Spotkanie potrwa o minimum trzy minuty dłużej.

5
1
87'

Gol! Strzelił Michał Żyro. Asystował mu Taras Romanczuk.

Chyba mamy rozstrzygnięcie! Strata Wisły na własnej połowie, Romanczuk podał do Żyry, a ten popędził w kierunku bramki i oddał potężny strzał prawą nogą, po którym futbolówka wpadła w samo okienko!

Jagiellonia Białystok
32
15
2
2
2
86'

Wdowik w pierwszym kontakcie z piłką mógł strzelić gola. Oddał mocny strzał z dystansu, jednak efektownie interweniował Biegański.

4
1
1
1
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szot. Faulowany Cernych.

Wisła Kraków
5
3
1
3
84'

Kolejna próba napastnika Wisły, tym razem z dwudziestu pięciu metrów, jednak pewnie broni Steinbors.

5
2
1
1
84'

Wreszcie było groźnie pod bramką Jagiellonii. Starzyński wbiegł w pole karne, zagrał płasko do Brown Forbesa, ale ofiarnie zablokował go Pazdan!

5
2
1
1
83'

Wisła potrafi przedostać się pod pole karne, ale brakuje jej konkretów. Nie ma strzałów, a bez tego trudno o gole.

3
3
2
1
1
82'
80'

Jagiellonia ze spokojem rozgrywa piłkę w środku boiska.

3
2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Felicio Brown Forbes. Wyliczył mu przewinienia z ostatnich kilku minut sędzia Marciniak i w końcu pokazał kartkę.

3
1
2
2
2
77'

Nieudane dośrodkowanie Pospisila z lewej strony, choć początkowo akcja zapowiadała się przyzwoicie.

1
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Bogdan Tiru. Wytrącił piłkę z rąk zawodnikowi Wisły, który szykował się do wyrzutu z autu.

4
1
4
3
6
74'

Dośrodkowanie Hanouska, był w polu karnym Plewka, lecz nie miał szans w powietrznej walce z rosłymi stoperami Jagiellonii.

5
3
1
1
1
73'

Jagiellonia nieco bardziej defensywnie. Wisła próbuje coś wskórać w ataku pozycyjnym, ale brak jednego zawodnika jest w tej chwili bardzo widoczny.

5
3
1
1
70'
70'
69'

Piłka w siatce po strzale Pazdana, jednak ten był na wyraźnym spalonym. Gol nie został uznany.

1
1
1
4
6
69'

Płaskie dośrodkowanie Nasticia i niewiele brakowało, a Szota strzeliłby gola samobójczego. Ostatecznie jednak wybił piłkę poza boisko.

3
4
2
1
3
67'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Młyński. Za faul taktyczny.

3
4
1
1
2
67'

Sadlok w narożniku boiska na własnej połowie. Bezradny. Nie odpuszczał mu Bida i nie pozwolił wybić piłki.

4
4
1
2
2
65'

Młyński zablokowany przez obrońców. Nie zdołał dojść do piłki w polu karnym po dośrodkowaniu El Mahdioui.

2
2
1
1
1
64'

Nie mają nic do powiedzenia zawodnicy z Krakowa. Jagiellonia zakłada wysoki pressing i zmusza gości do błędów.

5
4
1
2
5
61'

Długie podanie Augustyna w kierunku Żyry, jednak szybszy przy piłce był Biegański. Czujny bramkarz Wisły, dobra interwencja na przedpolu.

2
1
1
1
2
59'

Gol! Strzelił Tomas Prikryl.

Dośrodkowanie Nasticia, nikt nie wybił piłki i niepilnowany na dalszym słupku był Prikryl. Oddał mocny strzał, bez przyjęcia. Wprawdzie na linii bramkowej próbował jeszcze interweniować Szota, ale nie dał rady zapobiec utracie gola.

20
13
2
5
8
57'

Nie ma mowy o rzucie karnym - Szot został trafiony piłką w twarz.

1
1
2
2
3
57'

Po strzale Pazdana piłka trafiła w jednego z zawodników Wisły. Gospodarze domagają się rzutu karnego.

4
1
1
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Nastić. Za zaatakowanie Biegańskiego przy linii końcowej. Niepotrzebne, bo piłka była poza jego zasięgiem.

4
3
2
53'

Kolejne dośrodkowanie fałszem Pospisila, agresywnie atakował piłkę Bida, lecz nie oddał czystego strzału.

1
1
1
2
52'

Tym razem szczęścia z dalszej odległości spróbował Nastić, ale Biegański bez trudu poradził sobie z tym strzałem.

5
3
1
1
50'

Żyro oddał mocny strzał z narożnika pola karnego, piłka zmierzała do bramki tuż przy słupku, jednak dobrą interwencją popisał się Biegański.

3
2
1
2
48'

Cernych miał trochę swobody w polu karnym Wisły, ale nie oddał czystego strzału i piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki.

2
2
1
4
46'

1
45+2'

Płaskie dośrodkowanie Bidy, jednak żaden z partnerów nie powalczył o piłkę.

1
1
3
4
45+1'

Pierwsza połowa potrwa o minimum dwie minuty dłużej.

2
2
45+1'

Gol! Strzelił Serafin Szota.

Cóż teraz zrobili zawodnicy Jagiellonii? Wydawało się, że Steinbors pewnie złapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale w ostatniej chwili tor lotu futbolówki zmienił Augustyn. Miał szczęście Szota, bo dzięki temu znalazł się w idealnej sytuacji i strzałem bez przyjęcia doprowadził do remisu!

22
9
6
13
44'

Kolejna próba z dystansu, tym razem w wykonaniu Pospisila. Było groźnie, ale ostatecznie piłka poszybowała nad poprzeczką.

2
2
43'

Kolejne ataki gospodarzy. Najpierw zablokowany został Cernych, a po chwili strzał głową Prikryla pewnie broni Biegański.

1
1
2
41'

Gol! Strzelił Błażej Augustyn. Asystował mu Martin Pospisil.

Teraz nie ma już żadnych wątpliwości, Jagiellonia na prowadzeniu! Dobre dośrodkowanie Pospisila z rzutu rożnego, Augustyn wygrał walkę w powietrzu, a w zasadzie po prostu wyskoczył, bo nikt nawet go nie zaatakował. Pewny strzał głową, Biegański tym razem bez szans.

20
7
1
1
11
40'

Świetna interwencja Biegańskiego po strzale głową Tiru z kilku metrów! Ależ ładnie pograli w tej sytuacji gospodarze!

5
5
2
2
5
38'

Zaskakująca postawa Jagiellonii, która od blisko pół godziny gra z przewagą jednego zawodnika, a absolutnie tego nie widać.

3
1
1
4
6
37'

Dośrodkowanie tzw. fałszem w wykonaniu Pospisila, ale Pazdan był na spalonym.

1
1
2
4
34'

Żółtą kartkę otrzymał Fiodor Cernych. Za ostry faul przy linii bocznej. Ucierpiał Hanousek.

3
2
1
6
32'

Długo przygotowywali akcję gospodarze. Romanczuk zagrał przed pole karne do niepilnowanego Pospisila, jednak ten uderzył zbyt lekko. Pewna interwencja Biegańskiego.

1
1
1
6
31'

Ależ błąd Augustyna i Pazdana. Skupili całą uwagę na Młyńskim i kompletnie odpuścili wbiegającego w pole karne Klimenta, który momentalnie poszukał strzału, ale Steinbors nie dał się zaskoczyć.

7
3
2
2
1
30'

Dość zaskakujący przebieg meczu w ostatnich minutach, bo to Wisła dłużej utrzymuje się przy piłce w środkowej strefie boiska.

1
2
2
2
3
28'

Po dośrodkowaniu Pazdana w polu karnym Wisły upadł Cernych, jednak nie było tam mowy o jakimkolwiek przewinieniu.

2
1
4
26'

Hanousek centrował z lewej strony, ale piłka leciała bardzo długo i bez problemu złapał ją Steinbors.

4
1
1
25'

Fatalnie rozegrany rzut wolny przez Wisłę. Trudno powiedzieć co miał na myśli Skvarka, ale podał piłkę pod nogi rywala.

4
3
1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn. Faulowany Kliment w pobliżu pola karnego Jagiellonii.

1
3
23'

Potężny strzał Tabisia z ponad trzydziestu metrów, jednak piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki Wisły.

1
1
2
1
21'

Prikryl doszedł do piłki na dalszym słupku po dośrodkowaniu Nasticia, jednak strzelił zbyt lekko i nie zaskoczył Biegańskiego.

1
2
3
19'

Akcja Jagiellonii, Cernych urwał się obronie Wisły, podawał wzdłuż pola karnego do Bidy, ale ten nie trafił w piłkę. Po chwili rozległ się jednak gwizdek sędziego. Okazuje się, że Cernych był na spalonym.

1
2
7
17'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Tabiś.

2
1
4
5
17'

Tabiś upadł w polu karnym Wisły, ale sędzia uznał, że była to próba wymuszenia faulu.

2
3
16'

Niezłe dośrodkowanie Nasticia, lecz żaden z partnerów nie powalczył o piłkę w polu karnym.

1
3
2
13'

Długie zagranie, jednak Sadlok był faulowany we własnym polu karnym przez Prikryla.

1
1
3
12'
11'

Dośrodkowanie Pospisila z rzutu rożnego, ale nad bramką strzelał Cernych.

2
3
1
2
10'

Na nic protesty gości. Decyzja nie będzie zmieniona. Wisła w osłabieniu od 9. minuty!

8
3
1
4
9'

Fatalny błąd Sadloka, który zbyt krótko podawał w kierunku Frydrycha. Czech ratował sytuację wślizgiem, ale był spóźniony i trafił w nogi rozpędzonego Bidy, który wychodził na czystą pozycję.

4
3
1
1
11
9'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Michal Frydrych.

16
6
3
5
5
6'

Lekkie zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu Nasticia. Atakował piłkę Prikryl, ale ostatecznie złapał ją Biegański.

2
2
2
3
4
5'

Przypomnijmy, że Jagiellonia gra dziś bez jednego ze swoich liderów, którego czeka dłuższa przerwa...

1
3
4
3'

Wysoki pressing Jagiellonii od pierwszych minut.

5
4
1
1
2'

Przerwa w grze, piłka wybita poza boisko. Jakieś problemy Frydrycha.

3
2
czas Start meczu
14:43

Zawodnicy wychodzą na boisko. Wisła zagra dziś na biało, Jagiellonia w tradycyjnych żółto-czerwonych strojach.

1
1
14:43

Sędzią meczu w Białymstoku będzie Szymon Marciniak z Płocka.