Liga Europy: III runda eliminacyjna
24 wrz 2020 20:30
90+1'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bartosz Kapustka. Faton Maloku obronił ten strzał.

13
8
4
2
4
90'

Doliczone trzy minuty.

7
2
2
3
4
90'

Znakomita okazja dla Drity! Po wymianie kilku podań Festim Alidema w polu karnym miał przed sobą tylko Artura Boruca. Bramkarz Legii nie dał się zaskoczyć!

11
4
1
2
3
88'

13
88'

Ładne dośrodkowanie Kapustki do Kante. Ten dobrze wyszedł do piłki, ale oddał niecelne uderzenie głową.

6
3
4
2
2
85'

Jose Kante biegł na bramkę gości, ale został zatrzymany przez obrońców tuż przed polem karnym.

3
2
2
2
4
83'

Tym razem wrzutka w pole karne Legii. Piłkę pewnie wybili obrońcy.

3
4
1
2
4
Czy Legia Warszawa strzeli jeszcze gola w tym meczu?
3
1
2
80'

Wrzutka przed bramkę gości, gdzie dobrze interweniował jeden z obrońców, który zdołał ją wybić.

1
1
1
2
2
78'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku ucierpiał jeden z piłkarzy Legii.

2
1
1
75'

Ładny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał jeden z zawodników gości.

2
1
2
74'

Drita. Schodzi: Almir Ajzeraj. Wchodzi: Festim Alidema.

wchodzi Wchodzi
Festim Alidema #97
schodzi Schodzi
Almir Ajzeraj #17
1
1
72'
5
1
3
1
1
71'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne gości. Zabrakło jednak celnego uderzenia na bramkę Drity.

2
2
1
3
1
69'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych akcji stwarzanych przez Legię.

2
3
1
3
1
67'
11
5
3
3
3
66'

Drita. Schodzi: Vladica Brdarovski. Wchodzi: Erjon Vucaj.

Erjon Vucaj #20
Vladica Brdarovski #77
1
2
3
2
64'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Piłkę wybił Mateusz Wieteska.

3
2
2
63'

Ostatnie minuty na boisku nieco spokojniejsze. Cały czas zdecydowanie częściej przy piłce są gospodarze, chociaż Drita nieśmiało stara się atakować.

5
3
1
1
1
63'
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hamdi Namani.

Hamdi Namani #7
Drita Gnjilane
2
3
58'

Dośrodkowanie w pole karne Drity, gdzie niecelnie główkował jeden z piłkarzy Legii.

1
1
1
3
56'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Zabrakło strzału, ale Legia utrzymała się przy piłce.

1
1
2
56'

Drita. Schodzi: Kastriot Rexha. Wchodzi: Betim Haxhimusa.

Betim Haxhimusa #22
Kastriot Rexha #24
1
2
1
55'

Piłkarze Drity w drugiej części spotkania starają się grać nieco odważniej.

1
5
1
53'

Czujny w bramce Artur Boruc. Bramkarz Legii pewnie złapał piłkę po zagraniu w pole karne gospodarzy.

5
4
1
1
2
51'

Najpierw strzał z ostrego kąta Wszołka efektownie obronił Faton Maloku, chwilę później dobijał Joel Valencia, ale był już na spalonym i sędzia przegrał grę.

3
6
50'

W polu karnym gości padł Tomas Pekhart. Sędzia nakazał grać dalej.

4
4
1
2
48'

Rzut wolny dla Legii. Do bramki Drity ponad 30 metrów. Na bramkę gości strzelał Bartosz Slisz, a piłka po rękach bramkarza wyszła na rzut rożny.

5
3
3
1
47'

Oskrzydlająca akcja gości. W polu karnym strzelał Hamdi Namani, lecz pewnie interweniował Artur Boruc.

4
1
2
4
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
3
1
45'

Doliczona jedna minuta.

3
2
2
3
3
45'

Legia znów przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

6
8
2
1
9
43'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Filip Mladenović.

2:0 dla Legii Warszawa. Filip Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego, a Tomas Pekhart z kilku metrów oddał celny strzał głową.

62
31
8
20
26
41'

Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego w pole karne gości. Mateusz Wieteska faulował rywala i piłka dla Drity.

1
3
3
5
38'

Na boisku cały czas spora optyczna przewaga Legii. Gra niemal cały czas toczy się na połowie Drity.

8
8
1
5
5
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
4
3
1
1
2
34'

Pierwsza od dawna akcja gości na połowie Legii. Josip Juranović pewnie jednak spisał się w defensywie i odebrał rywalowi piłkę.

13
5
1
5
6
32'

Paweł Wszołek dryblował przed polem karnym gości. Następnie dogranie przed bramkę Drity, ale piłkę wybił Ardian Cuculi.

8
7
2
4
30'

Legia Warszawa cały czas prowadzi grę na połowie Drity Gnjilane.

12
7
2
4
8
27'

Z rzutu wolnego płaski strzał oddał Filip Mladenović. Po lekkim rykoszecie Faton Maloku w ostatniej chwili załapał piłkę.

7
3
1
3
4
25'

Będzie rzut wolny dla Legii niemal z narożnika pola karnego Drity.

11
4
4
4
5
24'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Filip Mladenović.

1:0 prowadzi Legia Warszawa! Ładne dośrodkowanie w pole karne gości. Paweł Wszołek uprzedził obrońcę i skierował piłkę do bramki Drity!

113
55
17
22
38
22'

Wracamy do gry.

4
3
2
4
3
21'

Chwilowa przerwa w grze. Jeden z zawodników gości chyba nabawił się urazu. Potrzebna pomoc medyczna.

2
2
4
5
20'

Legia szuka okazji na gola, ale goście jak na razie solidnie prezentują się w defensywie.

5
5
1
7
18'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska.

6
7
5
2
11
16'

Z rzutu wolnego strzelał Filip Mladenović. Blisko było o gola dla Legii! Piłka odbiła się od poprzeczki!

9
10
6
5
16
15'

Faulowany był Luquinhas. Będzie rzut wolny dla Legii. Do bramki gości około 20 metrów.

8
2
2
2
1
12'

Legioniści szukają dośrodkowań w pole karne Drity. Zawodnicy gości jak na razie dobrze wybijają piłkę.

1
5
1
4
10'

Dobre podanie w pole karne otrzymał Michał Karbownik. Młody piłkarz Legii szukał jeszcze kolegi z zespołu, ale jego odegranie było już niedokładne.

7
9
2
1
10
9'

W polu karnym gości strzelał Tomas Pekhart. Został zablokowany i wywalczył rzut rożny.

3
3
2
3
8'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
2
1
1
6'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. Pewnie piłkę wybił jeden z obrońców gospodarzy.

6
3
2
4
5'

Legia cały czas utrzymuje się z piłką na połowie gości. Seria dośrodkowań, które jednak wybijają zawodnicy Drity.

7
5
1
1
2
4'

Zablokowane dośrodkowanie Mladenovicia. Jeszcze będzie rzut rożny dla Legii.

5
2
3
2
2'

Zamieszanie w polu karnym gości po ciekawej akcji Legii. Ostatecznie jednak zabrakło nawet uderzenia na bramkę.

7
8
2
1
2
19:39

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

7
2
1
2
4
19:39

Choć reprezentacja Kosowa ma za sobą pierwsze sukcesy, w piłce klubowej do nich daleko. Dowodem jest fakt, że ostatnia wygrana z macedońskim Sileksem jest największym sukcesem klubów z Kosowa. Legia wylosowała najlepiej jak mogła.

1
3
2
Kto awansuje do kolejnej rundy eliminacji do Ligi Europy?
7
1
19:39

Spotkanie poprowadzi Halis Ozkahya (Turcja).

19:39

Przed nami spotkanie Legia Warszawa - Drita Gnjilane. Początek spotkania o godzinie 20:30. Debiutujący na ławce trenerskiej Legii Warszawa Czesław Michniewicz odkrył karty przed starciem w III rundzie eliminacji do Ligi Europy. Z Dritą zagrają m.in. Joel Valencia i Josip Juranović.