Paris Saint-Germain
6' Angel Di Maria 66' Neymar 67' Marquinhos 89' Nuno Mendes 90+3' Mauro Icardi
Olympique Lyon
54' Lucas Paqueta 80' Anthony Lopes
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Sędzia zagwizdał po raz ostatni! Paris Saint-Germain uciekło spod topora. W doliczonym czasie Mauro Icardi uratował drużynę Mauricio Pochettino.

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Kylian Mbappe.

Doliczony czas, rozpaczliwy atak gospodarzy i bramka! Kylian Mbappe dograł idealnie na głowę Mauro Icardiego, snajper sfinalizował całą akcję. PSG na prowadzeniu.

Podopieczni Petera Bosza starają się utrzymać przy piłce. Wysoki pressing w wykonaniu PSG.

Sędzia Turpin doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

Cherki bardzo mocno uderzył, jednak piłka przeleciała nad bramką!

Żółtą kartkę otrzymał Nuno Mendes.

Neymar nie daje o sobie zapomnieć obrońcom gości, jego starania spaliły na panewce.

Olympique Lyon. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Habib Keita.

Fani PSG się niecierpliwią. Słychać gwizdy na Parc des Princes.

Neymar po raz kolejny przewrócił się w polu karnym, ale Clement Turpin nie dał się nabrać.

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Lopes.

Olympique Lyon. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Rayan Cherki.

Lionel Messi nie podał ręki Mauricio Pochettino po zejściu z boiska.

Lionel Messi rozegrał dwójkową akcję z Neymarem i oddał strzał z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka.

Guimaraes potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

Bruno Guimaraes przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Donnarummy.

Neymar trafił do siatki i odżył. Napastnik poprosił o wsparcie kibiców na Parc des Princes.

Żółtą kartkę otrzymał Marquinhos.

Gol! Strzelił Neymar.

Do piłki podszedł sam poszkodowany, to była formalność. Neymar wykonał egzekucję i doprowadził do wyrównania.

Olympique Lyon. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: Sinaly Diomande.

Neymar zabrał na karuzelę młodego Malo Gusto i piłkarz Olympique Lyon ratował się faulem. Rzut karny dla PSG!

Kylian Mbappe przeprowadził rajd prawą stroną boiska i zanotował stratę.

Przyjezdni zamierzają dowieźć korzystny wynik do ostatniego gwizdka. 30 minut do końca spotkania!

Gospodarze wymienili już 322 podania, jednak to Olympique Lyon ma jednobramkową przewagę.

Lionel Messi wygląda dobrze w dzisiejszym meczu, ale brakuje mu wsparcia kolegów.

Gol! Strzelił Lucas Paqueta. Asystował mu Karl Toko Ekambi.

Pierwsza sytuacja i jest gol dla Olympique Lyon! Karl Toko Ekambi oddał piłkę Lucasowi Paquecie, który silnym strzałem pokonał bramkarza PSG.

Messi niespodziewanie oddał piłkę Neymarowi. Brazylijczyk posłał piłkę w trybuny.

Lionel Messi zagrał w pole karne, lecz Malo Gusto interweniował wślizgiem.

Drużyna Mauricio Pochettino ma zdecydowaną przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki.

Zawodnicy Olympique Lyon wznowili grę po przerwie.

Czy Messi znajdzie drogę do siatki w drugiej połowie?

Zapraszamy na przerwę. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek. Najbliższej szczęścia był Lionel Messi, który trafił w spojenie słupka z poprzeczką.

Dogranie z głębi pola i Anthony Lopes uprzedził Kyliana Mbappe. Francuz po chwili fatalnie spudłował.

Lucas Paqueta źle trafił w piłkę, Gianluigi Donnarumma wyjaśnił sytuację.

Maxence Caqueret oddał strzał zza pola karnego, lecz Ander Herrera zablokował piłkę. Do końca pierwszej połowy trzy minuty!

Neymar szukał podaniem Lionela Messiego i Maxence Caqueret dopadł do piłki.

Podopieczni Mauricio Pochettino wymieniali podania w polu karnym Olympique Lyon, jednak nic z tego nie wyszło.

Anthony Lopes dobiegł do piłki przed Lionelem Messim. Chwilę później Xherdan Shaqiri mógł strzelić gola samobójczego, ale jest tylko rzut rożny dla paryżan.

Lionel Messi ustawił sobie piłkę na 25. metrze i zdecydował się na strzał. Wybitny Argentyńczyk trafił w spojenie słupka z poprzeczką!

Sędzia Clement Turpin ma dzisiaj bardzo dużo pracy, Neymar został kopnięty przez przeciwnika.

Lionel Messi zatańczył z obrońcami przed polem karnym.

Co za akcja gospodarzy! Neymar efektownie odegrał piętą do Lionela Messiego, który trafił w bramkarza. Lopes z kolejną interwencją.

Karl Toko Ekambi sprawdził Gianluigiego Donnarummę, Włoch złapał piłkę.

18-letni Malo Gusto wygrał pojedynek z Kylianem Mbappe przed polem karnym.

Donnarumma wznowił grę od bramki, PSG w ataku pozycyjnym.

Tym razem do piłki podszedł Bruno Guimaraes. Pomocnik dograł z rzutu wolnego i po chwili Jerome Boateng zderzył się z Gianluigim Donnarummą. Obaj nie podnoszą się z murawy.

Pierwsze 25 minut z lekkim wskazaniem na Paris Saint-Germain. Olympique Lyon dobrze radzi sobie w defensywie.

Lionel Messi oddał piłkę Angelowi Di Marii, a ten podjął próbę z dystansu. Tylko rzut rożny dla PSG.

Xherdan Shaqiri musi popracować nad celnością dośrodkowań.

Kylian Mbappe zagraniem ręką przerwał akcję gości. Rzut wolny dla Olympique Lyon.

W ofensywie uaktywnił się Shaqiri. Szwajcar zszedł do środka, a następnie uderzył. Donnarumma był bezbłędny.

Kylian Mbappe świetnie współpracuje z Lionelem Messim. Ten drugi oddał celny pierwszy celny strzał sprzed pola karnego.

Bardzo dużo miejsca ma na prawej stronie Angel Di Maria. Argentyńczyk stwarza problemy obrońcom Olympique Lyon.

Olympique Lyon szybko przejął inicjatywę, Lucas Paqueta doskonale rozdziela piłki w środku pola.

Dośrodkowanie Shaqiriego z rzutu rożnego, Kylian Mbappe wygrał pojedynek powietrzny i mamy kolejny rzut rożny.

Piłkarze Paris Saint-Germain spokojnie budują akcję od tyłu i czekają na ruch przeciwnika.

Angel Di Maria znalazł sobie trochę miejsca i uderzył z dystansu. Pomocnik nie zaskoczył tym strzałem bramkarza przyjezdnych.

Angel Di Maria miał dużo szczęścia, piłkarz PSG mógł obejrzeć nawet czerwony kartonik.

Żółtą kartkę otrzymał Angel Di Maria.

Messi odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z narożnika, jednak goście poradzili sobie z Argentyńczykiem.

Akcję paryżan napędził Lionel Messi. Wydawało się, że Kylian Mbappe był nieprzepisowo powstrzymywany, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu.

Gianluigi Donnarumma ucierpiał po starciu z rywalem i Keylor Navas udał się już na rozgrzewkę.

Niebezpieczna sytuacja w polu karnym gospodarzy. Marquinhos kapitalnie interweniował.

Kibice czekali na sygnał sędziego i już odpalili race.

Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy!

Tak wygląda "jedenastka" przyjezdnych:

Leo Messi zagra po raz pierwszy na Parc des Princes, Kylian Mbappe uporał się z kontuzją:

Przed nami hit 6. kolejki francuskiej Ligue 1, w którym Paris Saint-Germain podejmie Ligue 1. Gospodarze muszą odbudować się po rozczarowującym występie w europejskich pucharach. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 20:45.