Real Madryt
37' Lucas Vazquez 73' Karim Benzema 83' Toni Kroos
Athletic Bilbao
18' Raul Garcia 38' Raul Garcia 56' Ander Capa 85' Dani Garcia 88' Unai Simon
1:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Athletic Bilbao w finale Superpucharu Hiszpanii zagra z FC Barceloną.

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

Jeszcze VAR sprawdza czy Realowi nie należał się rzut karny za zagranie ręką.

Z ok. 16 metrów uderzył Mendy, jednak ponad poprzeczką!

Vinicius Junior dośrodkował z lewej strony, Ramos nie zdołał dojść do piłki.

Gracze Athletiku czują "siano". Gwizdek końcowy sędziego już wkrótce. Finał jest na wyciągnięcie ręki.

Dwie minuty za nami. Athletic skutecznie oddalił grę od własnej bramki, a nawet własnej połowy.

Sędzia doliczył 6 minut.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Unai Simon.

Real Madryt. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

Powinien być remis. Ramos uderzał głową, piłka przeleciała tuż obok słupka!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Garcia.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Toni Kroos.

Benzema z bliska do siatki. Gol nie został uznany. Sędzia dopatrzył się spalonego.

Po dograniu z rogu głowa daleko od bramki uderzał Ramos.

Asier Villalibre powinien zamknąć mecz. W sytuacji sam na sam górą Thibaut Courtois!

Athletic Bilbao. Schodzi: Mikel Balenziaga. Wchodzi: Jon Morcillo.

Królewscy w ataku. Real dąży do wyrównania, a to oznaczałoby dogrywkę.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Casemiro. Bramka została uznana, Francuz do siatki trafił z kilku metrów. Już tylko 1:2!

VAR jeszcze sprawdza czy może jednak gol powinien zostać uznany.

Benzema z bliska do bramki, ale gola nie ma. Sędzia odgwizdał spalonego.

Athletic Bilbao. Schodzi: Iker Muniain. Wchodzi: Alex Berenguer.

Z ok. 23 metrów mocno uderzył Asensio. Piłka odbiła się od poprzeczki!

Athletic Bilbao. Schodzi: Ander Capa. Wchodzi: Inigo Lekue.

Athletic Bilbao. Schodzi: Unai Vencedor. Wchodzi: Mikel Vesga.

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

Skurcz złapał Munaina. Przerwa w grze.

Real Madryt przycisnął. Królewscy mają jeszcze dość sporo czasu.

Hazard do Asensio. Ten jednak z kilku metrów uderzył w słupek! Real coraz bliżej kontaktowego gola.

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Asensio. Piłka poszybowała tuż ponad bramką!

Żółtą kartkę otrzymał Ander Capa.

Powinno być już po meczu. Z prawej strony dogrywał De Marcos, głową z sześciu metrów uderzał Iker Muniain. Pomylił się o centymetry!

Do dośrodkowania doszedł Benzema. Strzał głową Francuza poszybował wprost w ręce bramkarza.

Real Madryt cały czas niewiele robi, aby zmienić swoją sytuację.

Po zmianie stron Real Madryt nie rzucił się na rywala. Wciąż spokojne tempo meczu.

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Nacho.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Przerwa. Athletic 45 minut od finału Superpucharu Hiszpanii.

Gorąco będzie w przerwie w szatni Realu. Królewscy grają z każdą minutą coraz gorzej.

Athletic po dwóch golach gra z dużą pewnością siebie. Brakuje jej graczom Realu, którzy nie potrafią zagrozić rywalom.

To nie jest dzień Vazqueza, który miał udział przy obu straconych golach.

Gol! Strzelił Raul Garcia. Pewny strzał Garcii, bramkarz zmylony i Athletic bliżej finału! 0:2!

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez.

Vazquez sfaulował Martineza. Rzut karny dla Athletiku!

Athletic skupiony na defensywie bez większych problemów przenosi grę w okolice środka boiska.

Vazquez płasko dogrywał, starał się uderzać Asensio, ale źle trafił w piłkę.

Dwa kwadranse za nami. Real atakuje, jednak nie są to jakieś huraganowe próby. Na razie bliżej finału Athletic.

Hazard już był z piłką w polu karnym, jednak źle rozwiązał sytuację.

Akcja Asensio, strzał napastnika, ale piłka poszybowała dość daleko od bramki Athletiku.

Kroos dogrywał, a może uderzał. Wszystko Niemiec zrobił źle. Od bramki rywale.

Lewą nogą uderzył Raul Garcia, piłka minęła bramkę Realu.

Dogranie w pole karne Realu, jednak zabrakło uderzenia, a po chwili sędzia odgwizdał faul w ataku.

Po stracie gola Real nie ruszył do ataku. To rywale częściej goszczą pod polem karnym Królewskich.

Gol! Strzelił Raul Garcia. Asystował mu Dani Garcia. Królewscy dali sobie odebrać piłkę na własnej połowie. Dani Garcia zagrał do Raula Garcii, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 0:1!

Do dośrodkowania doszedł Ramos, uderzył jednak wprost w bramkarza. Aktywniejszy w ofensywie jest Real Madryt.

Kwadrans za nami. Jak na razie obserwowaliśmy jedną groźną okazję. Żadna z drużyn nie zamierza się póki co "poświęcać" dla gry w finale.

Hazard domagał się rzutu karnego. Innego zdania był sędzia, który nakazał wykonać rzut rożny.

Lewą nogą uderzył Hazard. Simon nie pomylił się i wybił piłkę na rzut rożny.

Spokojne tempo meczu. Jak na razie niewiele się dzieje.

Piłka dotarła przed polem karnym do Modricia. Chorwat uderzył "fałszem", jednak skiksował.

Akcja Athletiku lewą stroną, dobrze zachowali się jednak obrońcy Realu, którzy przejęli piłkę.