Stipica złapał piłkę po słąbym strzale Conrado.

3
4
5
90+1'

Zwoliński podał piłkę do Gajosa, strzał pomocnika zablokowany przez Bartkowskiego!

15
7
2
1
3
90'

Arbiter doliczył 4 minuty do czasu gry.

5
2
4
3
17
89'

Długa akcja Lechii zakończona strzałem Gajosa z dystansu, ten jednak nie trafił w światło bramki.

9
23
3
4
5
88'

Nieudany rzut rożny Lechii.

19
14
2
4
7
88'

Udovicić posłał piłkę w kierunku Zwolińskiego, ten strzelił, ale doskonała obrona Stipicy!

28
11
9
9
86'

Kuciak obronił strzał Kozłowskiego.

12
5
6
7
17
85'

Strzał Zahovicia z dystansu, piłka przeleciała obok słupka bramki Kuciaka.

6
2
5
5
10
84'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zwoliński. Za faul na Kowalczyku.

14
7
5
3
6
84'

Dąbrowski dograł piłkę z rzutu rożnego, jednak we własnym polu karnym czujny Paixao. Akkcję domykał Kowalczyk, obronił Kuciak.

3
4
2
5
5
83'

Maloca zablokował strzał Kowalczyka.

4
2
2
3
6
82'

Udana interwencja w defensywie Conrado, który zabrał piłkę Kozłowskiemu.

1
2
6
2
4
82'

Drygas podał piłkę do Kozłowskiego, ten jednak przestrzelił.

2
1
4
3
5
81'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki. Za faul.

Lechia Gdańsk
7
4
2
1
4
80'

Saief do grywał z rzutu rożnego, jednak wyszła z tego kontra dla Pogoni. Ostatecznie bez szczęśliwego finału.

4
2
2
1
8
80'

19
80'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Gajos.

11
4
1
2
3
79'

Gajos szturchnął Stipicę, który nad wyraz mocno to odczuł. Bramkarz Pogoni zwija się z bólu.

2
2
2
5
9
77'

Doskonały rajd Conrado przez kilkadziesiąt metrów! Podał do Gajosa, który uderzył głową wprost w Stipicę.

1
76'

Zwoliński uderzył tylną częścią głowy w bandę po kontakcie z rywalem. Na szczęście może grać dalej.

6
2
1
1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Kenny Saief. Odroczona żółta kartka za faul na Dąbrowskim.

13
5
3
7
74'

Długa piłka w kierunku Saiefa, jednak ograł go jeden z obrońców Pogoni.

12
7
3
1
5
71'
70'

Centra Kopacza w pole karne, piłkę złapał Stipica.

17
6
2
4
2
69'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Kacper Kozłowski.

Mogło się wydawać, że Pogoń traciła kontrolę nad meczem, jednak szczecinianie wyszli na prowadzenie! Przy biernej postawie Biegańskiego, Kozłowski podał do Kucharczyka. Ten uderzył precyzyjnie z 13. metra, wyprowadzając zespół na prowadzenie!

89
51
5
13
21
67'

Conrado podał piłkę w pole karne, tam jednak doskonale w obronie Zech.

10
5
2
5
5
65'
64'

Biegański podał piłkę do Conrado, ten jednak niecelnie dośrodkował w pole karne.

3
5
2
63'

Świetna szasna Lechii! Po podaniu Saiefa, niecelnie strzelił Conrado.

4
7
3
2
5
62'
4
5
4
4
2
61'

Strzał Kucharczyka z woleja - nad poprzeczką.

3
4
5
3
2
58'

Krótko rozegrany rzut rożny Pogoni. akcję niecelnym strzałem po ziemi zamknął Kurzawa.

5
6
1
7
3
58'

Zwoliński przerwał akcję Maty, wybijając piłkę na rzut rożny.

4
1
3
3
3
56'

Kubicki podał piłkę przed pole karne do Biegańskiego, ten jednak przymierzył obok słupka.

1
54'

Pierwszy celny strzał Lechii. Paixao doszedł do piłki w polu karnym Pogoni i momentalnie uderzył w środek bramki. Stipica obronił bez większych problemów.

10
3
2
5
3
52'

Skutecznie w obronie Maloca przy wrzutce na Benedyczkaa. Po chwili piłkę złapał Dusan Kuciak.

2
2
2
2
3
51'

Lechia gra to, co w pierwszej połowie. Na razie skutecznie w destrukcji, jednak bez jakiegokolwiek zagrożenia w ataku.

1
48'

Po błędzie Tobersa strzelał Gorgon, jednak piłkę odbił Conrado.

4
1
3
2
3
48'

Nieudane dośrodkowanie Pietrzaka w pole karne Pogoni. Od bramki Stipica.

5
2
3
1
46'

Od początku drugiej połowy do ataku ruszyli gospodarze, jednak bez zagrożenia w pierwszych sekundach.

11
2
3
6
2
czas Druga połowa
44'

Długa piłka na Paixao, złapał ją Stipica.

11
11
2
6
8
42'

Po rzucie wolnym Kucharczyka, piłkę złapał Kuciak.

20
4
4
6
5
40'

Gajos rozkręcił akcję podając piłkę do Conrado, tego jednak ubiegł Zech.

12
7
4
9
3
39'

Strzał Kucharczyka, świetna obrona Kuciaka! Na razie Słowak, to bohater spotkania.

11
2
5
5
4
38'

Wrzutka Bartkowskiego, piłkę pewnie złapałKuciak.

11
4
2
7
7
37'

Rzut rożny Pogoni, ostatecznie gdańszczanie po dwóch główkach wybili piłkę z własnego rzutu karnego.

11
4
5
5
6
36'

Doskonała obrona Kuciaka po strzale Kowalczyka! Przewaga Pogoni rośnie.

15
5
7
3
11
35'

Kuciak złapał piłkę po dośrodkowaniu Dąbrowskiego z rzutu rożnego.

10
6
5
6
3
34'

Pierwszy celny strzał w meczu! Kuciak obronił uderzenie Kurzawy.

14
4
2
4
4
34'

Szybki Zech wrócił do akcji za Zwolińskim i odebrał piłkę grającemu na skrzydle napastnikowi Lechii.

4
31'

Jedna z nielicznych akcji Lechii, Triantafyllopoulos zabrał piłkę Conrado.

5
7
5
8
29'

Ostry faul Kurzawy na Malocy, sędzia go jednak oszczędził.

3
4
4
3
15
27'

Pomyłka Tobersa, który pod presją rywala posłał piłkę w aut.

4
9
2
5
10
26'

Zbyt mocne podanie Kucharczyka. Od bramki Kuciak.

6
6
2
5
4
24'

Udana interwencja obronna Kopacza. Wcześniej piłkarz Pogoni na spalonym.

9
6
1
3
3
23'

Świetna szansa Pogoni! Strzelał Benedyczak, przymierzył centymetry nad poprzeczką! Jak na razie najlepsza akcja w meczu.

21
8
6
3
14
22'

Biegański próbował otwierającego podania do przodu, trafił w aut.

5
20'

Strzał Kucharczyka z dystansu, Kuciak bezproblemowo złapał piłkę lecącą na prawy słupek.

9
2
1
3
5
19'

Kolejna nieudana akcja aktywnego Kurzawy.

10
6
4
6
3
17'

Kurzawa zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

11
5
3
2
4
16'

Biegański ostro sfaulował Kurzawę, obyło się bez kartki.

8
4
1
2
12
15'

Akcja Flavio Paixao, do Portugalczyka jednak momentalnie dobiegło trzech rywali. Piłka spokojnie potoczyła się w kierunku Stipicy.

8
1
3
1
4
13'

Biegański zamykał strzałem akcję rozpoczętą po rzucie rożnym wykonywanym przez Pietrzaka, jednak przestrzelił.

4
3
2
6
7
12'

Pietrzak zagrywał piłkę w pole karne, ale na rzut rożny wybił ją Zech!

6
4
4
2
2
11'

Na razie mamy mecz walki. Nikt nie chce się otworzyć.

2
3
1
1
9'

Biegański szukał Paixao w polu karnym rywala, piłkę złapał Stipica.

6
6
2
5
8'

Dynamiczna akcja Conrado prawym skrzydłem, Brazylijczyk jednak pogubił się w końcowej fazie i podał do rywala.

4
3
7
3
3
8'

Przeciągnięte dośrodkowanie w wykonaniu Pietrzaka, piłka w rękach Stipicy.

3
2
1
2
5
6'

Po rzucie rożnym Pogoni, faulowany Kopacz. Od własnego pola karnego zacznie Kuciak.

7
4
2
3
3
5'

Pietrzak zablokował wrzutkę Kurzawy.

7
3
2
3
6
3'

Bardzo spokojny początek meczu.

3
5
8
2
3
1'

Przeciągnięte podanie do Conrado. Piłkę  zgarnął spokojnie Stipica.