego jednak choćby strzału. Ze Gomes wykładał piłkę do Flavio, tam byli obrońcy Jagiellonii.

1
1
1
42'

Lechia zdoałała odalić piłkę spod własnej bramki, nic z tego jednak nie wynika.

2
5
4
1
39'

Kontratak Lechii Gdańsk, Ze Gomes na spalonym.

4
2
2
1
4
38'

Pietrzak wrzucał z rzutu rożnego, jednak piłka minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym.

1
1
2
1
2
37'

To powinien być gol dla Lechii! Ze Gomes podał piłke do Mihalika, ten zablokowany przez Arsenicia!

17
6
2
3
16
37'

Sprytne zagranie Pietrzaka w kierunku Kubickiego, ten jednak nie zorientował się w sytuacji.

5
4
2
3
35'

Gdańszczanie skoczyli najwyżej po rzucie rożnym Jagiellonii.

4
2
2
2
5
35'

I kolejna świetna akcja ofensywna Makuszewskiego, który uciekł obrońcy! Znów jednak doskonały Dusan Kuciak odbił piiłkę!

6
4
3
3
5
33'

Ciągle częściej przy piłce Jagiellonia. Białostoczanom brakuje konkretów.

6
2
2
2
6
32'

Chwila przerwy na uzupełnienie płynów.

5
1
1
1
1
31'

Świetna interwencja Kuciaka nogami po strzale Makoszewskiego!

4
4
3
2
3
30'

Bardzo długa akcja Jagiellonii - bez strzału na bramkę Kuciaka.

1
1
4
1
28'

Zablokowany strzał Mystkowskiego. Piłka znalazła się w rękach Kuciaka.

5
5
1
5
28'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Pietrzak, głową strzelał Nalepa, jednak przymierzył minimalnie obok słupka

1
2
2
2
27'

Dośrodkowanie Flavio Paixao, skuteczna obrona Runje.

4
2
2
25'

Niecelne dogranie Kubickiego w pole karne Jagiellonii. Brakowało piłkarza wchodzącego w obręb "szesnastki".

3
3
1
3
24'

Flavio Paixao zauważył, że Węglarz wyszedł z bramki. Zdecydował się na strzał z kilkudziesięciu metrów - niecelnie.

2
3
4
2
23'

Na spalonym Maciej Gajos.

2
4
1
2
22'

O karnym nie ma mowy, gramy dalej.

6
3
2
2
21'

Pospisil wrzucił piłkę z rzutu wolnego. Ta minęła wszystkich piłkarzy. Ivan Runje domaga się rzutu karnego, gdyż był odpychany przez Nalepę.

1
1
1
2
4
20'

Gajos próbował podać piłkę do będącego w polu karnym Paixao, piłka ponownie jednak w rękach Węglarza.

4
4
1
7
19'

Strzał Makuszewskiego - obok słupka.

2
2
4
2
18'

To powinien być gol dla Jagiellonii! Po podaniu Makuszewskiego, Kuciak wygarnął piłkę Mystkowskiemu, który niepotrzebnie "bawił się" w polu karnym rywala!

2
3
3
4
8
16'

Makuszewski podał piłkę Imazowi, ten zablokowany przez Tobersa.

2
5
16'

Pietrzak wrzucał piłke z rzutu rożnego, obronił Węglarz.

2
2
15'

Maciej Makuszewski znów leżał na boisku. Podniósł się i ma ochotę grać dalej.

3
1
15'

Kontratak Lechii. Ze Gomes strzelał, jednak został zablokowany przez Mystkowskiego.

14'

Którko rozegrany rzut rożny Jagiellonii. Zza pola karnego strzelał makuszewski, zablokowany przez Filę.

3
2
14'

Nalepa wybił wślizgiem piłkę spod nóg Puljicia.

2
4
1
1
13'

Mihalik dośrodkował w kierunku Flavio Paixao, pewna obrona Węglarza.

2
1
1
3
12'

Drobny uraz Makuszewskiego. W końcu wstał i może grać dalej.

4
2
2
12'

Po długiej akcji Jagiellonii dośrodkował Pospisil, piąstkował Kuciak.

4
1
2
2
9'

Mystkowski do Makuszewskiego, klatką piersiową Pietrzak podał piłkę do Kuciaka. Jagiellonia w natarciu!

5
2
1
8'

Za mocne podanie do Fili. Od bramki Węglarz.

3
4
1
1
8'

Po rzucie rożnym nieudana główka Jagiellonii. Od bramki Kuciak.

1
1
7'

Mystkowski szukał Makuszewskiego w polu karnym Lechii. Tego jednak ubiegł Pietrzak, wybijając na rzut rożny.

2
2
2
5'

Gajos podał do Kubickiego, ten szukał Ze Gomesa, jednak Portugalczyk nie zorientował się w sytuacji. Stracona szansa Lechii.

2
3
2
4'

Po błędzie Tobersa piłkę do bramki skierował Jesus Imaz. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego.

1
3
1
6
2'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk. Za bardzo ostry faul na Ze Gomesie.

6
2
2
2
6
2'

Pierwsza akcja Jagiellonii! Zablokowany strzał jednego z piłkarzy z Białegostoku.

3
1
1
1
czas Start meczu
13:50

Mecz sędziuje Bartosz Frankowski. Sędzia VAR, to Krzysztof Jakubik. Piłkarze są już na boisku.

2
2
13:50

Jagiellonia Białystok z 48 punktami plasuje się na 6. miejscu. Lechia zdobyła 49 punktów i jest piąta. Dodatkowo gdańszczanie wygrali jako jedyny zespół grupy mistrzowskiej oba mecze.