(0:0)
Zakończony
Villarreal CF
komentarz

Trudno nazwać to niespodzianką, to ogromna sensacja! Bayern Monachium za burtą, Villarreal CF wyeliminował faworyta i zagra w półfinale Ligi Mistrzów.

54
34
13
13
21
90+4'

I kolejne spięcie Roberta Lewandowskiego z Raulem Albiolem. Kapitan gości zwija się z bólu, a zegar tyka.

28
25
24
21
53
90+3'
12
15
6
6
14
90+2'

Wymowne obrazki. Fani Bayernu Monachium są podłamani, zawodnicy Villarrealu kradną cenny czas.

23
21
5
11
18
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso.

20
10
3
5
5
90'

Cztery minuty do końca! Bayern ma naprawdę mało czasu.

27
31
6
25
23
90'

Robert Lewandowski padł w polu karnym! Piłkarze Villarrealu byli wściekli na reprezentanta Polski, nie będzie rzutu karnego.

19
19
9
11
31
88'

Gol! Strzelił Samuel Chukwueze. Asystował mu Gerard Moreno.

Szok na Allianz Arena! Hiszpanie wyprowadzili błyskawiczny kontratak. Gerard Moreno kapitalnie dograł do Samuela Chukwueze, a rezerwowy nie dał żadnych szans Manuelowi Neuerowi. Pachnie sensacją w Monachium.

74
48
30
50
116
87'
85'

Samuel Chukwueze zagrywał zewnętrzną częścią stopy do Gerarda Moreno. Przytomnie zachował się Manuel Neuer, który przechwycił piłkę.

41
15
6
3
2
84'
82'

Arnaut Danjuma przed szansą. Holenderski piłkarz odnalazł się na prawym skrzydle i uderzył z ostrego kąta. Manuel Neuer nie musiał interweniować.

20
12
5
5
6
82'
26
6
5
2
80'

Po niezłej pierwszej połowie hiszpańska drużyna czeka wyłącznie na kontrataki. Piłkarze Villarrealu nie mają zbyt wiele argumentów.

29
15
6
3
7
78'

Nieporozumienie na linii Etienne Capoue - Leon Goretzka. Ten drugi próbował wymusić "jedenastkę", ale arbiter nie dał się nabrać.

22
17
6
6
9
76'

Niezła próba Kingsleya Comana. Gracz Bayernu Monachium mocno przymierzył zza pola karnego, piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

33
12
14
14
15
75'

Tylko kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Wygląda na to, że trenerzy czekają ze zmianami do dogrywki.

17
9
16
7
4
73'

Kibice głośno wspierają zawodników Bayernu Monachium. Gospodarze nadal są stroną przeważającą i dłużej utrzymują się przy piłce.

54
18
8
5
5
71'

Niewiele brakowało! Fantastyczne dośrodkowanie Leroya Sane. Thomas Mueller uderzył szczupakiem i nie trafił w bramkę. Niemiec zmarnował kolejną okazję w dzisiejszym meczu.

13
9
18
25
40
69'

Piłkarze Bayernu z Robertem Lewandowskim na czele domagali się drugiej żółtej kartki dla Juana Foytha. Nic z tego.

25
13
21
15
23
68'

Giovani Lo Celso mógł uderzać z dystansu, ale wybrał podanie w kierunku Francisa Coquelina. Argentyński pomocnik zanotował stratę tuż przed polem karnym.

16
7
9
3
8
66'

Kingsley Coman stwarza problemy rywalom. W drugiej części gry skrzydłowy Bayernu Monachium zasługuje na wyróżnienie.

56
9
4
2
12
64'

Gospodarze chcieliby uniknąć dogrywki. Lucas Hernandez zdecydował się na strzał z dystansu, Geronimo Rulli znowu był na posterunku.

30
12
8
12
14
62'

8
60'

Fatalne dośrodkowanie w wykonaniu Joshuy Kimmicha. Pomocnik Bayernu Monachium za darmo oddał piłkę Hiszpanom.

11
11
7
9
30
59'

5
57'

Ależ rajd Kingsleya Comana! Skrzydłowy z łatwością ograł Juana Foytha, po chwili Raul Albiol oddalił grę od własnej bramki.

21
8
9
3
10
56'

Teraz Thomas Mueller mógł wpisać się na listę strzelców. Niemiec nie zdołał zamknąć akcji po płaskim dośrodkowaniu Leona Goretzki.

23
7
7
31
9
55'

Robert Lewandowski po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszą "dziewiątką" na świecie. W tej edycji Ligi Mistrzów reprezentant Polski zgromadził już 13 bramek.

157
54
9
5
11
53'

Na ten moment czekali kibice Bayernu Monachium. Gospodarze idą za ciosem, strzał Kingsleya Comana był niecelny.

81
30
14
10
10
52'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Ten duet jest niezawodny. Goście popełnili fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki. Thomas Mueller celnie podał do Roberta Lewandowskiego, Polak uderzył z krawędzi pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce!

628
268
78
79
79
50'

Leroy Sane wyłożył piłkę Dayotowi Upamecano, który uderzył bez zawahania. Francuz nie wykorzystał dobrej okazji, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką!

9
10
15
6
20
49'

Robert Lewandowski zostawił piłkę Leroyowi Sane, a ten trafił w mur. Będzie rzut rożny dla monachijczyków.

24
16
12
6
9
48'

Nierozważne zachowanie Etienne'a Capoue. Robert Lewandowski wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym przyjezdnych.

33
11
10
7
5
47'

Po przerwie Bayern Monachium ruszył do ataku. Kingsley Coman uderzył z dużej odległości, piłka przeleciała obok słupka.

6
5
4
3
4
46'

Jamal Musiala upadł w polu karnym po kontakcie z Geronimo Rullim. Sędzia główny nie zareagował!

komentarz

Zawodnicy Bayernu Monachium już czekają na rywali. Mistrzowie Niemiec mają zaledwie 45 minut, Villarreal CF jest o krok od sensacyjnego awansu do półfinału Ligi Mistrzów.

6
6
5
6
5
45+3'

Przed końcem pierwszej połowy szansę miał Gerard Moreno. Hiszpański napastnik trafił tylko w boczną siatkę.

10
5
4
8
6
45+2'

Gracze Villarrealu nic nie wskórali. Nie będzie nawet żółtej kartki dla Leona Goretzki.

33
14
4
3
3
45+1'

Pervis Estupinan złapał się za twarz po starciu z Leonem Goretzką. Slavko Vincić przyjrzy się tej sytuacji.

7
3
18
5
3
45'

Slavko Vincić dorzucił trzy minuty do pierwszej części gry.

28
7
4
4
4
43'

Bawarczycy szukają sposobu na defensywę gości. Z głębi pola zagrywał Benjamin Pavard i Geronimo Rulli uprzedził przeciwników.

21
7
19
4
7
41'

Villarreal mógł skarcić gospodarzy. Etienne Capoue uruchomił podaniem Arnauta Danjumę. Holender był sam na sam z Manuelem Neuerem i strzelił obok lewego słupka!

16
12
10
7
18
39'

Na prawej stronie boiska bardzo aktywny jest Leroy Sane. Geronimo Rulli wypiąstkował piłkę po jego dośrodkowaniu.

16
9
12
5
6
37'

Slavko Vincić musiał przeprowadzić rozmowę wychowawczą z Robertem Lewandowskim i Raulem Albiolem. Gramy dalej.

40
7
4
4
10
36'

Lewandowski ponownie zaatakował Albiola. Polak musi uważać, bo ma już na koncie żółty kartonik. To wyglądało naprawdę niebezpiecznie.

12
6
25
10
40
34'

Niestety, to była zasłużona żółta kartka. Robert Lewandowski zaatakował nakładką kapitana Villarrealu. Defensor znowu przez kilkadziesiąt sekund nie podnosił się z murawy.

30
15
21
16
31
33'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

39
31
42
29
80
33'

Gołym okiem widać, że Kingsley Coman nie gra na swojej nominalnej pozycji. Francuski piłkarz zanotował kolejną stratę.

6
7
9
18
20
31'

Jamal Musiala zderzył się z Raulem Albiolem. Po krótkiej przerwie obaj zawodnicy chcą kontynuować grę.

38
6
5
1
4
29'

To była dogodna okazja! Leon Goretzka celnie dograł na głowę Jamala Musiali, a ten zmusił bramkarza do interwencji. Młody pomocnik ucierpiał i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

12
8
12
17
11
28'

Robi się nerwowo w szeregach Bayernu Monachium. Thomas Mueller jest wściekły na swoich kolegów, Niemiec chce dać impuls gospodarzom.

25
13
21
7
9
26'

Piłkarze Unaia Emery'ego nieco podostrzyli. Teraz Leon Goretzka miał pretensje do arbitra, monachijczycy wywalczyli stały fragment gry.

34
10
9
4
11
25'

Robert Lewandowski został poturbowany przez Pervisa Estupinana. Slavko Vincić nie dopatrzył się przewinienia, miejscowi kontynuowali akcję.

13
11
14
10
47
24'

Gospodarze nieskutecznie próbują przedostać się w pole karne Villarrealu. Chaotyczna gra Bayernu Monachium.

12
12
17
12
16
22'

Wydawało się, że Giovani Lo Celso uderzył Joshuę Kimmicha w twarz. Sędzia musiał przerwać grę.

11
4
10
6
27
20'

Odważne wyjście Manuela Neuera. Kapitan Bayernu Monachium wybiegł z bramki i powstrzymał Arnauta Danjumę.

60
12
2
4
11
19'

Arnaut Danjuma miał trochę miejsca pod polem karnym gospodarzy. Sytuację wyjaśnił Lucas Hernandez, który szybko wrócił na własną połowę.

18
9
5
2
7
17'

Joshua Kimmich zagrał na krótki słupek w kierunku Leona Goretzki. Środkowy pomocnik dopadł do piłki i nie trafił w światło bramki!

10
14
17
9
28
16'

Lucas Hernandez szukał w polu karnym Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Francji niecelnie dogrywał, ale Bawarczycy szybko odzyskali piłkę. Po chwili Joshua Kimmich nie porozumiał się z Leroyem Sane.

15
12
4
6
19
14'

Niespełna kwadrans za nami, a Hiszpanie już zaczynają grać na czas. Bayern Monachium zbliża się do bramki przyjezdnych.

42
14
6
4
10
12'

I znowu Leroy Sane, tym razem spróbował strzału z dystansu. Niemiecki skrzydłowy fatalnie spudłował!

12
10
17
10
20
11'

Leroy Sane wstrzelił piłkę w pole karne i Geronimo Rulli bronił dostępu do bramki gości. Argentyński golkiper musiał interweniować nogami.

16
8
22
8
8
9'

Zawodnicy Villarrealu nie odpuszczają monachijczykom. Już od kilkudziesięciu sekund akcja toczy się na połowie Bayernu.

13
5
5
5
23
7'

Jamal Musiala zszedł do środka boiska, jednak jego strzał został zablokowany. Villarreal ruszył z kontratakiem.

13
9
19
4
7
6'

Gerard Moreno próbował zaskoczyć defensorów Bayernu Monachium. Akcja gości zakończyła się niecelnym uderzeniem Hiszpana.

19
13
6
8
17
5'

Jak na razie podopieczni Unaia Emery'ego radzą sobie z pressingiem gospodarzy. Francis Coquelin ruszył lewym skrzydłem i Benjamin Pavard był dobrze ustawiony.

16
8
5
3
7
3'

Co zrobił Thomas Mueller? Reprezentant Niemiec otrzymał podanie od Leroya Sane i źle trafił w piłkę! Geronimo Rulli skutecznie interweniował, ale i tak Mueller był na spalonym.

15
12
21
11
14
1'

Julian Nagelsmann postawił na niezwykle ofensywne ustawienie. Gracze Bayernu już szukają sobie miejsca na połowie gości.