1
89'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Juan Mata.

86'

Piłka w siatce Man Utd, ale gola nie ma. W ogromnym zamieszaniu sędzia odgwizdał spalonego i Sergio Romero mógł odetchąć, bo to jego niepewne interwencje sprokurowały wielkie zagrożenie.

2
1
85'

Senna końcówka na Ewood Park. Manchester United skupia się już na bronieniu remisu, a gospodarze są bezradni.

8
81'

Blackburn. Schodzi: Danny Guthrie. Wchodzi: Willem Tomlinson.

wchodzi Wchodzi
Willem Tomlinson #27
schodzi Schodzi
1
1
81'

Gospodarze nie potrafią odpowiedzieć na gola "Ibry". Trudno im stworzyć jakąś sytuację pod bramką Romero.

1
1
77'
75'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Paul Pogba.

2:1 dla Man Utd! Po kapitalnym długim podaniu Pogby Ibrahimović uciekł obrońcom Blackburn i pokonał Steele'a precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku.

28
1
74'

Mahoney od razu chciał się pokazać, ale jego dośrodkowanie spod końcowej linii zostało zablokowane.

1
73'

Blackburn. Schodzi: Liam Feeney. Wchodzi: Connor Mahoney.

Connor Mahoney #28
Liam Feeney #7
3
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Young.

Manchester United
1
69'

Kwaśną minę ma Jose Mourinho i trudno się dziwić - coraz bardziej realna jest perspektywa powtórki na Old Trafford.

1
67'

Ostra centra Feeneya z prawej strony pola karnego, zabrakło jednak strzału, bo Emnesa do końca naciskał obrońca.

1
65'

Zablokowane uderzenie Rashforda z narożnika pola karnego.

1
63'

Groźny centrostrzał Herrery z narożnika pola karnego, próbował to jeszcze przeciąć Zlatan Ibrahimović, ale nie sięgnął piłki.

2
62'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Paul Pogba.

60'

Nie ma wielkich emocji. Czerwonym Diabłom chyba brakuje motywacji, a gospodarze nie chcą podejmować dużego ryzyka.

1
57'

Ashley Young ucierpiał przy próbie dośrodkowania z prawego skrzydła. Przerwa w grze.

1
1
56'

Sergio Romero spokojnie przechwycił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
1
52'

Żółtą kartkę za faul na Emnesie otrzymał Jesse Lingard.

2
52'

Manchester United w dość leniwym ataku pozycyjnym.

1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Conway dopadł do piłki na 15. metrze, uderzył z kozłem, ale pewnie interweniował Sergio Romero.

3
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45+2'

Jesse Lingard zamknął akcję oskrzydlającą, jednak w świetnej sytuacji główkował niecelnie!

1
45+1'

Dość spokojnie wygląda końcówka pierwszej części. Oba zespoły czekają już chyba na przerwę.

1
45'

Doliczone 3 minuty.

1
41'

Henrich Mchitarjan niemiłosiernie zakręcił obrońcami Blackburn w polu karnym, ale w pewnym momencie przesadził z dryblingiem i łatwo stracił piłkę.

1
40'

Chris Smalling zablokował groźny strzał Mulgrewa z 14 metrów.

3
37'

Mogło być 2:1 dla Blackburn! Conway wpadł w pole karne i uderzył z ostrego kąta tuż nad bramką! Być może padłby gol, gdyby zawodnikowi gospodarzy do końca nie przeszkadzał obrońca.

1
35'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Youngu otrzymał Derrick Williams.

Derrick Williams #5
Blackburn Rovers
1
33'

Zobaczyliśmy już dwie bramki, ale sam mecz nie obfituje w nadmiar sytuacji.

1
31'

Przerwa w grze, medycy opatrują Emnesa. Gdyby ten zawodnik musiał zejść z boiska, Blackburn doznałoby dużej straty.

1
27'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Henrich Mchitarjan.

Po prostopadłym podaniu Mchitarjana zaspała obrona gospodarzy, a Rashford minął Steele'a i trafił do pustej bramki. 1:1!

21
4
25'

Płasko z dystansu uderzył Henrich Mchitarjan - wyraźnie obok słupka.

2
24'

Potężnie z 15 metrów uderzył Ander Herrera, ale trochę za blisko środka bramki i Steele odbił piłkę.

1
21'

Z rzutu wolnego centrował Ander Herrera, lekki strzał głową oddał Jesse Lingard i piłkę spokojnie złapał Steele.

2
4
20'

Prawym skrzydłem dynamicznie przedzierał się Ashley Young i Conway ratował sytuację faulem.

1
1
17'

Gol! Strzelił Danny Graham. Asystował mu Marvin Emnes.

Sensacja! Jeszcze raz pokazał się Emnes, który podał na czystą pozycję do Grahama i ten pokonał Romero świetnym strzałem w dalszy róg!

5
15
16'

Sprzed pola karnego soczyście uderzył Marvin Emnes i Sergio Romero z kłopotami odbił piłkę do boku.

2
12'

Kilka szybkich podań gości, po których z piłką w pole karne wpadł Marcus Rashford. Strzału jednak nie oddał, bo osaczyło go dwóch rywali.

1
1
9'

Nieźle wyglądała oskrzydlająca akcja Blackburn, ale piłka wylądowała ostatecznie w rękach Sergio Romero. Bardzo wolno rozkręca się mecz na Ewood Park.