Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sensi za przewinienie na własnej połowie.

2
1
1
85'

Real Madryt wymienił podania w centrum boiska na pięć minut przed końcem podstawowego czasu. Spokojne rozegranie podopiecznych Zinedine'a Zidane'a. Denerwują się Nerazzurri, ale reagują faulami, a nie przechwytami.

1
3
81'

Próbuje jeszcze powalczyć o uratowanie honoru Inter Mediolan. Akcja rozegrana na obrzeżach pola karnego Królewskich z wykorzystaniem Romelu Lukaku. Ani reprezentantowi Belgii, ani żadnemu innemu podopiecznemu Antonio Conte nie udało się oddać uderzenia.

1
3
1
1
3
78'
ZMIANA
3
1
1
5
2
77'

Podanie skierowane w pole karne Interu Mediolan. Tym razem czujnie interweniował Samir Handanović i nie pozwolił żadnemu przeciwnikowi na oddanie uderzenia z kilkunastu metrów.

3
3
2
3
2
73'

Rodrygo Goes wbił gospodarzom drugiego gola. Pierwsze w historii zwycięstwo Realu w wyjazdowym meczu z Interem niemal pewne.

3
1
1
2
2
71'

Inter Mediolan odpowiedział na ataki Realu Madryt uderzeniem Ivana Perisicia. Doświadczonemu skrzydłowemu nie udało się przymierzyć zza pola karnego w narożnik bramki strzeżonej przez Thibaulta Courtoisa. Przez moment podniosła się temperatura w obozie Królewskich.

1
1
1
1
1
69'

Piłka na połowie Interu Mediolan i powoli przybliżają się do zwycięstwa Królewscy. Może jeszcze powiększą swoje prowadzenie. Lucas Vazquez strzelił niecelnie po wrzutce z rzutu wolnego wykonanej przez Toniego Kroosa. Beznadziejne zachowanie w defensywie zespołu z północy Italii.

1
1
2
66'

Futbolówka wrzucona w pole karne przyjezdnych. Nie miał możliwości dojścia do niej Romelu Lukaku, a co dopiero mówić o oddaniu uderzenia. Sprzątnął ją interweniujący na przedpolu rodak Thibault Cuortois.

2
2
2
2
2
64'
ZMIANA
2
2
2
2
2
62'

Rodrygo Goes zadał drugi cios przeciwnikom.

3
1
1
2
59'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Achraf Hakimi.

Królewskim wszystko przychodzi z łatwością w Mediolanie. Po strzale z bliska dopiero co wprowadzonego z ławki rezerwowych Rodrygo Goesa zrobiło się 2:0. Królewscy mają komplet punktów praktycznie w kieszeniach. Wrzutka Lucasa Vazqueza została jeszcze niefortunnie podbita przez Achrafa Hakimiego i to jemu zostało zapisane trafienie samobójcze.

24
16
7
5
8
59'
ZMIANA
2
1
3
1
2
58'
ZMIANA

Real Madryt. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Casemiro.

2
2
2
2
2
56'

Przewinienie na Ferlandzie Mendym i Real Madryt ma możliwość pozostania na połowie przeciwnika. Po powrocie z szatni na boisko przyjezdni jakby na moment dopuścili Nerazzurrich do głosu, ale sytuacja wydaje się powracać do stanu z pierwszej części.

2
1
1
3
2
54'

Kolejna konfrontacja, która rozpaliła emocje na murawie. Tym razem sędzia nie zdecydował się na przyznanie rzutu karnego Interowi po konfrontacji Roberto Gagliardiniego z Lucasem Vazquezem. Było to sprawdzane przez arbitrów odpowiadających za weryfikację wideo.

1
1
1
1
1
52'

Raphael Varane zdobył piłkę w konfrontacji z Romelu Lukaku. Żwawo zainicjowana przez Francuza akcja miała być kontynuowana przez Marcelo Diaza, jednak podanie prostopadłe zostało przechwycone przez Stefana de Vrija.

1
2
48'

Stefan de Vrij zgubił futbolówkę na rzecz Toniego Kroosa. Były reprezentant Niemiec próbował rozpędzić się w kierunku bramki Nerazzurrich, ale został powalony przez przeciwnika. Zdaniem Anthony'ego Taylora nie było tam przewinienia.

1
1
1
1
1
46'

Druga połowa nie zapowiada się przesadnie interesująco, ale przecież piłka nożna zaskakiwała już tyle razy, że może zrobić to ponownie. Inter Mediolan przystąpił do rywalizacji z dwoma nowymi zawodnikami Danilo D'Ambrosio oraz Ivanem Perisiciem.

2
2
2
2
2
46'
ZMIANA
1
1
2
1
1
46'
ZMIANA

Inter Mediolan. Schodzi: Alessandro Bastoni. Wchodzi: Danilo D'Ambrosio.

1
Czy Real Madryt strzeli drugiego gola po przerwie?

1
45+1'

Jeszcze jedno uderzenie oddane przez przyjezdnych w doliczonych minutach. Luka Modrić nie przymierzył w bramkę Interu Mediolan po podaniu Martina Odegaarda. Dlatego pierwsza połowa zostanie podsumowana gwizdkiem przy rezultacie 0:1.

2
1
45'

2
40'

Pozostało kilka minut w pierwszej połowie i Real Madryt wymienia podania na połowie Interu Mediolan. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a mają przewagę gola oraz zawodnika. Trudno będzie cokolwiek zdziałać gospodarzom. Nawet w pełnym zestawieniu zaproponowali niewiele interesującego.

1
2
38'

Blamaż Arturo Vidala.

4
2
1
1
36'

Rywalizacja już bez Arturo Vidala. Pomocnik Interu Mediolan został usunięty z boiska i w zasadzie trudno się temu dziwić. Reprezentant Chile zaatakował agresywnie Anthony'ego Taylora i prawie wskoczył mu na głowę.

4
6
4
2
4
33'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Arturo Vidal za atak z furią na Anthony'ego Taylora.

11
32
7
3
10
33'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal za próbę wymuszenia rzutu karnego.

11
8
3
4
8
32'

Nerazzurri domagali się podyktowania rzutu karnego za przewinienie na Arturo Vidalu. Anthony Taylor postanowił nie używać gwizdka, a to powoduje wściekłość reprezentanta Chile.

3
2
3
1
3
29'

Kolejne dwa uderzenia oddane w kierunku bramki Samira Handanovicia. Martin Odegaard kopnął piłkę zbyt delikatnie, żeby pokonać doświadczonego Słoweńca. Próba Raphaela Varane'a była po prostu niedokładna. Inter Mediolan mógł ponownie odetchnąć, ale jego obrona istnieje tylko teoretycznie.

1
1
27'

Inter ponownie bezbarwny w działaniu i mógł przegrywać wyżej niż 0:1.

1
1
1
1
1
25'

Jeszcze możliwość wyrównania z rzutu wolnego po przewinieniu na Arturze Vidalu. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Romelu Lukaku, którego uderzenie z 20. metra nie było wykonane ani z odpowiednią dokładnością, ani energią.

2
1
1
1
2
24'

Rozegranie na prawym skrzydle z wiodącym udziałem Nicolo Barelli. Po dośrodkowaniu reprezentanta Włoch przymierzał się do oddania strzału Lautaro Martinez. Ostatecznie uderzył Roberto Gagliardini wyraźnie poza lustro bramki Realu Madryt.

1
1
1
21'

Nieśmiała odpowiedź wicemistrza Włoch. Arturo Vidal postanowił obudzić pozostałych zawodników Interu Mediolan uderzeniem z dystansu. Futbolówka przeleciała po nim wyraźnie obok bramki Thibaulta Courtoisa. Domagał się podania Achraf Hakimi, ale nie doczekał się.

1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Gagliardini za przytrzymanie przeciwnika.

2
19'

Lucas Vazquez dostał futbolówkę po stracie Interu Mediolan w pobliżu własnego pola karnego. Nie popisał się Arturo Vidal swoim podaniem i miał szczęście, że pomocnik Realu Madryt nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Samira Handanovicia.

1
1
2
1
1
17'

Ferland Mendy dostał podanie w pole karne Nerazzurrich i chyba powinien zdecydować się na oddanie uderzenia, tymczasem próbował jeszcze wykonać dośrodkowanie, które nie dotarło do żadnego z kompanów ustawionych w pobliżu bramki Samira Handanovicia.

3
15'

Minął kwadrans meczu i poza wstępnymi minutami przebiegł on ze zdecydowanym wskazaniem na zespół z La Ligi. Inter Mediolan nie po raz pierwszy w sezonie nie wie, co dzieje się na boisku. Thiabaut Courtois nudzi się między słupkami w jego bramce.

1
13'

Słupek! Piłka krążyła blisko linii pola karnego gospodarzy aż Dani Carvajal zdecydował się na oddanie płaskiego uderzenia z dystansu. Samir Handanović został w blokach i z wielkim niepokojem obserwował, jak piłka szczęśliwie dla niego nie wylądowała w sieci.

1
4
1
11'

Inter Mediolan ma problem ze zorganizowaniem się do ataku po zmianie wyniku. Sytuacja jest kontrolowana przez Real Madryt, który na dodatek postanowił ponownie poszukać możliwości przedostania się pod bramkę Samira Handanovicia.

3
1
10'

Eden Hazard. Nie zadrżała mu stopa i reprezentant Belgii trafił z rzutu karnego na 1:0.

7
2
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Real Madryt już na prowadzeniu w konfrontacji w Mediolanie. Za wykonanie rzutu karnego zabrał się Eden Hazard, którego uderzenie okazało się skuteczne. Samir Handanović rzucił się w odpowiednim kierunku, ale nie zdołał dosięgnąć precyzyjnie kopniętej przez reprezentanta Belgii piłki.

Real Madryt
33
10
2
2
8
5'

Eden Hazard przebił się lewym skrzydłem, a zainicjowana przez niego kombinacja zakończyła się podaniem w pole karne. Przewinienie Nicolo Barelli na Nacho i będzie jedenastka dla Królewskich.

5
6
4
2
2
2'

Inter Mediolan w czarno-niebieskich pasiakach, a podopieczni Antonio Conte przystąpili natychmiast do ataku. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zapobiegli niebezpieczeństwu piłkarze z Madrytu i nie pozwolili żadnemu z przeciwników na oddanie uderzenia.

3
1
20:17

Minuta ciszy upamiętniająca Diego Maradonę.

2
8
Czy Inter Mediolan wygra mecz w Lidze Mistrzów z Realem Madryt?

15:49

W La Lidze piłkarze z Madrytu zremisowali 1:1 z Villarrealem.

1
1
15:49

Również sytuacja Realu Madryt w grupie Ligi Mistrzów jest daleka od komfortowej. Drużyna prowadzona przez Zinedine'a Zidane'a wyprzedziła Inter Mediolan, ale z czterema punktami znajduje się poza miejscami premiowanymi awansem.

1
15:49

Inter ugasił pożar w poprzednim meczu z Torino.

1
1
1
15:49

Po przerwie reprezentacyjnej Inter Mediolan odniósł zwycięstwo 4:2 z Torino FC. Drużyna z Lombardii straciła dwa gole, ale zdążyła na to zareagować i odwrócić wynik. Romelu Lukaku pomógł Nerazzurrim dwoma trafieniami do bramki Salvatore Sirigu, a niedawno powrócił on do gry po wyleczeniu kontuzji.

1
1
15:49

Przygotowania podopiecznych Antonio Conte do meczu.

2
1
15:49

Inter Mediolan jest w trudnej sytuacji na półmetku rywalizacji w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Podopieczni Antonio Conte zdobyli dwa z możliwych dziewięciu punktów za remisy z Borussią M'gladbach i z Szachtarem Donieck. W poprzednim meczu w Champions League przegrali 2:3 z Realem Madryt.