2
1
3
90+4'

Miał szansę Raków. Po podaniu Berggrena strzelał z kilku metrów Yeboah... prosto w bramkarza.

10
9
2
9
10
90+3'

A jednak chyba udawał, bo już wrócił do gry.

4
10
2
4
3
90+2'

Gazibegović źle stanął na murawie. Wygląda to na groźną kontuzję.

1
2
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

17
2
2
3
5
88'

Sturm. Schodzi: Alexander Prass. Wchodzi: Javi Serrano.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alexander Prass #8
2
1
2
88'

3
83'

Czuć irytację na trybunach. Raków rozgrywa fatalne zawody z małymi przebłyskami. To i tak sukces, że Sturm prowadzi tylko 1:0.

3
4
3
7
8
81'

Crnac uderzył mocno z ostrego kąta. Wypuścił piłkę z rąk Scherpen, ale bez konsekwencji.

1
1
1
2
80'

Gubią się też goście. W minutę mieli dwie bardzo groźne kontry i tylko złe wybory w polu karnym sprawiły, że Kovacević nie musiał bronić kolejnych strzałów.

1
1
4
79'

Niestety Raków wrócił do poziomu prezentowanego w pierwszej połowie. Niedokładność dominuje w grze gospodarzy.

7
1
2
76'

Sturm. Schodzi: Otar Kiteiszwili. Wchodzi: Bryan Teixeira.

#0
Otar Kiteiszwili #10
76'
76'
Seedy Jatta #20
1
1
1
75'
74'

Miał okazję Włodarczyk, strzelił przy dalszym słupku i ponownie kapitalnie broni Kovacević. Sędzia co prawda pokazał spalonego, ale i tak brawa dla bramkarza Rakowa.

1
1
2
72'

Kittel chciał zaskoczyć bramkarza gości bezpośrednio z rzutu rożnego, ale ten był czujny.

8
6
1
70'

Prass strzela w trybuny, a i tak chwilę wcześniej zagrywał piłkę ręką.

3
1
1
1
69'

Dośrodkowanie Plavsicia, wysoko wyskoczył na piątym metrze Crnac, ale strzelił bardzo, bardzo niecelnie.

5
4
3
68'

Stanković opanował piłkę w polu karnym, obrócił się w kierunku bramki, nikt nawet się nim nie zainteresował. Strzelił jednak niecelnie.

1
1
1
3
66'

Kapitalna akcja Sturmu. Prass strzelił płasko z jedenastu metrów i wybornie broni Kovacević!

4
1
1
5
64'
Manprit Sarkaria #11
William Boving #15
62'

Żółtą kartkę otrzymał Ante Crnac.

2
4
1
3
5
61'

Pół godziny do końca. Wydaje się, że goście trochę opadli z sił. Włożyli bardzo dużo w pierwszą połowę.

4
4
1
2
2
60'

Piasecki udał się od razu do szatni. Nie może być zadowolony ze swojej gry.

9
7
2
3
1
59'
59'
58'

Poprzeczka! Kiteiszwili centymetry od szczęścia po strzale z linii pola karnego.

4
7
5
4
5
57'

Raków gra odważniej w drugiej połowie.

7
5
2
2
3
56'

Podanie Tudora w pole karne. Papanikolaou zgubił krycie, strzelił mocno z dość ostrego kąta, lecz trafił tylko w boczną siatkę.

1
2
2
55'

A teraz Raków. Tudor miał mnóstwo miejsca na skrzydle, wbiegł w pole karne, miał trzech ludzi do podania, jednak wybrał strzał lewą nogą i piłka ledwo doleciała do bramkarza...

4
6
2
2
5
54'

To była setka Sturmu! Boving nie trafia w bramkę z kilku metrów! Znakomicie zaczął tę akcję Włodarczyk.

3
3
1
3
3
53'

Raków wyszedł ze świetnym kontratakiem! To była przewaga pięciu na czterech, ale popsuł wszystko Plavsić. Strzelał bardzo niecelnie z 20 metrów. Tak to się nie uda.

2
5
1
2
3
52'

Kovacević broni strzał głową Włodarczyka! Blisko Polak po wrzutce z prawej strony!

5
3
2
3
6
51'

Długie podanie Kovacevicia. Nie powalczył o piłkę Piasecki. Gwizdy na trybunach.