Leicester City
9' Ayoze Perez 21' Wilfred Ndidi 32' Boubakary Soumare 53' Jannik Vestergaard 64' Harvey Barnes 76' Caglar Soyuncu 90+3' Wilfred Ndidi
SSC Napoli
33' Giovanni Di Lorenzo 69' Victor Osimhen 87' Victor Osimhen 90+4' Amir Rrahmani
2:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. W Leicester podział punktów. Z remisu cieszyć mogą się gracze Legii, którzy po 1. kolejce są liderem grupy C.

Żółtą kartkę otrzymał Amir Rrahmani.

Nerwowo na boisku w końcówce meczu.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Wilfred Ndidi.

Amir Rrahmani doszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego, ale głową uderzył niecelnie.

Sędzia doliczył 5 minut.

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Matteo Politano. Remis! Z prawej strony dośrodkował Politano, a Osimneh strzałem głową pokonał Schmeichela! 2:2!

Piłkarze Leicester wysoko atakują piłkarzy Napoli. To utrudnia gościom konstruowanie akcji.

SSC Napoli. Schodzi: Kevin Malcuit. Wchodzi: Juan Jesus.

Uderzał Elmas, dobrze w bramce Schmeichel. Napoli szuka wyrównania.

Żółtą kartkę otrzymał Caglar Soyuncu.

SSC Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Adam Ounas.

Gracze Napoli starają się zepchnąć rywala pod jego bramkę. Inne plany mają piłkarze Leicester.

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Fabian Ruiz. Napoli wraca do gry! Ruiz odegrał piłkę w polu karnym, a Osimneh sprytnym uderzeniem przelobował Schmeichela. Już tylko 2:1!

Gospodarze złapali luz. Przed momentem kolejna próba Barnesa, ale wprost w Ospinę.

Gol! Strzelił Harvey Barnes. Asystował mu Kelechi Iheanacho. Teraz wątpliwości już nie ma. Lisy przejęły piłkę na własne połowie. Iheanacho do Barnesa, ten atakowany przez obrońcę znalazł miejsce do oddania uderzenia i strzałem z ok. 11 metrów pokonał Ospinę. 2:0!

SSC Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Eljif Elmas.

I ZONK! Gola nie ma, szalony VAR dopatrzył się minimalnego spalonego. Wciąż 1:0.

Czy to już po meczu? Szybkie rozegranie akcji przez gości. Tielemans w polu karny do Daki, a ten do siatki.

Zagranie do Zielińskiego, ale Polakowi zabrakło centymetrów, aby dojść do piłki.

Sporo gry w środku pola, brakuje spięć podbramkowych i przede wszystkim uderzeń.

Gra przerwana, Osimneh na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał Jannik Vestergaard.

Gracze Leicester spokojnie. Oni prowadzą i spieszyć się nie muszą, na czasie zależy piłkarzom z Neapolu.

Rzut rożny dla Napoli, ale z dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Leciester.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Gracze Leicester szybko zadali cios. Piłkarze Napoli w końcówce 1. połowy powinni wyrównać, ale brakuje gościom skuteczności.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Dwa uderzenia graczy Napoli, ale Schmeichel na posterunku. Najpierw Duńczyk obronił strzał Lozano, a po chwili Ruiza!

Zieliński w polu karnym do Osimneha, a ten w dobrej sytuacji spudłował. Trzecia świetna szans Napoli!

Kolejne pudło gości! Mocny strzał z pola karnego Isnigne. Piłka jednak przeleciała tuż obok bramki.

Panie Zieliński... Osimneh do Zielińskiego, ale Polak mając świetną szansę skiksował i Schmeichel z obrońcami wybili piłkę. To powinien być gol dla Napoli.

Kolejna próba gości i kolejny raz piłka poszybowała daleko od celu. Spudłował Insigne.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giovanni Di Lorenzo.

Żółtą kartkę otrzymał Boubakary Soumare.

Osimneh po raz kolejny poszukał szczęścia, ale ponownie Schmeichel nie musiał interweniować.

Na strzał zdecydował się Kevin Malcuit, daleko od bramki gospodarzy.

Gracze z Neapolu biją głową w mur. Włoski zespół nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.

Gracze Napoli w ataku, ale nie są w stanie poważniej zagrozić gospodarzom. Piłkarze Leicester na własnej połowie, czekają na swój kolejny moment.

Żółtą kartkę otrzymał Wilfred Ndidi.

Indywidualna akcja Osimneha, strzał już jednak był bardzo zły.

A teraz do uderzenia doszedł Fabian Ruiz, trafił jednak w rywala. Będzie rzut rożny. Po nim dogrywał Zieliński, ale źle wykonał stały fragment.

Insigne uderzył z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała ponad bramką gospodarzy.

Napoli po stracie gola stara się ruszyć na rywala. Lisy tylko na to czekają.

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu Harvey Barnes. Niedokładnie rozegrali piłkę goście. Po przejęciu futbolówki gracze Leicester wymienili kilka podań. W końcowej fazie akcji Barnes zagrał na siódmy metr do Pereza, a ten uderzył nie do obrony. 1:0!

Powinno być 1:0. Źle w obronie zachowali się goście, piłka trafiła pod nogi Barnesa. Ten uderzył, ale Ospina nogą odbił futbolówkę na korner!

Osimhen uderzył sprzed pola karnego. Schmeichel odbił piłkę, ale po chwili naprawił swój błąd.

Gracze Napoli wysoko zaatakowali rywala i przynosi to efekt. Włoska drużyna odebrała rywalom piłkę.

Gramy!

Mecz poprowadzi Tiago Martins (Portugalia).

Kto wygra mecz?

W środę swój mecz w grupie wygrała Legia Warszawa. Co na to najsilniejsi rywale, czyli Leciester i Napoli. Za moment zagrają ze sobą.