(1:1)
Zakończony

Holandia

komentarz

Przegraliśmy. Trudno, można się było tego spodziewać, bo Holandia to jednak inna pólka. Napędziliśmy jednak mnóstwo strachu Holendrom i wstydu nie przynieśliśmy.

251
119
17
39
34
90+5'

Strzał rozpaczy Zalewskiego, ale bramkarz rywali na linii jest bardzo dobry!

49
25
5
32
21
90+4'

Lewandowski z ławki motywuje naszych, ale czasu szalenie mało pozostało.

127
107
26
40
53
90+2'

Po przejęciu z dystansu Moder. Bramkarz piłkę złapał. Jeszcze szukamy remisu!

221
86
31
49
41
90+1'

Bardzo obiecująco Piotrowski, jednak zabrakło cwaniactwa. W końcu sędzia dostrzegł faul naszego zawodnika.

104
67
26
43
37
90'

Jeszcze 5 minut nadziei naszych.

234
117
38
36
53
90'

- Idziemy na trzech napastników - wykrzyczał trener Probierz!

131
101
22
18
17
89'

Piotrowski do Świderskiego, strzał z siedmiu metrów odbił bramkarz. Piotrowski starał się poprawiać, ale w bramkę nie trafił!

90
62
29
73
58
89'

Szarpana gra w końcówce. Nie potrafimy złapać rytmu i zaatakować.

37
32
15
91
48
87'

Nic z tego. Zalewski wrzucił piłkę do rąk bramkarza, a czas zaczyna płynąć coraz szybciej.

41
36
16
50
70
87'
22
87'

Aut dla naszych, będzie w stylu klubu z Niepołomic!

29
29
9
6
9
86'
86'

Opatrywany był Salamon, a fani z Holandii nagle ożywili się. Gdzie byli wcześniej? Kibice...

25
59
10
9
35
84'

Tyle w tym wszystkim, że być może Holendrzy nas docenią i w przyszłości teoretycznie słabszych rywali również. Buta, arogancja, a dzisiaj długo byli dość bladzi ze strachu.

99
65
8
10
39
83'

Gol! Strzelił Wout Weghorst. Asystował mu Nathan Ake. Po balu panno Lalu... Piłka dotarła pod nogi Weghorsta, a ten z siedmiu metrów wpakował piłkę do naszej bramki. 1:2.

112
127
37
221
398
82'

Szczęsny na przedpolu, dobrze asekurował obronę.

159
39
9
8
11
82'

Ciężki czas będzie miał Zalewski. Jeremie Frimpong szalenie nakręcony i bardzo, bardzo szybki.

33
20
19
21
74
81'

Wejdzie ten szalony Jeremie Frimpong. Musi?

26
37
23
18
77
81'
15
11
6
10
6
81'
8
4
3
13
7
80'

Dwa groźne dogrania Polaków, Holendrzy szczęśliwie wyszli z opresji. Super, że próbujemy.

140
51
8
7
8
79'

Jezus... Buksa przewrócił się na piłce. Śmiechu było mnóstwo. Mamy korner!

60
163
17
5
9
77'

Holendrzy w ataku pozycyjnym, ale pogubili się jak my na akrobatyce w liceum.

69
130
12
10
8
77'
41
11
15
9
13
76'

Kwadrans do końca. Jeden "Teleexpress", albo 3/4 "Klanu".

55
158
12
4
5
75'

Dobra kontra naszych, zabrakło jedynie dobrego dośrodkowania.

95
26
16
15
11
74'

Wojteeeek stój! Wołamy naszego bramkarza,  Szczęsny już gdzieś przy linii. Na szczęście pod kontrolą.

89
37
12
7
12
73'

Rzut rożny dla Oranje, uderzał głową Stefan de Vrij. Ponad bramką!

74
27
17
6
15
73'

Musimy przejąć piłkę, musimy zaatakować, bo za głęboko stoimy.

97
25
15
12
20
71'

Najeżdżają już nasze przedpole, a tutaj jeszcze tyle grania.

11
70'

Dumfries kolejny raz szukał szczęścia. Szczęsny nogami sparował piłkę. Brawo!

120
34
15
5
13
69'

Zbyt dużo miejsca momentami pozostawiamy rywalom. Teraz mieliśmy szczęście, ale za moment może być lament.

60
33
17
24
41
68'

Szarżował Świderski, zapomniał wcisnąć przycisk PODAJ. Szkoda...

64
67
16
30
19
68'

Atak pozycyjny Holendrów. Bronimy się jak mityczna już Puszcza.

54
66
7
3
10
66'

Kombinacyjnie Holendrzy, na szczęście nasi połapali się we wszystkim.

96
41
14
6
10
64'

Holendrzy przejęli piłkę, w końcu znaleźli miejsce do uderzenia. Denzel Dumfries z ostrego kąta, ale obok słupka!

77
25
16
18
39
63'

Proszą się o cios Holendrzy. Tylko Polacy nie do końca przekonani, że są w stanie.

160
68
25
19
24
62'
31
30
6
6
10
62'
Joey Veerman #16
16
10
6
8
22
61'

Dobry moment naszych. Holendrzy gubią się. Zalewski w końcu z pola karnego. W kosmos!

80
51
17
15
19
60'

Tym razem Holendrzy wybronili się, ale mają problemy.

122
44
9
6
8
60'

Zieliński trochę za długo, ale jest i korner! A wtedy!

95
47
7
6
6
59'

Dwa groźne uderzenia Polaków. Najpierw Kiwior, potem Zieliński. Bramkarz Holendrów chce zostać piłkarzem roku i broni wszystko. No, prawie wszystko.

136
63
14
15
14
58'

Zalewski w kontrze. Komentator: Ma to cwaniactwo wrodzone. Oj, ma! Poszukajmy teraz gola.

134
69
9
6
10
57'

Słychać naszych kibiców, czyli coś, czego na Stadionie Narodowym często brakuje.

98
77
6
4
7
56'

Polacy już z hat trickiem zmian. Koeman wciąż stara się rozszyfrować naszych. Zarobiony chłop.

51
114
14
6
9
55'
55'
55
13
4
3
4
54'

Byliśmy pod bramka Holendrów, ale nadzialiśmy się na kontrę. Na szczęście! Na duże szczęście! Na ogromne szczęście! Simons przestrzelił.

33
23
9
5
6
53'

Moder trafił w twarz rywala. przypadkowo, ale ten "przypadkowo" Polaka podciął. Efekt? Jak w przedszkolu, obaj płaczą.

55
179
15
14
14
52'

Będą zmiany, bo nawet nie wiemy czy po przerwie w bramce Holendrów ktoś stoi. Nawet nie wiemy co dzieje się na drugiej części boiska.

35
71
25
13
13
50'

Realizator pokazuje Lewandowskiego. Ten wciąż na ławce, ale Holendrzy podobno dalej nie wierzą.

53
92
19
7
12
49'

Szczęsny... Jak nie on. Wybił piłkę na aut. Trochę zagubieni nasi.

41
30
27
17
19
49'

Depay mocno z dystansu. Daleko od celu, zwanego bramką.

51
31
13
5
12
48'

Simon zgubił piłkę, po chwili odebrał ją Salamonowi. Źle to wygląda na początku 2. połowy.