FC Barcelona
13' Ansu Fati 20' Gavi 32' Sergio Busquets 41' Memphis Depay 86' Philippe Coutinho
Valencia CF
5' Jose Gaya 40' Jose Gaya 63' Dimitri Foulquier 82' Maximiliano Gomez
3:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Barcelona przegrywała z Valencią, ale spotkanie wygrała 3:1.

Piłka spadła pod nogi Alby, ten huknął z dystansu, ale niecelnie.

Sędzia doliczył 3 minuty.

FC Barcelona. Schodzi: Sergino Dest. Wchodzi: Sergio Aguero.

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Sergino Dest. Już po emocjach! Dest sprytnie zagrał do Coutinho, a ten pewnym uderzeniem trafił na 3:1!

W końcu mamy strzał. Próba Gomeza z dystansu była jednak niecelna.

Żółtą kartkę otrzymał Maximiliano Gomez.

To już decydujące fragmenty meczu. Barcelona cały czas nie pozwala na zbyt wiele Valencii.

Próba Valencii, ale Solerowi zabrakło zdecydowania. Barcelona cało wyszła z opresji.

Strzela Depay. Holender po raz kolejny w meczu został przyblokowany i Jasper Cillessen spokojnie złapał piłkę.

Valencia CF. Schodzi: Dimitri Foulquier. Wchodzi: Yunus Musah.

Nie potrafią goście znaleźć sposobu na zaskoczenie obrony Barcelony. A do końca niewiele ponad kwadrans.

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Nico Gonzalez.

Niewiele dzieje się na boisku. Taka sytuacja odpowiada Barcelonie, która jest coraz bliżej wygranej.

Minuty płyną, Barcelona prowadzi, a piłkarze Valencii nie są w stanie poważniej zagrozić gospodarzom.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dimitri Foulquier.

Valencia CF. Schodzi: Hugo Duro. Wchodzi: Marcos Andre.

Strzał Guedesa, ale ter Stegen ręką zdołał odbić uderzenie!

Atak pozycyjny Valencii, niewiele jednak z tego wynika. Barcelona dobrze się broni.

Mógł być remis. Niespodziewanie uderzył Guedes, piłka odbiła się od słupka! Starający się dobijać Gomez był na spalonym.

Bardzo ładna akcja Barcelony. W jej końcowej fazie piłka trafiła do Fatiego. Świetnie między słupkami zachował się Jasper Cillessen!

Zagranie do Desta, ten jednak pospieszył się i został złapany na spalonym.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Na razie Barcelona prowadzi z Valencią 2:1.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Coraz bliżej przerwy. Barcelona chce dowieźć skromne prowadzenie do końca 1. połowy.

Gol! Strzelił Memphis Depay. Pewny strzał w okienko Depay'a i Barcelona prowadzi 2:1! Potężne uderzenie Holendra!

Żółtą kartkę otrzymał Jose Gaya.

Świetna akcja Barcelony. W polu karnym Gaya przewrócił Fatiego i sędzia wskazał na "wapno"!

Piłkarze Barcelony starają się atakować, swoich szans szukają goście.

Z Gomezem zderzył się Pique. Obrońca Barcelony został trafiony w twarz.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

Dwa kwadranse za nami. Wyrównane spotkanie. Przed momentem Depay wykonywał rzut wolny, ale piłka poszybowała w trybuny.

Brakuje spięć pod bramkami. Żadna z drużyn nie zamierza ryzykować i otwierać się przed rywalem. Akcje zespołów są bardzo ostrożne.

Do strzału doszedł Goncalo Guedes, mocne uderzenie minęło jednak bramkę gospodarzy.

Dobra akcja Valencii. Dogrywać w pole karne starała się Jose Gaya, ale został zablokowany.

Żółtą kartkę otrzymał Gavi.

Goncalo Guedes wyraźnie utyka. To efekt wcześniejszego starcia z Destem. A na boisku po golu dla Barcelony nie dzieje się zbyt wiele.

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Memphis Depay. W Barcelonie już mamy remis. Depay do Fatiego, a ten uderzył precyzyjnie w kierunku dalszego słupka. 1:1!

To mogła być dobra próba Barcelony. Dogranie do Desta, ten jednak w polu karnym do piłki nie doszedł.

Barcelona w małym szoku. Gospodarze po stracie gola nie są w stanie zagrozić gościom.

Gol! Strzelił Jose Gaya. Cóż za początek Valencii. Do piłki przed polem karnym dopadł Gaya i uderzył nie do obrony. Marc-Andre ter Stegen bez szans. 0:1!

Ostre wejście Desta. Obyło się bez kartki.

Pierwsza groźna akcja Barcelony. Do uderzenia doszedł Fati, strzał z pola karnego po rykoszecie. Piłka uderzyła w boczną siatkę.

Gramy!

Mecz poprowadzi Jesus Gil.

Kto wygra mecz?

Barcelona i Valencia mają po 12 punktów. Która drużyna dzięki wygranej zbliży się do czołówki La Ligi?