Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Śpiewak za próbę wymuszenia rzutu karnego.

1
80'
79'

Gol! Strzelił Muris Mesanović.

Bruk-Bet poszedł za ciosem po złapaniu kontaktu z Pogonią i w 79. minucie zdobył gola na 2:2. Ponownie w odpowiednim miejscu znalazł się Muris Mesanović. Zmiennik strzelił pod poprzeczkę po tym jak Dante Stipica niezdarnie wypiąstkował zmierzające w kierunku bramki dośrodkowanie z rzutu rożnego.

4
1
1
5
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia meczu. Bruk-Bet Termalica Nieciecza miał możliwość doprowadzenia do remisu z rzutu wolnego. Po krótkim rozegraniu co prawda uderzenie, ale jego jakość pozostawiała bardzo dużo do życzenia.

72'

8783 kibiców na stadionie.

1
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Łęgowski za przewinienie taktyczne.

Pogoń Szczecin
1
66'

Dwie akcje zakończone zablokowanymi uderzeniami. Jeszcze podniosła się temperatura w polu karnym przyjezdnych po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale uderzenie Konstantinosa Triantafyllopoulosa było niebezpiecznym zagraniem.

1
1
64'

Niewiele to zapowiadało, ale już trzy gole w tym spotkaniu. Po przerwie drużyny wymierzyły sobie po jednym mocnym ciosie z rzutu karnego. Po trafieniu Murisa Mesanovicia, podopieczni Radoslava Latala niezmiennie mają możliwość zapunktowania przy Twardowskiego.

58'

Bruk-Bet odpowiedział na gola Pogoni w 58. minucie. Muris Mesanović zabrał się za wykonanie kolejnego rzutu karnego, tym razem przyznanego za zagranie ręką Jakuba Bartkowskiego. Zmiennik strzelił pewnie w odsłoniętą część bramki po wymanewrowaniu Dantego Stipicy.

1
1
1
4
57'

Rzut karny dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

1
54'

Gol! Strzelił Kamil Drygas.

W 54. minucie Pogoń powiększyła prowadzenie na 2:0. Kamil Drygas pokonał Tomasza Loskę strzałem z rzutu karnego przyznanego za faul na Luce Zahoviciu. Możliwość świętowania strzelenia gola przy rozświetlonym racami sektorze z kibicami. Pirotechnika nie przeszkodziła w zamienieniu jedenastki w gola.

7
3
2
2
3
53'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin za faul na Luce Zahoviciu!

3
1
1
1
50'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma ochotę przyspieszyć po powrocie z szatni na boisko. Z nowym napastnikiem w szeregach - Murisem Musanoviciem - spędził trochę czasu na połowie Pogoni Szczecin.

czas Druga połowa
komentarz

Piłkarze powracają z szatni na boisko.

komentarz

Pierwsza połowa nie była wielkim spektaklem. Pogoń Szczecin przyspieszyła w kwadransie poprzedzającym przerwę i zdobyła gola na miarę prowadzenia 1:0. Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie potrafił przeprowadzić ani jednego skutecznego ataku.

45'

Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

45'

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Damian Dąbrowski.

Przyspieszenie Pogoni przyniosło efekt w postaci "gola do szatni". Luka Zahović przyczaił się za plecami obrońców gości i wykorzystał dośrodkowanie z prawego skrzydła. Słoweniec pokonał Tomasza Loskę uderzeniem z ostrego kąta. Pogubili się obrońcy zespołu Radoslava Latala.

4
3
1
44'

David Domgjonas napomniany żółtą kartką za faul na Damianie Dąbrowskim blisko linii własnego pola karnego.

40'

Luka Zahović próbował pokonać Tomasza Loskę uderzeniem głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Bramkarz niecieczan na posterunku i miał szczęście, że piłka poleciała prosto w niego.

38'

Gra została wznowiona po kolejnej przerwie spowodowanej urazem i wymuszoną zmianą Radoslava Latala. Pogoń Szczecin w ataku pozycyjnym, a uderzenie Kamila Grosickiego było pierwszym w meczu wyzwaniem dla Tomasza Loski.

33'

Akcja Portowców przeprowadzona na lewej stronie boiska. Po wymianie podań wydawało się, że dojdzie do pojedynku Luki Zahovicia z bramkarzem, ale sędzia asystent Daniela Stefańskiego zasygnalizował spalonego.

30'

W 30. minucie Kosta Runjaić głośno gwizdnął na swoich zawodników. Tak głośno, że na moment zagłuszył doping na stadionie. Niemiec miał dużo do powiedzenia podopiecznym, którzy nie potrafili zatrudnić Tomasza Loskę ani jednym strzałem celnym.

28'

Akcja indywidualna Mariusza Fornalczyka nie przyniosła gospodarzom korzyści nawet w postaci rzutu rożnego. Pogoń Szczecin musiała rozstawić się w obronie i poczekać na wznowienie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

26'

Medycy wezwani na boisko po niebezpiecznym zderzeniu dwóch zawodników w centrum pola.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Fornalczyk za niesportowe zachowanie.

21'

Kamil Grosicki próbował podnieść tempo ataków Pogoni Szczecin. Reprezentant Polski został powstrzymany wślizgiem wykonanym w odpowiednim momencie i musiał zadowolić się wywalczeniem wrzutu z autu.

1
19'

Piłka w centrum boiska w ostatnich minutach spotkania, nie wydarzyło się nic specjalnie interesującego. Pogoń Szczecin ostudziła zapał do atakowania przyjezdnych z województwa małopolskiego.

1
15'

Pogoń Szczecin nieco oddaliła centrum wydarzeń od bramki strzeżonej przez Dantego Stipicę. Wymiana podań proponowana przez medalistów mistrzostw Polski.

1
1
11'

Szczecinianie w defensywie. Seria rzutów rożnych wykonywanych przez podopiecznych Radoslava Latala i co prawda dochodzą oni do pozycji strzałowych, ale nie pokonali jeszcze poddenerwowanego Dantego Stipicy.

8'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza od pierwszego w meczu rzutu rożnego. Nieźle rozegrali to podopieczni Radoslava Latala i możliwość strzelenia gola z bliska miał Nemanja Tekijaski.

6'

Dwa uderzenia zza pola karnego oddane przez zawodników Pogoni Szczecin. Ani Kamilowi Drygasowi, ani Luce Zahoviciowi nie udało się przymierzyć pod poprzeczkę w bramce Tomasza Loski.

4'

Podopieczni Kosty Runjaicia przystąpili do ataku pozycyjnego. Spokojna wymiana podań i przede wszystkim Jakubowi Bartkowskiemu oraz Mariuszowi Fornalczykowi nie udało się zdobyć przestrzeni na prawej stronie boiska.

2'

Pogoń Szczecin w klasycznych, granatowo-bordowych strojach, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza na pomarańczowo z białymi elementami.