1
2
90+2'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Juan Cuadrado.

Trafienie w doliczonym czasie Juventusu. Przypomina się kadencja Massimiliano Allegrego w Turynie. Takie końcówki to przecież była specjalność jego zespołu. Alvaro Morata został pozostawiony bez opieki i główkował po dośrodkowaniu Juana Cuadrado. Nie popisała się defensywa Ferencvarosi TC, ale przede wszystkim Denes Dibusz. Golkiper powinien sparować piłkę, a tymczasem pogubił się na linii i praktycznie wrzucił ją sobie do bramki. Komplet punktów dla Bianconerich dzięki skutecznemu rzutowi na taśmę!

39
17
9
17
19
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
3
3
8
88'

Podeszli wysokim pressingiem piłkarze z Budapesztu, więc co do przygotowania kondycyjnego przyjezdnych nie można mieć jakiegokolwiek zarzutu. Juventus poradził sobie, ale wykreowanie sytuacji podbramkowej było już większym problemem.

5
3
1
2
86'

Przewinienie Adriena Rabiota blisko pola karnego przeciwnika. Ferencvarosi TC zapewne nie będzie spieszyć się z ponowym wprowadzeniem futbolówki do gry. Brakuje kilku minut do zanotowania całkiem wartościowego remisu w Turynie.

5
2
1
4
83'
82'

Juventus FC. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Aaron Ramsey.

3
2
1
2
5
82'

Uderzenie z dystansu Rodrigo Bentancura. Pachniało efektownym trafieniem śrokowego pomocnika, jednak jego próba z półwoleja została poskromiona przez wygimnastykowanego Denesa Dibusza.

3
2
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za przewinienie w powietrzu.

Juventus FC
1
78'

Czas ucieka nieubłaganie gospodarzom. Ponownie wymiana podań na połowie skoncentrowanych na zachowaniu remisu przyjezdnych. Brakuje w tym wszystkim elementu przyspieszenia. Były co prawda po potrójnej zmianie sytuacje podbramkowe Dejana Kulusevskiego oraz Alvaro Moraty, ale niezmiennie Juventus nie potrafi zapracować na pochwały.

2
3
76'

Pierwsza szansa Alvaro Moraty. Było blisko prowadzenia Juventusu! Podanie prostopadłe przechwycone w polu karnym przez reprezentanta Hiszpanii, ale swoim płaskim uderzeniem trafił wyłącznie w słupek bramki strzeżonej przez Denesa Dibusza. Odetchnęli podopieczni Serhija Rebrowa.

1
1
1
2
75'

Ferencvarosi TC. Schodzi: David Siger. Wchodzi: Aissa Laidouni.

wchodzi Wchodzi
Aissa Laidouni #93
schodzi Schodzi
David Siger #13
2
1
75'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Gergo Lovrencsics. Wchodzi: Endre Botka.

Endre Botka #21
1
2
73'

Podanie crossowe wrzucone na prawe skrzydło za plecy obrońców Ferencvarosi TC. Nie udało się tam dogonić futbolówki obdarzonemu nieprzeciętnym przyspieszeniem Juanowi Cuadrado.

3
3
1
1
70'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Tokmac Nguen. Wchodzi: Franck Boli.

Franck Boli #70
Tokmac Nguen #10
2
1
70'

Ferencvarosi TC. Schodzi: Ołeksandr Zubkow. Wchodzi: Isael.

Isael #88
Ołeksandr Zubkow #11
1
1
1
69'

Cristiano Ronaldo złapał się za głowę po zmarnowaniu genialnej sytuacji podbramkowych. Portugalczyk już ominął Denesa Dibusza i w pewnym momencie zanosiło się na uderzenie do odsłoniętej bramki. Futbolówka została jednak za plecami rozpędzonego gwiazdora Juventusu i nie zdołał jej umiejętnie kopnąć.

1
7
2
1
3
67'

Żółtą kartkę otrzymał David Siger za przewinienie na Dejanie Kulusevskim.

Ferencvarosi TC
4
1
1
1
4
65'

Poważne posiłki dostała ofensywa Juventusu. Za jednym zamachem zostało wprowadzonych trzech naładowanych energią i klasowych zawodników. Pytanie, czy to wystarczy do przedarcia się przez szyki obronne Ferencvarosi TC.

1
62'
61'

Możliwość odzyskania prowadzenia przez Ferencvarosi TC. Podanie prostopadłe w pobliże bramki Wojciecha Szczęsnego, którego wyręczył Danilo. Interwencja Brazylijczyka i przyjezdni musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

2
1
2
60'

Aktualny wynik sprawia, że Juventus będzie jedną nogą w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, ale jeszcze nie na sto procent. Inna sprawa, że wypadałoby przypieczętować awans bardziej przekonującym występem niż to, co wydarzyło się przez godzinę.

1
1
1
1
2
57'

Pierwsza po przerwie akcja przeprowadzona w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego. Ferencvarosi TC niewiele ciekawego zaproponowało, a na domiar złego dla siebie otworzyło szansę na przeprowadzenie kontrataku Paulo Dybali. Argentyńczyk został powstrzymany w ostatnim momencie rozpaczliwym wślizgiem.

1
1
1
2
56'

Ponad 60 procent posiadania piłki po stronie Juventusu, który aktualnie wymianą krótkich podań szuka sposobu na zmuszenie do kapitulacji po raz drugi Denesa Dibusza. Na ławce rezerwowych gospodarzy oczekują na swoją szansę między innymi Alvaro Morata oraz Dejan Kulusevski.

2
1
1
54'

Przewinienie Laszy Dwaliego na Paulo Dybali. Otworzyła się szansa na pokonanie Denesa Dibusza uderzeniem z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Cristiano Ronaldo i potężnie huknął prosto w mur. Zmarnowana okazja przez Bianconerich.

1
2
51'

Futbolówka trafiła na prawe skrzydło do Cristiano Ronaldo, który swoim dryblingiem nie zyskał przestrzeni. Portugalczyk tym razem nie miał miejsca ani do wykonania dośrodkowania, ani do oddania uderzenia, tylko wpadł na twardo stojącego na nogach defensora.

1
1
5
49'

Ponownie wymiana podań na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Postanowił to przyspieszyć Federico Bernardeschi, który zaprezentował się bardzo dobrze w poprzednim, wygranym 2:0 meczu z Cagliari. Jego uderzenie przed momentem zostało powstrzymane blokiem przez Laszę Dwaliego.

2
1
1
48'

W posiadaniu futbolówki podopieczni Andrei Pirlo, ale kolejne ich rozegranie bez odpowiedniej energii, prędkości oraz pomysłu. Na zakończenie futbolówka została wyłapana przez skoncentrowanego po powrocie z szatni na boisko Denesa Dibusza.

3
2
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa i podstawowe pytanie brzmi, czy Juventus będzie w stanie zdominować wydarzenia na boisku po przerwie. Może to jednak dzień, który należy do Ferencvarosi TC i odniesie on historyczne dla siebie zwycięstwo w twierdzy mistrza Włoch. Przekonamy się.