Tym razem do piłki podszedł Jevtić i również bez problemów pokonał bramkarza.

2
6
90+4'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul w polu karnym na Robaku otrzymał Artem Putiwcew. Rzut karny dla Lecha!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18
8
90+3'

Z linii pola karnego obok słupka uderzył Marcin Wasielewski.

12
6
90+2'

Kapitalna akcja Lecha! Marcin Robak znalazł się w sytuacji sam na sam z Pilarzem, ale fatalnie spudłował.

10
9
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

5
5
89'

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Pewnym egzekutorem rzutu karnego tym razem był Marcin Robak.

Lech Poznań
68
6
88'

Rzut karny dla Lecha! Błąd popełnił Wojciech Kędziora, który w niegroźnej sytuacji zgrał ręką w polu karnym.

21
3
88'

W ostatnich minutach brakowało sytuacji strzeleckich.

7
3
85'

Lech. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Marcin Robak.

81'

Nieco odważniej grają goście. Z pola karnego uderzał Vladislavs Gutkovskis, ale piłkę zablokował jeden z obrońców.

5
8
80'

Makuszewski uderzył lewą nogą z linii pola karnego. Piłka przeleciała daleko od bramki.

1
4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Vlastimir Jovanović. Faulowany znów był Makuszewski.

6
76'

Vladislavs Gutkovskis uderzył z narożnika pola karnego, ale pewnie interweniował Putnocky.

7
1
73'
73'

Tempo meczu nieco spadło i gra toczy się głównie w środku pola.

2
2
72'

10 453 widzów zasiadło na Inea Stadionie.

13
1
69'

Gra wznowiona. Zmiana bramkarza nie będzie konieczna.

10
1
68'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ urazu nabawił się Putnocky.

3
9
67'

Z dystansu uderzał Jovanović i pewnie interweniował Putnocky.

5
63'

Powinno być 2:0! Najpierw strzał jednego z lechitów został zablokowany, do piłki dopadł Kędziora, który miał sporo miejsca i potężnie uderzył z kilku metrów, ale świetnie interweniował Pilarz. Futbolówka odbiła się jeszcze od Gutkovskisa i trafiła w słupek!

6
6
61'

Katastrofalny strzał Gajosa z piętnastu metrów. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

3
2
58'

Żółtą kartkę za faul na Makuszewskim otrzymał Artem Putiwcew.

5
3
58'

Guilherme doszedł do piłki, ale jego strzał z narożnika pola karnego został zablokowany.

5
1
57'

Żółtą kartkę za faul na Makuszewskim otrzymał Bartłomiej Babiarz.

11
3
53'

Lech ma dużą przewagę i co chwilę jest w polu karnym Bruk-Bet Termaliki.

16
2
51'

Tym razem Lechowi udało się rozegrać piłkę w polu karnym gości i było groźnie. Strzał Majewskiego z kilku metrów został jednak zablokowany.

4
1
50'

Lech próbował kombinacyjnie rozegrać akcję w polu karnym, ale będzie tylko rzut rożny.

5
3
48'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę w polu karnym opanował Dawid Kownacki, ale uderzył tuż obok bramki.

3
3
46'

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Roman Gergel.

46'

Początek drugiej połowy.

6
4
45+2'

Groźnie pod bramką Lecha. Z linii pola karnego uderzał Guilherme i z problemami piłkę odbił Putnocky.

10
4
45+1'

Sprzed pola karnego obok słupka uderzył Radosław Majewski.

6
6
44'

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Osyra.

11
29
40'

Pierwszy strzał gości. Z dystansu prosto w Putnocky'ego uderzył Stefanik.

9
4
39'

Makuszewski dośrodkowywał z prawej strony boiska do Kownackiego, ale piłkę złapał Pilarz.

10
2
36'
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patrik Misak.

19
10
33'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki.

Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem pokonał Pilarza.

74
23
32'

Rzut karny dla Lecha. Faulowany przez Osyrę był Dawid Kownacki.

22
15
29'

Mogło być 1:0 dla Lecha! Po ładnej akcji z ostrego kąta potężny strzał oddał Dawid Kownacki. Piłka odbiła się od poprzeczki, dobijał jeszcze Jevtić, ale został zablokowany.

10
10
27'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Łukasz Trałka.

9
22
26'

Kostewycz dośrodkował w pole karne, do piłki doszedł Kownacki, który głową uderzył wysoko nad bramką.

8
5
25'

Guilherme dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłkę zdołał wybić powracający Kostewycz.

8
4
21'

Darko Jevtić zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego z boku pola karnego, co mogło zaskoczyć bramkarza. Piłka trafiła jednak w boczną siatkę.

18
5
19'

Kostewycz uderzał z bardzo dużej odległości, ale piłka przeleciała nad bramką.

13
5
16'

Lech Poznań ma przewagę. Dłużej utrzymuje się przy piłce, a Termalica nie zagroziła jeszcze bramce Putnocky'ego.

19
8
14'

Majewski dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, sporo miejsca w polu karnym miał Maciej Wilusz, ale nie trafił czysto w piłkę i posłał ją obok bramki.

16
8
13'

Kolejne dośrodkowanie Majewskiego z rzutu wolnego, ale obrona gości póki co jest czujna.

15
5
9'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

19
22
8'

Ładna kombinacyjna akcja Lecha została zakończona strzałem Makuszewskiego sprzed pola karnego, ale pewnie interweniował Pilarz.