Olympique Marsylia
16' Pape Gueye 75' Pol Lirola
ES Troyes AC
11' Yoann Salmier 17' Florian Tardieu 43' Youssouf Kone 59' Mama Balde
1:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec spotkania! Olympique Marsylia pokonał Troyes 1:0 na swoim stadionie. Arkadiusz Milik miał swoje okazje ale nie strzelił gola.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Gerson dostał podanie w polu karnym i miał szansę na oddanie strzału. Źle przyjął jednak piłkę.

Olympique Marsylia. Schodzi: Pol Lirola. Wchodzi: Luis Henrique.

Spokojne ostatnie minuty. Dobra interwencja Gonzaleza, który przerwał akcję rywali.

Olympique Marsylia. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Gerson.

ES Troyes AC. Schodzi: Adil Rami. Wchodzi: Renaud Ripart.

ES Troyes AC. Schodzi: Mama Balde. Wchodzi: Tristan Dingome.

ES Troyes AC. Schodzi: Yoann Touzghar. Wchodzi: Hyunjuk Suk.

ES Troyes AC. Schodzi: Rominigue Kouame. Wchodzi: Xavier Chavalerin.

Gol! Strzelił Pol Lirola. I jest gol dla Olympique Marsylia! Dimitri Payet świetnie wypatrzył wychodzącego na czystą pozycję Pola Lirolę. Zawodnik gospodarzy w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Troyes.

Strzał Kone zza pola karnego. Z łatwością broni golkiper gospodarzy.

Znów Gallon lepszy od Milika! Reprezentant Polski wygrał pojedynek w powietrzu z defensorem i oddał strzał głową z bliskiej odległości! Broni jednak golkiper Troyes.

Szybka akcja Olympique Marsylia zakończona strzałem Gueye'a. Ten został przyblokowany i piłka wyszła za linię końcową. Rzut rożny dla gospodarzy.

Koledzy szukają Arkadiusza Milika ale znów dobra interwencja defensorów.

Próbował tym razem główką Polak, ale oddał niecelny strzał.

Arkadiusz Milik przegrał pojedynek sam na sam z Gauthierem Gallonem! Świetna interwencja golkipera Troyes.

Centra Payeta na dalszy słupek ale nikt jej nie zamknął.

Żółtą kartkę otrzymał Mama Balde.

Centra Payeta w kierunku Milika. Dobrze z bramki wychodzi Gallon i uprzedza Polaka.

Kolejne uderzenie Payeta z rzutu wolnego i znów niecelne.

Faulowany Payet przed polem karnym rywala. Dobra szansa na zdobycie bramki dla Olympique Marsylia.

Kontra w wykonaniu Olympique Marsylia. Źle zagrał Pol Lirola.

I znów sporo walki w środku pola. Tym razem mocno poturbowany Luan Peres.

Zaczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy! Obie ekipy nie stworzyły sobie klarownych okazji do strzelenia gola. Mamy nadzieję, że druga połowa będzie bardziej emocjonująca.

Sędzia doliczył minutę.

Żółtą kartkę otrzymał Youssouf Kone.

Akcja Olympique Marsylia na prawej stronie. Guendonzi szukał podaniem Milka. Futbolówka po drodze odbiła się od jednego z defensorów i wpadła w ręce golkipera Troyes.

Arkadiusz Milik dostał piłkę w polu karnym i szukał pozycji do strzału. Faulował jednak w ofensywie.

Akcja Olympique Marsylia przerwana, bo Matteo Guendonzi został złapany na spalonym.

Przyspieszył akcję Payet, który zbliżał się do pola karnego rywali. Dobrze za nim wrócił Salmier i odebrał piłkę pomocnikowi.

Konrad de La Fuente podawał w kierunku Arkadiusza Milika, który wychodził na czystą pozycję. Amerykanin zrobił to jednak fatalnie.

Uderzenie Rodriguesa mocno niecelne. Od bramki rozpocznie golkiper gospodarzy.

Wyszli z kontrą zawodnicy Troyes. Mocne podanie w wykonaniu Biancone z prawej strony przyblokowane przez jednego z defensorów gospodarzy.

Niecelny strzał Konrada de La Fuente zza pola karnego.

Kolejne uderzenie Payeta z rzutu wolnego. Tym razem poszło o wiele gorzej niż za pierwszym razem.

Wreszcie mniej kopania po nogach i więcej gry.  Akcja Troyes zakończona nieudanym strzałem Kone.

Żółtą kartkę otrzymał Florian Tardieu.

Żółtą kartkę otrzymał Pape Gueye.

Sporo walki w środku pola. Tym razem faulowany Tardieu.

Brutalny faul Salmiera. Leży na murawie Guendonzi i zwija się z bólu.

Żółtą kartkę otrzymał Yoann Salmier.

Dośrodkowanie Payeta z rzutu rożnego, które wykończył Gueye. Futbolówka po jego strzale poleciała nad bramką.

Stracił piłkę Lirola i od bramki rozpocznie Gallon.

Uderzenie Dimitri Payeta tuż obok dalszego słupka!

Dobrze wychodził na pozycję Payet, ale został faulowany. Rzut wolny dla gospodarzy.

Zawodnicy Olympique Marsylia rozgrywają piłkę.