3
83'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Alex Telles.

AS Roma na prowadzeniu, a to zasługa wprowadzonego z ławki rezerwowych Nicoli Zalewskiego. Po miękkiej wrzutce Polak podjął brawurową decyzję o oddaniu strzału z powietrza, a w pokonaniu Davida de Gei pomógł rykoszet od niefortunnie ustawionego Alexa Tellesa.

65
17
21
4
1
80'

Niedokładne podanie wykonane przez Nicolę Zalewskiego i nie zdążył do futbolówki rozpędzony na prawym skrzydle Rick Karsdorp. Została ona odprowadzona poza boisko przez zawodników Manchesteru United, a za wznowienie zabierze się za moment David de Gea.

2
4
1
2
78'

Debiut młodego Polaka w seniorskim zespole z Rzymu.

22
3
1
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA

AS Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Borja Mayoral.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Rick Karsdorp po przepychance z Edinsonem Cavanim.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Edinson Cavani po przepychance z Rickiem Karsdorpem.[/p]

2
1
1
70'
ZMIANA

AS Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Davide Santon.

69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Bruno Fernandes.

Można stracić rachubę, które to trafienie do bramki w tym dwumeczu. Tak, to już 12. Ewidentnie futbol na tak w wykonaniu AS Romy oraz Manchesteru United. Wybranie najlepszego zawodnika rywalizacji nie jest jakimkolwiek wyzwaniem. Dublet Edinsona Cavaniego również w rewanżu. Wykorzystał on chirurgiczną wrzutkę zza pola karnego Bruno Fernandesa.

27
20
1
1
3
66'

Obudzili się piłkarze z Anglii i odpowiedzieli na serię sytuacji podbramkowych AS Romy. Mason Greenwood miał możliwość doprowadzenia do remisu, ale nie dostawił umiejętnie stopy do futbolówki.

1
1
2
64'
ZMIANA
63'

Zagotowali się piłkarze z Manchesteru. Aktualnie nie mają nic do powiedzenia, a futbolówka przecina pole bramkowe Davida De Gei. Wielkie szczęście przyjezdnych, że nie wpadł trzeci gol i nie muszą liczyć, ile zostało z ich zaliczki.

3
2
3
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bryan Cristante. Asystował mu Lorenzo Pellegrini.

AS Roma na prowadzeniu. Stwarzała od początku meczu dużo sytuacji podbramkowych i wreszcie zaczęła trafiać. Jeżeli będzie zdobywać gole z taką częstotliwością, to jeszcze podgrzeje atmosferę tego spotkania. Lorenzo Pellegrini odebrał piłkę przeciwnikowi kilka metrów od pola karnego Manchesteru United, a uderzenie w narożnik bramki Davida de Gei oddał Bryan Cristante. Za dużo nonszalancji w grze zespołu z Old Trafford.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Fred za ostre przewinienie.

3
2
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Nagroda za walkę do końca dwumeczu. Edin Dzeko doprowadził do remisu swoim strzałem z bliska. Bośniak nie miał blisko siebie żadnego z rozkojarzonych defensorów Manchesteru United i dostawił głowę do wstrzelenia Pedro Rodrigueza. David de Gea tym razem został w blokach i nic nie zdziałał.

9
2
2
3
8
54'

Rajd Pedro Rodrigueza w szesnastce przeciwnika. Piłka została wybita poza boisko o nogi rozpędzonego pomocnika znanego z angielskich boisk. Duże rozczarowanie Hiszpana, ale musi szukać innego sposobu na pokonanie ustawionego między słupkami Manchesteru United rodaka.

2
51'

Lorenzo Pellegrini poczęstował Davida de Geę uderzeniem zza linii pola karnego. Spokojna interwencja dobrze dysponowanego dosłownie od pierwszych minut spotkania Hiszpana. Nie pozwala on sobie niezmiennie na kapitulację.

1
1
2
49'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Harry'ego Maguire'a. Zdaniem niemieckiego sędziego, który był ustawiony blisko centrum wydarzeń, nie było powodu do podyktowania jedenastki dla Giallorossich. Pokazał to wymownym gestem.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa w rewanżu. Nie ma pikanterii ten mecz, ale jednocześnie nie wypadało specjalnie narzekać na brak wrażeń przed przerwą. Manchester United tym razem prowadzi, a jego menedżer zdecydował się na przeprowadzenie dwóch zmian personalnych.