3:2
Zakończony
Lechia Gdańsk
120+3'

Wdowiak mądrze przy linii bocznej, pozwolił rywalom wybić piłkę na aut. A sekundy płyną.

127
39
13
20
43
120+2'

Piłkę po dograniu pewnie złapał Hrosso. A Lechii pozostało już niewiele czasu.

133
51
23
24
56
120+2'

Rzut rożny dla Lechii. Wszyscy piłkarze w polu karnym!

41
28
31
17
48
120+1'

Łącznie zagramy jeszcze przez 4 minuty.

49
21
24
14
34
120+1'
ZMIANA
25
12
7
7
18
120'

Fiolić padł na murawę, już nie ma sił, ale grać musi.

18
16
10
14
18
119'

Lechia chce zaatakować wszystkimi siłami. Z ok. 16 metrów uderzał Fila, został zablokowany.

35
30
12
14
30
119'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Michal Siplak.

34
17
5
4
16
118'

Kibice Pasów już świętują. Lechia ma niewiele czasu na doprowadzenie do remisu.

65
29
11
20
33
117'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Kamil Pestka. Pestka po raz setny dogrywał z lewej strony, do piłki doszedł Wdowiak i uderzeniem z siedmiu metrów pokonał Alomerovicia. 3:2!

234
91
24
41
92
115'

A teraz wyczyn kolegi powtórzył Tomas Vestenicky. A mógł podawać...

20
17
10
9
15
114'

Pestka miał sporo czasu i miejsca, ale z ok. 14 metrów uderzył bardzo niecelnie.

17
14
12
10
19
113'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Florian Loshaj. Wchodzi: Milan Dimun.

19
10
8
7
10
111'

Jedna z nielicznych wyjść Lechii, Hrosso wyszedł kilka metrów przed bramkę i uprzedził Zwolińskiego.

15
14
4
6
11
110'

Dośrodkował z prawej strony Rapa, Wdowiak uderzył z siedmiu metrów wprost w bramkarza. Pomocnik powinien lepiej przymierzyć.

18
11
4
9
6
110'

Gra toczy się na połowie Lechii. Cracovia stara się wykorzystywać liczebną przewagę.

28
10
5
8
17
108'

Dobre dośrodkowanie z lewej strony Pestki, Vestenicky starał się uderzyć głową, ale źle trafił w piłkę.

24
14
8
7
9
107'
ZMIANA
17
14
13
7
16
106'

Rozpoczęliśmy ostatni kwadrans walki na boisku!

26
12
5
4
2
105+1'

Mocny strzał sprzed pola karnego Loshaja, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

25
12
8
13
14
105'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy dogrywki.

8
5
5
6
10
105'

Z ok. 20 metrów technicznie uderzył Wdowiak, dość daleko od bramki Lechii.

13
10
6
10
15
103'

Sędziemu na linii rozłączyło się "radyjko", ale Karol Fila wszystko sprawnie naprawił.

17
52
10
9
6
101'

Groźny strzał oddał Vestenicky, piłka przeleciała tuż ponad bramką. Krakowianie domagali się rzutu rożnego, sędzia był innego zdania.

14
9
8
9
9
99'

Lipski wpadł na Zwolińskiego i poturbował swojego kolegę z zespołu.

20
21
9
21
20
98'

Optyczna przewaga Cracovii, Lechia nie potrafi wyprowadzić kontry.

5
96'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pestka. - Ale ja nic nie zrobiłem - stara się tłumaczyć obrońca.

13
12
6
12
13
95'

Po dograniu z rogu ponad bramką uderzył Pelle van Amersfoort.

8
8
4
6
7
94'

Niebezpiecznie było pod bramką Alomerovicia, piłka dostała przedziwnej rotacji, w końcu na rzut rożny wybił ją obrońca.

13
8
7
4
5
93'

Spokojnie piłkarze weszli w dogrywkę. Jak na razie niewiele się dzieje na murawie.

16
8
11
11
15
91'

Rozpoczęła się dogrywka!

45
10
8
6
6
90+8'

Do dogrania doszedł Paixao, uderzył jednak głową wprost w bramkarza.

28
12
12
26
19
90+7'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Conrado.

29
10
6
15
22
90+6'

Po rzucie rożnym dla Lechii piłka została wybita przed pole karne. Tam dopadł do niej Fila. Uderzył. Na tym zakończmy.

20
14
14
13
13
90+5'

Conrado wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast uderzać runął niczym drzewo podczas wichury. Sędzi na "wapno" nie wskazał.

16
10
8
17
16
90+4'

Kolejny mocny strzał sprzed pola karnego Pestki. Zabrakło pół metra!

26
19
12
14
12
90+2'

Piłka na szesnastym metrze spadła pod nogi Loshaja, ten jednak uderzył źle. Kilka pięter ponad bramką.

17
14
7
9
10
90+2'

Rzutu karnego nie będzie, aut dla Cracovii. Pasy szukają gola na wagę zdobycia Pucharu Polski.

29
17
14
18
30
90+1'

Strzał z ostrego kąta nogą odbił Alomerović. Gracze Pasów jeszcze marzą o rzucie karnym, po rykoszecie ręką zagrał Kubicki.

29
8
8
9
16
90'

Sędzia doliczył 7 minut. Trochę przerw było.

34
15
19
13
19
90'

Lechia cofnięta czeka na dogrywkę, Cracovia jeszcze by chciała, ale jest nieśmiała.

16
25
8
6
4
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Jablonsky. Asystował mu Ivan Fiolić. To jest finał! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jablonsky uderzeniem głową z pięciu metrów pokonał bramkarza. 2:2!

166
84
29
38
70
87'

Po dograniu z rogu uderzał Hanca, ale będzie kolejny korner!

18
8
7
9
11
87'

Cracovia chce odrobić straty. Strzelał Pestka, Alomerović zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

32
14
13
13
13
86'

Żółtą kartkę za zdjęcie koszulki otrzymał Patryk Lipski.

13
10
6
10
18
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Lipski. Asystował mu Conrado. Cóż tam się wydarzyło! Jedna z nielicznych akcji Lechii. Gdańszczanie domagali się rzutu karnego, ale grali dalej. Z linii końcowej dośrodkował Conrado, a Lipski głową wpakował piłkę do siatki z trzech metrów. 1:2.

124
50
27
33
76
83'

Kubicki ostro potraktował Vestenicky'ego. Po raz kolejny bez kartki zawodnik Lechii.

15
8
12
9
16
83'
ZMIANA
15
11
6
6
7
82'
ZMIANA
80'

Na murawie doszło do przepychanek. Pomocy potrzebował Pelle van Amersfoort, którego Maloca kopnął w okolicach barku.

12
10
17
9
8
79'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Mario Maloca. Obrońca Lechii brutalnie zaatakował rywala. Sędzia momentalnie wyrzucił go z boiska.

76
40
13
21
40
78'

Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu Cracovii, w drugiej bardzo źle prezentuje się Lechia.

17
15
4
15
11
76'

Nerwowo na boisku, Kubicki ostro potraktował rywala, ale kartki dla pomocnika nie ma. Gdyby ją otrzymał, musiałby zejść z boiska.

13
3
2
3
1
74'

Piłka w bramce Lechii, ale gol nie został uznany. Rapa zagrał ręką. Wciąż 1:1!

90
43
18
31
62
73'

Spadło tempo gry. Piłkarze szanują wynik, cały czas więcej z gry ma Cracovia.

5
71'
ZMIANA
69'

Mogło być niebezpiecznie pod bramką Lechii, ale piłkarzom Cracovii udało się wyjść cało z opresji.

5
12
6
5
3
68'

Lopes ruszył lewą stroną, ale źle dogrywał. Zbyt szybko i niedokładnie.

5
6
1
5
3
67'

Cracovia po wyrównującym trafieniu chce wyjść na prowadzenie. Pasy w ataku!

23
11
4
11
12
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Kamil Pestka. Cracovia doprowadziła do remisu! Z lewej strony dośrodkował Pestka., van Amersfoort pięknie przyjął piłkę i od razu wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia. Strzału przy słupku bramkarz nie był w stanie obronić. 1:1!

102
45
9
34
47
64'

Mocny strzał Pestki, Alomerović odbił piłkę. Błąd bramkarza, ale bez konsekwencji.

2
5
2
4
4
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wdowiak. Eksperci twierdzą, że faulu nie było.

6
6
5
6
8
61'

Riposta Pasów! Dośrodkował z prawej strony Rapa, Loshaj uderzył głową. Piłka leciała powoli, minęła bramkarza i odbiła się od słupka!

8
11
3
3
7
60'

To powinna być zabójcza kontra Lechii! Conrado sam na sam z Hrosso, ale górą bramkarz!