Spezia Calcio
1
1
84'

Spezia Calcio po otrzymaniu kilku mocnych ciosów od przeciwnika stara się jeszcze poprawić wynik w ostatnich minutach podstawowego czasu. Simone Bastoni podłączył się do ataku gospodarzy. Jego uderzenie było niecelne i Gianluigi Buffon nie musiał interweniować.

4
1
1
1
1
82'

Federico Chiesa asystował przy golu Adriena Rabiota oraz wywalczył rzut karny, który został wykorzystany przez Cristiano Ronaldo.

6
4
3
2
3
77'

Juventus FC. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Gianluca Frabotta.

Gianluca Frabotta #38
1
1
1
1
1
76'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Spokojne uderzenie Cristiano Ronaldo z rzutu karnego. Wcinka wykonana przez Portugalczyka, a Ivan Provedel wylądował w jednym z narożników własnej bramki. Już dublet na koncie lidera Bianconerich, a Juventus wygra to spotkanie.

32
12
4
4
5
75'

Żółtą kartkę otrzymał Paolo Bartolomei.

Paolo Bartolomei faulował Federico Chiesę, a to oznacza rzut karny dla Juventusu. Jeszcze żółta kartka.

Paolo Bartolomei #16
5
2
3
2
3
74'

Spezia. Schodzi: Tommaso Pobega. Wchodzi: Nahuel Estevez.

Tommaso Pobega #26
2
74'

Spezia. Schodzi: Julian Chabot. Wchodzi: Cristian Dell'Orco.

Cristian Dell'Orco #39
Julian Chabot #22
1
73'

Spezia. Schodzi: Diego Farias. Wchodzi: Emmanuel Gyasi.

Emmanuel Gyasi #11
1
72'

Jeszcze raz piłka mogła znaleźć się w bramce Juventusu po rykoszecie od Meriha Demirala. Tym razem szczęśliwie dla Bianconerich przetoczyła się nieznacznie obok bramki Gianluigiego Buffona. Tylko korner po uderzeniu M'Bali Nzoli.

71'

Przewinienie na połowie przeciwnika na próbującym opanować futbolówkę Alvaro Moracie. Hiszpan prezentuje się dobrze w kolejnym meczu. Tym razem ma na koncie gola oraz asystę przy trafieniu Cristiano Ronaldo.

2
1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za faul w centrum boiska.

1
2
1
67'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Federico Chiesa.

Bianconeri mają już prawie w kieszeni komplet punktów. Zmiana Paulo Dybali na Cristiano Ronaldo okazała się dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Adrien Rabiot miał dużo przestrzeni na lewym skrzydle, wparował w pole karne, a po wymanewrowaniu defensora oddał uderzenie w narożnik bramki Ivana Provedela.

19
5
2
3
3
64'

Kevin Agudelo na spalonym, dlatego trafienie do bramki Gianluigiego Buffona nie zostało uznane. Zmiennik wykonał dobitkę z bliska po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oraz uderzeniu Juliana Chabota obronionym przez Gianluigiego Buffona.

3
1
62'

Powrót w wielkim stylu.

5
3
1
3
59'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Alvaro Morata.

Ratownik w akcji. Cristiano Ronaldo rozpoczął oraz zakończył akcję bramkową Juventusu. Po wymianie podań z Alvaro Moratą lider Bianconerich wygrał w konfrontacji sam na sam z Ivanem Provedelem. Wrócił Portugalczyk głodny goli i po zaledwie trzech minutach zaczął zaspokajać swój apetyt.

37
14
5
4
6
56'
54'

Nie wygląda za specjalnie gra ofensywna Juventusu po powrocie z szatni na boisko, dlatego rozpoczęła się intensywna rozgrzewka Cristiano Ronaldo.

3
2
1
1
1
52'

Paolo Bartolomei chciał dorzucić gola do asysty wykonanej przy trafieniu Tommaso Pobegi. Uderzenie z dystansu pomocnika Spezii Calcio sprawiło, że futbolówka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Gianluigiego Buffona.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Chabot za faul w centrum boiska na Westonie McKennim.

1
1
1
1
2
49'

Po wejściu z ławki rezerwowych na boisko rajdem popisał się Kevin Agudelo. Zakończył się on dopiero w polu karnym Bianconerich. Musieli prędko wracać pod bramkę Gianluigiego Buffona podopieczni Andrei Pirlo.

3
48'

Bardzo aktywny w szeregach Juventusu jest Juan Cuadrado. Po jego szarży korner dla przyjezdnych. Dośrodkowanie spod chorągiewki wykonane przez Paulo Dybalę zostało poskromione przez M'Balę Nzolę.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Ligurii. Juventus zamiast chronić okazałego prowadzenia, musi martwić się o jego odzyskanie. W przerwie jedna zmiana przeprowadzona przez szkoleniowca beniaminka.

2
2
1
46'

Spezia. Schodzi: Daniele Verde. Wchodzi: Kevin Agudelo.

Kevin Agudelo #80
1
komentarz

Gospodarze równie blisko zwycięstwa jak Juventus.

komentarz

Po nieco ponad 45 minutach remis w La Spezii.

Czy Juventus FC odzyska prowadzenie po przerwie?
45'

Doliczone dwie minuty.

44'

Piłka sunęła między podopiecznymi Andrei Pirlo w centrum boiska. Wreszcie przyspieszenie ataku dzięki Alvaro Moracie. Wstrzelenie Hiszpana w pole bramkowe zostało wybite przez Juliana Chabota, a już przymierzał się do oddania uderzenia z bliska Weston McKennie. Świetna interwencja!

1
39'

Przewinienie blisko linii bocznej boiska na Juanie Cuadrado. Blisko Kolumbijczyka była grupka przeciwników i nie pozwoliła ona na kontynuowanie ataku. Tylko rzut wolny dla Juventusu.

36'

Juventus stara się przejąć inicjatywę i odzyskać prowadzenie w pierwszej połowie. Podanie w kierunku Paulo Dybali zostało przechwycone przez aktywnego na przedpolu Ivana Provedela.

32'

Gol! Strzelił Tommaso Pobega. Asystował mu Paolo Bartolomei.

Przed dwa kwadranse Spezia Calcio nie miała nic do powiedzenia na połowie Juventusu, ale kiedy już przyspieszyła, to niemal natychmiast doprowadziła do remisu. Tommaso Pobega był kilkanaście metrów od bramki Gianluigiego Buffona i pokonał weterana uderzeniem. Mylący dla golkipera Juventusu był drobny rykoszet od Meriha Demirala.

Asysta:
4
2
1
1
6
31'

Pierwsza akcja Spezii Calcio, która mogła przynieść wyrównanie. M'Bala Nzola poszedł wślizgiem na futbolówkę po dośrodkowaniu, ale nie sięgnął jej. Strzelił natomiast Matteo Ricci, ale poza lustro bramki Gianluigiego Buffona.

1
1
29'

Akcja indywidualna przeprowadzona przez Federico Chiesę. Reprezentant Włoch już myślał, że wypracował sobie miejsce do strzelenia gola, ale dramatycznym wślizgiem interweniował jeszcze jeden defensor i zablokował futbolówkę.

27'

Sprawne wyjście Juventusu spod pressingu gospodarzy. Przyjezdni z Turynu mieli dzięki temu miejsce do przeprowadzenia swojego ataku. Wstrzelenie Federico Chiesy w kierunku Westona McKenniego oraz Alvaro Moraty zostało powstrzymane przez Ivana Provedela.

24'

Drugie uderzenie do bramki oddane przez Alvaro Moratę w sytuacji sam na sam z Ivanem Provedelem. Nie ma gola z powodu spalonego napastnika Juventusu. Tym razem zgodne z prawdą orzeczenie sędziego asystenta.

1
4
1
1
1
22'

Spezia Calcio nie zatrudniła jeszcze jakimkolwiek uderzeniem Gianluigiego Buffona. Reprezentant Włoch pokrzykuje na swoich obrońców, którzy kasują ataki beniaminka w bezpiecznej odległości od bramki.

3
18'

Grają sobie swobodnie piłkarze z Turynu. Podanie do Federico Chiesy, który miał dużo miejsca oraz czasu na oddanie strzału. Reprezentantowi Włoch nie udało się przymierzyć z kilkunastu metrów.

3
2
1
1
1
17'

Alvaro Morata na 1:0 dla Bianconerich!

14'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Juan Cuadrado.

Piłka w bramce Spezii Calcio. Nie wygląda dobrze obrona beniaminka, która została kompletnie rozpracowana. Alvaro Morata strzelił do odsłoniętej bramki na zakończenie akcji zbudowanej przez Westona McKenniego oraz Juana Cuadrado. Początkowo sędzia asystent pokazał spalonego Hiszpana, ale nie tym razem ten numer. Analiza na monitorach wykazała, że wszystko było zgodnie z przepisami.

11
5
1
1
2
11'

Paulo Dybala oddał uderzenie z kilkunastu metrów obok bramki Spezii Calcio. Kompletnie rozsypała się obrona beniaminka po teoretycznie prostym rozegraniu podopiecznych Andrei Pirlo. Argentyńczyk zmarnował stuprocentową szansę na zdobycie prowadzenia dla Juventusu!

4
1
2
1
1
9'

Juan Cuadrado przyspieszył na prawej stronie boiska. Poradził sobie z przeciwnikiem, ale nie utrzymał piłki w polu. Defensor Spezii Calcio był na tyle natarczywy, że pozbawił Kolumbijczyka możliwości wykonania groźnego dośrodkowania albo strzału.

6'

Pierwszą interwencję bramkarską zaprezentował Ivan Provedel, który poradził sobie z dośrodkowaniem Juana Cuadrado. Golkiper Spezii Calcio musiał również uważać na uderzenie z ostrego kąta Alvaro Moraty, po którym futbolówka zaliczyła lądowanie w bocznej siatce.

1
3'

Spezia Calcio w białych koszulkach oraz getrach, a także w czarnych spodenkach. Gospodarze stawiają twardy opór Juventusowi w początkowych minutach meczu. Stara Dama gra w pomarańczowych strojach z ciemnymi akcentami.

13:06

Spezia Calcio rywalizowała z Juventusem w 2007 roku na poziomie Serie B. Nie były to proste mecze dla zespołu ze stolicy Piemontu. Na wyjeździe zremisował 2:2, a na własnym stadionie poniósł niespodziewaną porażkę 2:3.