(0:1)
Zakończony

1.FSV Mainz 05

90+3'

Manuel Neuer zagrał w stronę Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Polski nie zdołał opanować piłki. Drużyna gości ma bardzo mało czasu.

3
7
8
13
16
90+2'

Problemy zdrowotne kapitana przyjezdnych. Moussa Niakhate wyraźnie utyka, jednak chce kontynuować grę.

3
2
5
6
10
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Stoeger.

11
2
2
2
6
90'

Benjamin Cortus doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry!

9
3
5
2
11
89'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Hack.

9
2
1
2
4
89'

Obiecująca akcja Bayernu Monachium. Wszystko zepsuł Benjamin Pavard, który niecelnie dośrodkował w pole karne gości.

1
2
3
6
14
87'

Podopieczni Juliana Nagelsmanna są pewni swego. Manuel Neuer dobrze rozdziela podania, gracze 1.FSV Mainz 05 tylko się przyglądają.

9
2
1
1
7
85'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu. Serge Gnabry uderzył zza pola karnego, a następnie piłka wylądowała na trybunach Allianz Arena.

3
4
6
4
7
84'

Alphonso Davies uaktywnił się na lewym skrzydle i przegrał pojedynek z Silvanem Widmerem. 1.FSV Mainz 05 buduje akcję na własnej połowie.

3
2
5
6
2
82'
8
2
9
6
11
82'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Leandro Barreiro. Wchodzi: Niklas Tauer.

3
82'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Anton Stach. Wchodzi: Kevin Stoeger.

Anton Stach #6
2
2
1
2
3
81'

Goście nie mają zbyt wiele do stracenia. Niklas Suele najwyżej wyskoczył do piłki po centrze z prawej strony i zażegnał niebezpieczeństwo.

2
5
9
2
8
79'

Marcus Ingvartsen zapędził się w pole karne Bayernu Monachium i uderzył po długim słupku. Manuel Neuer tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

12
6
9
8
8
77'

Zawodnicy 1.FSV Mainz 05 są podłamani po drugiej bramce monachijczyków. Wygląda na to, że Bayern ma już wszystko pod kontrolą.

15
8
7
5
6
75'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Karim Onisiwo. Wchodzi: Paul Nebel.

Paul Nebel #26
4
8
4
6
5
74'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Benjamin Pavard.

Jamal Musiala miał miejsce przed polem karnym, przełożył sobie piłkę na prawą nogę i uderzył tuż przy słupku. Robin Zentner skapitulował po raz drugi. Po konsultacji z VAR gol został uznany!

82
34
18
16
25
73'

Ogromne zamieszanie w polu karnym. Marc Roca próbował wymusić rzut karny, jednak nic z tego. Robert Lewandowski przekazuje uwagi kolegom.

24
5
6
5
11
71'

Kingsley Coman ucierpiał i potrzebuje przerwy w grze. Jest ryzyko, że Francuz nie dotrwa na boisku do ostatniego gwizdka sędziego.

7
6
7
11
21
69'

Kingsley Coman nie zawodzi w ważnych momentach. Skrzydłowy Bayernu Monachium wrócił po kontuzji i w tym sezonie Bundeslig uzbierał już cztery trafienia.

11
2
3
2
9
67'

Bayern Monachium narzucił swój styl gry. Defensorzy 1.FSV Mainz 05 odpierają kolejne ataki mistrzów Niemiec.

15
4
6
7
6
65'
13
5
2
5
5
65'
16
4
1
6
7
65'
12
7
3
2
3
65'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Jonathan Burkardt. Wchodzi: Jean-Paul Boetius.

Jonathan Burkardt #29
1
3
2
1
64'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Jae-Sung Lee. Wchodzi: Marcus Ingvartsen.

Marcus Ingvartsen #11
1
1
5
2
64'

Jamal Musiala mógł zagrać do dobrze ustawionego Roberta Lewandowskiego, jednak wybrał inne rozwiązanie. Polak był wściekły na kolegę z drużyny.

15
5
8
7
24
62'

6
60'

Kingsley Coman mógł skompletować dublet! Francuz przeprowadził rajd lewą stroną, zszedł do środka i piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką.

2
7
6
10
11
59'

Żółtą kartkę otrzymał Anton Stach.

6
3
3
4
6
57'

Leroy Sane znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym i zdecydował się na strzał. W tej sytuacji Robin Zentner nie popełnił błędu.

8
8
3
4
19
56'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

7
4
4
9
11
55'

Bayern Monachium zasłużył na bramkę wyrównującą. Po zmianie stron Manuel Neuer jest praktycznie bezrobotny, gracze 1.FSV Mainz 05 czekają na kontrataki.

10
7
6
9
10
53'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Corentin Tolisso.

Corentin Tolisso znakomicie zagrał do swojego rodaka, a ten miał przed sobą tylko bramkarza gości. Kingsley Coman strzelił między nogami Robina Zentnera i doprowadził do wyrównania! Aaron Martin nie upilnował skrzydłowego Bayernu.

70
30
11
9
13
51'

Bayern Monachium prezentuje się zdecydowanie lepiej na początku drugiej odsłony. Akcja cały czas toczy się na połowie 1.FSV Mainz 05.

15
4
3
2
4
49'

Kolejny celny strzał Bayernu Monachium. Tym razem Lewandowski zacentrował do Kingsleya Comana, który uderzył prosto w bramkarza rywali.

14
6
8
4
9
49'

Corentin Tolisso dobrze zagrał z rzutu wolnego do reprezentanta Polski. Robert Lewandowski oddał strzał głową i Robin Zentner pewnie złapał piłkę.

10
7
4
10
11
48'

Robert Lewandowski przegrał walkę o piłkę z Alexandrem Hackiem. Sędzia Benjamin Cortus odgwizdał faul i przeprowadził rozmowę wychowawczą z piłkarzami.

5
4
3
8
9
47'

Piłkarze Bayernu Monachium wywalczyli stały fragment gry. Robin Zentner wyjechał z piłką za linię końcową i będzie kolejny rzut rożny dla Bawarczyków.

5
4
2
5
4
45'

7
45+3'

Polak zostawił pikę Leroyowi Sane, a ten trafił w mur. Tylko rzut rożny dla Bayernu Monachium.

7
6
9
8
19
45+2'

Leroy Sane wywalczył stały fragment gry przed polem karnym rywali. Robert Lewandowski podszedł do piłki.

14
7
10
9
8
45'

Arbiter doliczył dwie minuty.

11
5
7
7
7
44'

Z głębi pola zagrał Thomas Mueller i bramkarz gości odbił piłkę prosto pod nogi Kingsleya Comana. Alexander Hack uratował 1.FSV Mainz 05 przed stratą gola.

6
4
9
5
14
43'

Thomas Mueller zacentrował z prawej strony boiska i Alphonso Davies najwyżej wyskoczył do piłki. Kanadyjczyk niecelnie uderzył.

5
3
4
7
14
43'

Robert Lewandowski jest odcięty od podań kolegów i cofnął się do rozegrania na własną połowę. Bayern Monachium w ataku pozycyjnym.

7
5
11
7
19
41'

Jonathan Burkardt stanął oko w oko z golkiperem gospodarzy. Jak się okazało, napastnik 1.FSV Mainz 05 był na pozycji spalonej.

7
3
7
10
6
39'

Leandro Barreiro kolejny raz uderzył z dystansu, lecz źle trafił w piłkę. Bramkarz Bayernu Monachium nie miał żadnych problemów.

7
3
2
3
5
38'

Bayern Monachium musi gonić wynik, ale drużyna z Moguncji nie odpuszcza. Manuel Neuer wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu z narożnika.

5
6
8
2
8
36'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Sane.

1
3
6
10
14
34'

6
32'

Alphonso Davies dośrodkował w pole karne z lewej strony i Thomas Mueller wykorzystał zamieszanie. Reprezentant Niemiec jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

6
4
5
6
12
31'

Jamal Musiala rozpoczął atak Bayernu Monachium i celnie podał do Leroya Sane. Skrzydłowy zanotował stratę tuż przed polem karnym 1.FSV Mainz 05.

6
4
4
6
13
29'

Kolejna już akcja przyjezdnych. Tym razem Karim Onisiwo zagrał na wolne pole do Jonathana Burkardta. Przytomnie zachował się Manuel Neuer, który wybiegł z bramki i powstrzymał rywali.

10
1
5
3
5
27'

Żółtą kartkę otrzymał Jamal Musiala.

6
3
8
7
20
26'

Zawodnicy Bayernu Monachium są zupełnie zdezorientowani. Kingsley Coman ruszył z piłką środkiem boiska i Anton Stach stanął na jego drodze. Świetna interwencja.

3
5
4
3
15
24'

Podopieczni Bo Svenssona udokumentowali swoją przewagę. Dla Karima Onisiwo było to dopiero drugie trafienie w trwających rozgrywkach Bundesligi.

4
5
2
1
9
22'

Gol! Strzelił Karim Onisiwo. Asystował mu Jonathan Burkardt.

Goście wykorzystali dekoncentrację rywali i objęli prowadzenie! Jonathan Burkardt dopadł do piłki, a następnie dośrodkował z lewej strony do Karima Onisiwo. Napastnik 1.FSV Mainz 05 nie dał szans Manuelowi Neuerowi.

Asysta:
24
17
19
25
62
21'

Dayot Upamecano odetchnął z ulgą. Nie będzie rzutu karnego dla 1.FSV Mainz 05.

9
16
7
8
7
20'

Jae-Sung Lee upadł w polu karnym po wejściu Dayota Upamecano. Sędziowie VAR przyglądają się tej sytuacji.

5
3
14
4
9
19'

11
17'

Robert Lewandowski nieco się wycofał i chciał zaskoczyć rywali strzałem z dystansu. Obrońcy gości zablokowali piłkę.

2
2
4
9
5
16'

Corentin Tolisso zagrał w pole karne do Dayota Upamecano, a ten nieczysto trafił w piłkę. Stefan Bell zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką 1.FSV Mainz 05.

1
1
3
3
10
15'

Jonathan Burkardt rozegrał dwójkową akcję z Karimem Onisiwo. Ten drugi uderzył w kierunki bramki i Manuel Neuer pewnie chwycił piłkę.

5
2
4
3
1
13'

Zespół z Moguncji chce odpowiedzieć na ataki Bayernu Monachium. Aaron Martin przeprowadził rajd lewą stroną boiska i niecelnie dośrodkował. Po chwili Karim Onisiwo został złapany na spalonym.

9
4
3
3
3
11'

Alphonso Davies był bliski szczęścia.

4
4
3
4
7
10'

Bayern Monachium miał świetną okazję! Najpierw Robin Zentner obronił mocny strzał Benjamina Pavarda, a później piłka spadła pod nogi Alphonso Daviesa. Kanadyjczyk nie trafił w światło bramki, tylko rzut rożny.

2
2
6
3
13
8'

Jamal Musiala szukał podaniem Roberta Lewandowskiego. Snajper Bayernu Monachium nie zdołał opanować piłki i goście oddalili grę od własnej bramki.

4
2
11
7
9
7'

Reprezentant Polski zgłasza gotowość do gry. Sędzia Benjamin Cortus jednak nie ukarał kapitana 1.FSV Mainz 05.

2
3
3
3
15
6'

Robert Lewandowski padł na murawę po zderzeniu z Moussą Niakhate, lecz Bayern Monachium kontynuował akcję. Alphonso Davies fatalnie spudłował po dograniu Benjamina Pavarda.

3
2
4
6
19
5'

I jest pierwszy celny strzał przyjezdnych! Leandro Barreiro uderzył sprzed pola karnego, jednak Manuel Neuer był na posterunku.

7
3
4
4
7
4'

Defensywa drużyny Bo Svenssona jest bardzo szczelna. Monachijczycy nieskutecznie próbują przedrzeć się w pole karne 1.FSV Mainz 05.

2
1
4
2
2
2'

Piłkarze Bayernu Monachium cierpliwie wymieniali podania na połowie rywali. Goście ruszyli z kontratakiem, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki po dośrodkowaniu Aarona Martina.