Elche CF
52' Fidel Chaves 73' Gonzalo Verdu
Real Madryt
20' Luka Modrić 22' Sergio Ramos 60' Casemiro 66' Dani Carvajal 72' Toni Kroos
1:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Real Madryt zgubił kolejne punkty. Atletico zaczęło uciekać mistrzom Hiszpanii.

Strzał Gonzalo, Thibaut Courtois uratował Real!

Rzut wolny dla Elche z ok. 18 metrów. Może być ciekawie!

Zamieszanie na przedpolu bramkowym Elche, sędzia dopatrzył się faulu w ataku.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Benzema uderzał z kilku metrów, w bramkę jednak nie trafił.

Elche. Schodzi: Lucas Boye. Wchodzi: Guido Carrillo.

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Vinicius Junior.

Płyną minuty, ale goście kopią się po głowach. Elche postawiło autobus, za moment dojedzie drugi.

Real Madryt w ataku pozycyjnym. Jednak goście cały czas bez zagrożenia pod bramką Elche.

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Fede Valverde.

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Eden Hazard.

Elche. Schodzi: Emiliano Rigoni. Wchodzi: Josan Ferrandez.

Elche. Schodzi: Victor Rodriguez. Wchodzi: Tete Morente.

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Verdu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Toni Kroos.

A teraz przed szansą Ramos. I ponownie świetnie Badia!

W świetnej sytuacji znalazł się Carvajal, strzał odbił jednak Badia! Real powinien prowadzić!

Tymczasem akcja gospodarzy zakończona kolejną próbą Boye. Piłka poszybowała ponad bramką.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Płyną minuty, Real niby atakuje, ale nic z tego nie wynika.

Odpowiedź Elche. Z pola karnego płasko uderzył Boye, piłka otarła się o słupek!

Z ok. 20 metrów płasko uderzył Modrić. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, ale zasłonięty bramkarz dobrze interweniował.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Indywidualna akcja Vazqueza, strzał z pola karnego odbił bramkarz. Do dobitki nie doszło.

Po stracie gola Real zaatakował, gospodarze po bramce jednak poczuli swoją moc.

Gol! Strzelił Fidel Chaves. Strzał na dwa tempa. Bramkarz wyczuł intencje strzelca, ale piłki nie był w stanie odbić. 1:1!

Rzut karny dla Elche! Sędzia uznał, że faulowany przez Carvajala był Barragan!

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Gospodarze rozgrywają piłkę, ale w okolicach środka pola.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Real prowadzi, gospodarze jak na razie bezradni.

Sędzia doliczył minutę.

Z pola karnego uderzał Rigoni, trafił jednak w obrońcę. Thibaut Courtois nie musiał interweniować.

Jedna z nielicznych akcji Elche, ale zabrakło dokładnego dogrania.

Sędzia jednak zmienił zdanie, rzutu karnego nie ma. Gramy dalej!

Rzut karny dla Realu Madryt. Sędzia dostrzegł zagranie ręką po podaniu Modricia.

Cały czas Real w ataku, kolejne gole są kwestią czasu.

Dośrodkował Ramos, do piłki chciał dojść Benzema. Zabrakło niewiele.

Dwa kwadranse za nami. Real dominuje, gospodarze bezradni.

Kolejne dogranie Kroosa ze stałego fragmentu, ale ponownie zabrakło uderzenia. Cały czas w natarciu Real.

Kroos dośrodkował z rzutu wolnego, żaden z graczy Realu do piłki jednak nie doszedł.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Ramos.

Gol! Strzelił Luka Modrić. Trzy podania wystarczyły Realowi, aby oddać strzał. Uderzenie z ok. 19 metrów Asensio odbiło się od poprzeczki. Do piłki doszedł Modrić, który efektownym strzałem głową zdobył gola. 0:1!

Małe zamieszanie pod bramką Elche. Benzema nie zdołał jednak uderzyć. Coraz więcej do powiedzenia mają goście.

Do uderzenia doszedł Marcelo. Strzał z woleja z ok. 16 metrów odbił się od poprzeczki. Po chwili piłka wróciła na boisko!

W końcu gospodarze. Z dość trudnej pozycji uderzył Rigoni, piłka leciała na aut, ale bramkarz dla pewności wybił ją na korner.

Real w ataku, ale gospodarze dość wolno konstruują akcje na połowie gospodarzy.

Pierwsza szansa przed Królewskimi. Dobre dośrodkowanie Vazqueza, głową z ok. 8 metrów obok słupka uderzył Kroos!

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Jorge Figueroa.

Wygrało mecz Atletico. Jak zagra Real Madryt, który gra na boisku 17. w La Lidze Elche.