Warta Poznań
23' Robert Ivanov 28' Konrad Matuszewski
Legia Warszawa
39' Rafael Lopes 49' Tomas Pekhart 72' Rafael Lopes
0:2

Koniec meczu. Legia Warszawa ograła Wartę Poznań 2:0!

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Bartosz Slisz uderzał sprzed pola karnego, lecz został zablokowany i będzie korner dla mistrza Polski.

Mateusz Kuzimski przymierzył z około 13 metrów, ale piłkę pewnie złapał Artur Boruc.

Tym razem w odpowiedzi w boczną siatkę trafił również Mateusz Kuzimski.

Mahir Emreli z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

Legia atakowała prawą flanką i wywalczyła rzut rożny.

Czas ucieka, a Warta Poznań nie potrafi zagrozić bramce strzeżonej przez Artura Boruca.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Rafael Lopes.

Legia wznowi grę od rzutu wolnego na połowie poznaniaków.

Legioniści spokojnie wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

Aktywny jest Rafael Lopes, który stara się napędzać kolejne akcje Legii.

Tomas Pekhart został sfaulowany w środkowej strefie boiska.

Warszawianie atakowali prawym skrzydłem i wywalczyli rzut rożny.

Posiadanie piłki:

Warta Poznań - 54 proc.

Legia Warszawa - 46 proc.

3781 osób ogląda na żywo starcie Warta Poznań - Legia Warszawa.

Maik Nawrocki wybił piłkę poza linię końcową boiska i tym razem gospodarze będą mieli korner.

Faulował Mateusz Wieteska i będzie rzut wolny dla Warty.

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Rafael Lopes.

Legia Warszawa wygrywa już 2:0! Tym razem to Rafael Lopes posłał dośrodkowanie z narożnika pola karnego, natomiast piłkę głową do bramki posłał Tomas Pekhart.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Legia Warszawa. Schodzi mający problemy zdrowotne: Ernest Muci. Wchodzi: Luquinhas.

Początek drugiej odsłony starcia Warta Poznań - Legia Warszawa.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Legia Warszawa prowadzi z Warta Poznań 1:0.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Gol! Strzelił Rafael Lopes. Asystował mu Mateusz Hołownia.

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie 1:0! Dokładnie z lewego skrzydła dośrodkował Mateusz Hołownia, zaś celnie główkował Rafael Lopes.

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore

Z powietrza huknął Łukasz Trałka, a piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry! Dzieje się w ostatnich minutach.

Legia Warszawa nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojej pierwszej bramki w tym meczu.

W polu karnym Warty szarżował Ernest Muci, który ostatecznie trafił w słupek! Było o krok od gola dla gości.

Groźnie z rzutu wolnego uderzył Ernest Muci, ale piłkę na korner odbił Adrian Lis.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Konrad Matuszewski.

Bartosz Slisz faulował rywala w środkowej strefie boiska.

Spokojnie bezpańską piłkę opanował Adrian Lis i po chwili nieudanie rozpoczął akcję swojego zespołu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Ivanov.

Warta bez pośpiechu buduje swój atak pozycyjny.

Mateusz Hołownia uderzył bardzo mocno, lecz niecelnie i Lis wprowadzi piłkę do gry.

Na razie żadna z ekip nie forsuje tempa. Przy piłce znajduje się zespół z Warszawy.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Poznaniacy spokojnie wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

Warta Poznań - 39 proc.

Legia Warszawa - 61 proc.

Nieudana akcja Legionistów i grę od własnej bramki wznowi Adrian Lis.

Faulowany był Łukasz Trałka i będzie rzut wolny dla miejscowej ekipy.

Jednak nie ma gola Adama Zrelaka! Wcześniej była pozycja spalona tego zawodnika, co wykazał dopiero VAR. Gospodarze wysłali ostrzeżenie przyjezdnym.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Warta Poznań - Legia Warszawa!

Skład Warty Poznań:

Zestawienie Legii Warszawa:

Czy Legia Warszawa pokona Wartę Poznań?

Potyczkę poprowadzi sędzia Piotr Lasyk.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań - Legia Warszawa. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 20:00.