5:0
Zakończony
San Marino
90+1'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Kacper Kozłowski. I jeszcze jeden! Zagranie do Kozłowskiego, a ten do Piątka. Snajper z bliska wbił piłkę do siatki. 5:0!

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

34
10
5
5
11
90'

Piątek doszedł do uderzenia, strzelił tam, gdzie stał bramkarz.

17
14
13
10
13
89'

Płacheta ładnie ruszył lewą stroną, ale z dogrania nikt nie skorzystał.

9
6
1
5
7
87'

Polacy chcą jeszcze podreperować bilans bramkowy. Szukamy kolejnego gola. Rywale mają trochę dość.

25
17
5
2
5
86'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Golinucci.

7
85'

To co Adaś? Idziemy po kolejny hat triczek?

58
22
7
6
9
84'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Robert Gumny. Gumny dość przypadkowo do Buksy, a ten w sytuacji sam na sam na 4:0!

148
49
8
7
10
84'

Strzał gości! Z połowy boiska uderzał Bernardi. Majecki wrócił i piłkę złapał.

14
11
4
2
4
84'

Moder przy linii końcowej minął rywala i uderzył z zerowego kąta. Dobrze bramkarz!

9
7
7
3
5
82'

- Bąbel nie śpij! - Nie śpię!

27
38
4
6
7
80'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Linetty. Zabrakło kilku metrów.

5
8
2
7
20
79'

Rwana, szarpana, chaotyczna gra Polaków. To się nie może podobać i w efekcie prowadzimy tylko trzema golami.

9
10
6
9
22
77'

Kozłowski gonił piłkę, doszedł do niej, ale wywalił ją daleko od bramki. Szkoda.

4
8
9
9
19
75'

San Marino. Schodzi: Matteo Vitaioli. Wchodzi: Marco Bernardi.

2
74'

San Marino. Schodzi: Cristian Brolli. Wchodzi: Dante Rossi.

7
74'

Płacheta uderzał z ostrego kąta, ale źle przymierzył.

3
4
5
7
13
73'

Spacerowe akcje Polaków. Brakuje dynamiki, w efekcie rywale są w stanie w porę wrócić.

5
5
7
7
12
72'

Polska. Schodzi: Karol Świderski. Wchodzi: Adam Buksa.

19
9
5
2
8
71'

Moder chciał wbiec z piłką w pole karne, ale stanął na niej.

6
19
9
7
11
70'

Cały czas Polacy pod polem karnym. Brakuje jednak celnych strzałów. Przypuszczamy, że Erwin z Orlika zdobyłby dzisiaj co najmniej trzy gole.

11
21
5
10
11
68'

Piłka w bramce gości, wcześniej sędzia dostrzegł kuksańce pomiędzy Piątkiem i rywalem. Będzie powtórka rzutu rożnego.

5
6
6
10
29
67'

Z rogu dogrywał Moder, ale nikt nie był w stanie skierować piłki w kierunku bramki. Rywale w ustawieniu 5-4-1 cały czas na własnej połowie.

11
6
4
5
9
66'
33
8
12
16
19
64'

Piątek wpadł z piłką w pole karne, ale zagrał do obrońcy. Rezerwowy powinien zachować się dużo lepiej.

8
4
5
8
11
61'

Po dograniu z rzutu wolnego starał się uderzyć Kędziora, ale w piłkę dobrze nie trafił.

5
6
4
6
11
60'

Dwa kwadranse do końca. Jeszcze kilka bramek by się nam przydało.

8
59'

Dogranie Kozłowskiego, piłkę w dziwny sposób wybił obrońca.

2
3
3
8
4
58'

Polska. Schodzi: Łukasz Fabiański. Wchodzi: Radosław Majecki. Płaczemy! To nie wstyd!

57
14
12
182
16
57'

Nadeszła wielka chwila. Łukasz Fabiański żegna się z reprezentacją!

49
20
14
154
12
55'

Linetty znowu ostro, a przecież Karolek już ma kartkę.

8
14
16
8
31
53'

Polski kombajn prze dalej. Szukamy trafienia numer cztery.

11
20
7
8
6

San Marino. Schodzi: Mirko Palazzi. Wchodzi: Filippo Fabbri. Już sobie poszedł. Boli go oko.

10
52'

Jeden z graczy gości poobijany Za moment zejdzie z boiska.

5
5
6
7
14
50'

Gol! Strzelił Tomasz Kędziora. Sousa uśmiechnięty niczym przedszkolak po mianowaniu na starszaka. Helik wślizgiem trafił w słupek, ale do piłki dopadł Kędziora i strzałem pod poprzeczkę na 3:0!

136
45
20
12
16
50'

Frankowski niemal z linii końcowej, Piątek dołożył nogę, ale w bramkę nie trafił.

4
4
3
8
10
49'

Piątek w sobotę z głowy po rogu w aut. Krótko, ale treściwie.

13
13
7
9
7
49'

A Lewandowski tak uderzył, że będzie rzut rożny. Szkoda.

9
6
10
9
11
49'

Zawodnicy San Marino chronią nosy i klejnoty rodowe. To wystarczy.

3
23
4
6
6
48'

Rzut wolny dla Polaków z ok. 20 metrów. Podzieje się!

5
4
3
3
47'

Atak pozycyjny Polaków od początku 2. połowy. Czekamy na kolejne gole Biało-Czerwonych.

11
1
2
4
4
46'

Wracamy do meczu!

10
3
2
2
4
46'

San Marino. Schodzi: Jose Hirsch. Wchodzi: Fabio Tomassini.

4
46'

San Marino. Schodzi: Luca Censoni. Wchodzi: Andrea Grandoni.

3
46'
komentarz

9
6
7
6
11
45+1'

Polacy jeszcze ruszyli i szukają gola numer trzy.

31
17
12
8
10
45'

Sędzia dołożył nam 3 minuty emocji.

19
13
5
7
5
43'

Mniej dzieje się pod bramką gości. Chyba czekam na przerwę. Spodziewamy się, że sędzia trochę czasu doliczy.

12
6
8
11
13
40'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Na boisku nic się nie zmienia. Polacy w natarciu, Lewandowski źle uderzył, a a bramkarz w dziwnym stylu piłkę odbił.

16
15
13
10
12
38'

Lewandowski znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale trafił w baraniego bobka leżącego na murawie i wyraźnie chybił.