3
2
4
90'

Vladislavs Gutkovskis skierował piłkę do bramki Lecha, ale był na spalonym. Ten gol nie został uznany.

9
4
1
2
1
komentarz

Kibice Rakowa nie mogą zapomnieć o Krzysztofie Matyjaszczyku nawet w najbardziej podniosłych chwilach w historii klubu. Wyzywali go w trakcie mistrzowskiej fety, a przy okazji meczu z Lechem Poznań dedykowali mu obraźliwy transparent.

3
1
2
3
87'

Lech solidnie i pewnie prezentuje się w defensywie.

11
5
1
1
90+1'
85'

Rzut rożny dla Rakowa. Po dośrodkowaniu zabrakło uderzenia na bramkę gości.

4
7
2
1
2
84'

Wydaje się, że Lech ma pod kontrolą to spotkanie.

15
8
3
1
3
81'
79'

Filip Bednarek daleko wyszedł z bramki i dobrze wybił piłkę.

13
8
4
2
2
78'

Zawodnicy Rakowa domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką, ale sędzia odgwizdał spalonego.

9
9
4
6
8
77'

Raków Częstochowa przy piłce, ale gra toczy się daleko od bramki Lecha Poznań.

14
9
2
3
4
73'
4
86
11
8
15
73'
73'

Kristoffer Velde pewnie wykorzystał "jedenastkę". Kolejorz prowadzi 2:0.

52
31
6
9
8
71'

Rzut karny dla Lecha! Nika Kwekweskiri był faulowany przez Władysława Koczerhina.

40
18
3
5
8
71'
8
8
8
3
2
71'

Sędzia ogląda sytuację.

11
6
3
6
5
69'

Trwa jednak analiza VAR czy przyznać Lechowi rzut karny po sytuacji, w której udział brali Nika Kwekweskiri i Władysław Koczerhin.

11
7
1
4
2
68'

Piłkarz Lecha został ukarany za próbę wymuszenia rzutu karnego.

4
5
3
6
13
67'

Rzut wolny dla Lecha. Dośrodkowanie jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

2
4
2
2
3
67'

Gra częściej toczy się na połowie Rakowa.

6
6
3
4
3
62'

Świetna okazja dla Lecha! Najpierw uderzył Filip Marchwiński, ale ten strzał Vladan Kovacević obronił. Po chwili dobitka Kristoffer Velde była niecelna.

32
6
6
8
7
61'

W drugiej części meczu nie jest to porywające widowisko.

18
18
4
3
4
61'

I gramy już dalej.

4
4
3
3
3
60'

Jeszcze jedna przerwa w grze.

3
3
2
2
2
59'

Gra już wznowiona.

4
4
2
2
2
58'

Chwilowa przerwa w grze spowodowana odpaleniem przez kibiców środków pirotechnicznych.

4
4
7
5
5
57'
3
3
3
4
4
55'

Jeszcze jednak dobra okazja dla Lecha. Kolejorz podkręcił tempo i szuka drugiego gola.

6
4
3
3
3
55'

Kristoffer Velde dogrywał do Filipa Marchwińskiego przed bramkę Rakowa. Dobrze piłkę wybił jeden z obrońców.

1
1
1
7
5
52'

Jak na razie brakuje w tej części meczu dobrych okazji strzeleckich.

2
2
4
2
2
49'

Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

2
2
4
3
4
47'
7
7
3
5
10
46'
8
6
2
2
2
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

6
6
2
2
5
45'

Zza pola karnego, po rykoszecie, niecelny strzał oddał Nika Kwekweskiri.

5
7
4
7
5
43'

Płaskie dogranie przed bramkę Rakowa. Dobrze piłkę wybił jednak Stratos Svarnas.

3
3
2
3
3
41'

Po wrzutce w pole karne Lecha niecelnie główkował Fran Tudor.

5
5
2
5
5
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
3
2
2
2
35'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Rakowa, po którym tym razem niecelnie główkował Filip Marchwiński.

14
11
3
7
7
32'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Nika Kwekweskiri.

1:0 prowadzi Lech! Nika Kwekweskiri miękko wrzucił piłkę przed bramkę Rakowa, a Filip Marchwiński z kilku metrów oddał celny strzał głową.

81
59
13
11
11
32'

Świetne dośrodkowanie do Michała Skórasia, który z kilku metrów oddał niecelny strzał. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

13
12
4
10
6
30'

Po zagraniu z rzutu wolnego piłkarze Lecha wybili piłkę.

12
11
3
4
2
30'

Będzie rzut wolny dla Rakowa. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Lecha.

3
1
2
9
10
27'

Wrzutka w pole karne Rakowa, gdzie dobrze interweniował Vladan Kovacević.

2
2
2
3
5
26'

Lech rozgrywa piłkę, ale gra toczy się daleko od bramki Rakowa.

3
1
1
7
2
23'

Przy piłce Lech. Kristoffer Velde podał do Kwekweskiriego. Ten szukał jeszcze podania zamiast strzelać zza pola karnego i z tej akcji ostatecznie nic nie wyszło.