17
43
189
komentarz

6:5 - źle uderzył Wdowiak! Tobiasz wyczuł intencje strzelca. Puchar Polski dla Legii!

283
133
22
90
275
komentarz

6:5 - Nawrocki perfekcyjnie pod poprzeczkę.

195
72
25
59
301
komentarz

5:5 - Jean Carlos pewnie do bramki i gramy dalej! Do pierwszego błędu.

308
66
23
29
104
komentarz

5:4 - petarda Wszołka, Trelowski dobrze się rzucił, ale był bez szans.

148
57
22
56
250
komentarz

4:4 - Nowak wyczekał bramkarza i pewnie uderzył.

280
68
18
23
108
komentarz

4:3 - kolejny raz strzał w środek bramki. Gol Sokołowskiego, Trelowski wciąż bez refleksji.

115
46
18
41
182
komentarz

3:3 - Piasecki nie pomylił się. Zawodnicy są bezbłędni.

246
67
15
28
105
komentarz

3:2 - Augustyniak z dużym spokojem. Trelowski ponownie zmylony.

139
46
18
44
212
komentarz

2:2 - strzał Svarnasa, piłka po rękach bramkarza, ale mamy gola.

215
52
11
32
108
komentarz

2:1 - Rosołek zmylił bramkarza, strzelił w środek, ale jest gol.

komentarz

Pewny strzał Slisza i Legia prowadzi 1:0!

komentarz

Sędzia tłumaczy bramkarzom w jaki sposób mają bronić, co mogą, czego nie.

34
36
16
10
14
komentarz

Trwa losowanie. Karne będą strzelane w stronę bramki, za którą siedzą kibice Rakowa.

80
25
13
12
31
komentarz

Moment przerwy i konkurs rzutów karnych!

141
49
36
36
50
komentarz

Granie za nami. Pozostaje strzelanie. Konkurs rzutów karnych wyłoni zwycięzcę.

62
24
22
23
41
120+2'

Strzał z dystansu Tudora obronił Tobiasz.

32
17
4
9
19
120'

Sędzia doliczył minutę.

47
26
21
19
40
119'

Jeszcze małe zamieszanie pod bramką Legii. Piasecki w piłkę nie trafił, po chwili strzał poszybował ponad bramką.

21
26
12
10
16
116'

Sokołowski starał się lobować Trelowskiego, ale niewiele mu z tego wyszło.

21
26
7
12
18
115'

Po raz kolejny Arkadiusz Malarz prowokuje graczy Rakowa przy linii bocznej. Częstochowianie w to wchodzą.

31
21
9
8
26
114'

Potężnie z ok. 18 metrów uderzył Koczerhin. Tobiasz zachował czujność i odbił piłkę!

30
10
8
8
21
114'
21
11
3
3
11
112'

Wdowiak do Długosza, strzał z pola karnego zablokował obrońca. Raków nie chce karnych, Legia broni się coraz bardziej panicznie.

23
16
6
10
14
110'

345. żółta kartka w meczu. Jeszcze kilka sędzia Lahoz, tzn. Lasyk pokaże. Żeby nie było, wszystkie były zasłużone, ale jeszcze kilka więcej być powinno.

31
20
7
9
21
107'

Dośrodkował z lewej strony Carlos, głową uderzył Piasecki. Obok słupka.

18
8
5
12
12
106'
12
7
8
6
9
czas Druga połowa dogrywki
106'
6
1
5
1
4
komentarz

Zmiana stron, a tymczasem Petrasek z Rakowa umawia się na pojedynek z przedstawicielem Legii. Po meczu także może być ciekawie. MMA? Walka w błocie? A może kisiel wystarczy?

11
37
5
4
4
komentarz

Gramy 105 minut i nic. Za moment ostatni kwadrans.

10
5
2
5
9
105'

Sędzia doliczył minutę do 1. części dogrywki.

11
3
5
4
2
104'

Faulował Arsenić, gracze Legii domagali się kartki. Sędzia był innego zdania.

18
7
3
2
18
103'

Indywidualna akcja Wdowiaka, rezerwowy jednak ostatecznie faulował Mladenovicia. Zdziwiony zawodnik Rakowa, sędzia decyzji nie zmienił.

10
7
5
4
16
100'

Giannis Papanikolaou przejął piłkę przed polem karnym, momentalnie uderzył, ale wysoko ponad bramka.

13
8
7
5
8
98'
12
4
18
3
5
98'

Zagranie Lopeza, ale niedokładnie. Na piłkę czekał już Piasecki, ale do niej dojść nie był w stanie.

2
3
4
5
4
97'

Zagranie do Nowaka, ten uderzył z pola bramkowego, ponad bramkarzem, ale także tuż obok słupka!

3
94'

Spięcie w polu karnym, runął Długosz. Bez reakcji sędziego. Pamiętamy jeszcze, że jest VAR, który jednak milczał.

11
8
6
5
23
93'

Raków w dogrywce przycisnął. Legia w polu karnym lub jego okolicach. Trudne momenty dla Wojskowych.

32
5
1
2
7
91'

Nowak z pola karnego dogrywał do Piaseckiego, ale dobrze zachował się obrońca Legii.

10
5
3
3
20
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
8
10
5
3
4
komentarz

Nie padły bramki w regulaminowym czasie meczu. Przed nami finałowa dogrywka!

26
8
4
10
14
90+1'

Strzał Nowaka, rykoszet. Piłka w rękach Tobiasza, dodatkowo Piasecki był na spalonym.

19
8
5
6
16
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

16
6
3
3
4
87'

Zagranie do Kuna, ten jednak na spalonym. Innego zdania jest Marek Papszun.

7
11
4
4
22
85'
85'

Starał się ruszyć Mladenović, ale dobrze zachowała się obrona Rakowa. Po chwili Legioniści domagali się rzutu rożnego, sędzia był innego zdania.

17
12
5
7
15
83'

Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu konieczna będzie dogrywka. Raków bije głową w mur.

18
11
3
7
15
80'

A teraz Kapustka ukarany, także za faul na Piaseckim.

43
13
4
3
18
79'

Faul taktyczny Augustyniaka w środku pola.

39
15
4
3
20
77'

Krótkie rozegranie, po chwili dogrywał Kapustka, ale w efekcie będzie kolejny rzut rożny.

11
7
7
6
18
77'

Legia przedostała się pod bramkę Rakowa i wywalczyła rzut rożny. Pierwszy po przerwie.

17
10
6
7
15
73'

Strzał Piaseckiego głową przeleciał kilka metrów obok słupka. Raków stara się uniknąć dogrywki, Legia wciąż głęboko ustawiona.

10
10
3
4
8
72'

Dośrodkowanie z prawej strony, główkował Jean Carlos, ale źle trafił w piłkę i ta nie poszybowała w bramkę.

7
6
4
4
8
71'

Piasecki niepotrzebnie decydował się na uderzenie z dystansu. Po lewej stronie miał ruszającego partnera. Rezerwowy został zablokowany.

3
5
2
5
4
70'

Niepewnie na przedpolu Tobiasz, ale bez konsekwencji.

7
8
3
2
4
68'
7
3
1
1
4
68'
68'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Tudor uderzył głową wyraźnie niecelnie.

3
6
1
3
4
66'

Lopez szarżował lewą stroną, ale skończyło mu się boisko.

7
16
5
5
7
64'

Raków wysoko atakuje Legię. Wojskowi nie potrafią wyjść z własnej połowy. Jeśli to im się uda, to może być bardzo ciekawie.

21
13
6
6
5
62'
61'

Legia wysoko wyszła, Rakowowi udało się wyjść z kontrą, Koczerhin do Lopeza. Hiszpan mijał rywali, ale zbyt wielu. W końcu Mladenović wybił mu piłkę.

5
4
3
2
6
60'

Tym razem na spalonym Lopez. Zaspał zawodnik Rakowa, nie pierwszy raz w ostatnich minutach. Legia cały czas ostrożnie w tyłach.

2
3
2
7
4
59'

Pekhart łokciem zaatakował Svarnasa. Kartka w dłoniach sędziego.

32
19
3
5
13
58'

Kolejna nieudana próba Lopeza. Brakuje dokładności Hiszpanowi.

3
1
2
2
2
56'

Starał się atakować Lopez, wrócił Wszołek i przerwał akcję. Brakuje celnych uderzeń po zmianie stron.

7
5
3
1
2
54'

Kontra Legii, Josue jednak zagrał zbyt mocno. Po chwili do piłki doszedł Mladenović, uderzył niecelnie. Ostatecznie okazało się, że był spalony.

9
4
2
1
2
51'

Wzdłuż i wszerz, szukają dziury w obronie Legii gracze Rakowa. Wojskowi postawili autobus i konsekwentnie przesuwają się w obronie.

15
11
1
3
5
48'

Raków od początku 2. połowy w ataku. Jednak nerwowo, brakuje dokładności częstochowianom. Legia czeka na swój moment. Być może jedyny w meczu.