17
9
90+1'

Gol! Strzelił Nemanja Matić.

Ależ końcówka Man Utd! Matić przejął bezpańską piłkę przed polem karnym i oddał cudowny strzał przy słupku. Hennessey nie mógł tego obronić!

80
36
15
10
10
90'

Doliczone 3 minuty.

8
2
3
3
6
89'

Juan Mata chciał zaskoczyć Hennesseya strzałem z ostrego kąta, ale miał bardzo mało miejsca i górą bramkarz Crystal Palace.

2
1
1
2
2
87'

Wymiana ciosów w końcówce, obie drużyny próbują zgarnąć pełną pulę.

4
1
1
1
83'

Po dośrodkowaniu Riedewalda kapitalną okazję mógł mieć James McArthur, ale nie opanował piłki kilka metrów przed bramką.

2
1
5
2
2
80'
77'

Crystal Palace znów mogło prowadzić, ale David de Gea fenomenalnie, końcami palców obronił główkę Benteke!

10
6
9
6
5
76'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

2:2! Co za spryt Lukaku! Belg kilka razy markował strzał, bo w polu karnym panował kolosalny tłok. W końcu jednak uderzył i Hennessey skapitulował.

53
23
12
11
14
75'

1
74'

MU blisko remisu, ale po strzale Maticia piłkę z linii bramkowej wybił Christian Benteke!

4
1
1
1
3
73'

Christian Benteke interweniował teraz we własnym polu karnym, przecinając dośrodkowanie Lingarda z prawego skrzydła.

1
1
1
1
1
70'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła nad poprzeczką uderzył głową Christian Benteke.

3
1
3
1
1
67'

Man Utd. Schodzi: Antonio Valencia. Wchodzi: Juan Mata.

4
2
2
2
2
67'

Man Utd. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Luke Shaw.

6
3
3
2
2
67'

Ładny techniczny strzał z 20 metrów oddał Paul Pogba i efektownie obronił to Wayne Hennessey.

3
2
2
3
2
65'

Teraz niecelna główka Benteke po akcji oskrzydlającej.

1
1
1
1
1
65'

Z rzutu wolnego miękko dośrodkował Luka Milivojević i zagrożenie oddalił Chris Smalling.

5
1
1
1
1
62'

Spod końcowej linii zbyt głęboko centrował Patrick van Aanholt i piłka w rękach De Gei.

4
1
1
2
1
61'

Po przerwie Czerwone Diabły mają inicjatywę, a Orły czyhają na kontry.

4
2
2
2
1
57'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Ashley Young.

6
4
3
3
6
57'

Zablokowane strzały z dystansu Valencii i Maticia. Man Utd w natarciu.

8
4
4
1
1
55'

Gol! Strzelił Chris Smalling. Asystował mu Antonio Valencia.

2:1! Valencia dośrodkował za plecy obrońców do zupełnie niekrytego Smallinga, a ten strzałem głową nie dał szans Hennesseyowi.

30
10
6
10
14
53'

Było groźnie w polu karnym londyńczyków, ale w asyście Tomkinsa Chris Smalling główkował niecelnie.

1
1
1
1
2
51'

Ogromna wrzawa na Selhurst Park, ale dziś jest za co bić brawo gospodarzom. Grają świetnie.

1
1
1
1
1
48'

Gol! Strzelił Patrick van Aanholt. Asystował mu Jeffrey Schlupp.

Man Utd przyjął drugi cios! Po faulu w środkowej strefie, Schlupp natychmiast wznowił grę podając na czystą pozycję do van Aanholta, a ten pokonał De Geę bardzo precyzyjnym uderzeniem w krótki róg.

22
12
7
9
24
47'

Marcus Rashford zatańczył w polu karnym Crystal Palace, ale w ostatniej chwili kapitalnie zatrzymał go jeden z obrońców.

3
1
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
2
1
46'
45+1'

Przerwa w grze. Z pomocy lekarskiej po zderzeniu musieli skorzystać Ashley Young i Luka Milivojević.

3
2
2
2
2
45'

Doliczona 1 minuta.

2
1
1
2
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay. Faulowany van Aanholt.

1
2
1
3
1
40'

Płasko z dystansu strzelił Jesse Lingard - wyraźnie obok słupka.

1
1
1
1
4
39'

Paul Pogba nie miał szans dojść do podania Sancheza i upadł w polu karnym. Sędzia puścił grę, bo o faulu ze strony naciskającego reprezentanta Francji Wana-Bissaki nie było mowy.

3
3
2
2
2
35'

Alexis Sanchez próbował rozegrać kombinacyjną akcję z Romelu Lukaku, jednak przed polem karnym londyńczyków było tak tłoczno, że nic z tego nie wyszło.

2
3
2
2
2
31'

Manchester United w ataku pozycyjnym, z którego nic konkretnego nie wynika.

6
3
3
5
5
28'

Bardzo aktywny jest Townsend. Teraz centrował z prawego skrzydła, lecz zagrożenie oddalił Chris Smalling.

2
2
2
2
3
27'

Mocno z dystansu uderzył Andros Townsend, jednak piłka poszybowała w trybuny.

2
2
3
2
2
24'

Trudno przychodzi Czerwonym Diabłom stwarzanie zagrożenia pod bramką Hennesseya. Gospodarze są nieźle zorganizowani w tyłach.

3
2
2
2
2
20'

Zapachniało remisem, ale Romelu Lukaku nie zdołał oddać strzału po zagraniu Sancheza za plecy obrońców. Belg był do końca naciskany przez rywala.

5
6
5
4
7
18'

Płasko z 18 metrów uderzył Alexander Sorloth. Piłka sunęła blisko środka bramki i David de Gea ją złapał.

6
6
4
3
3
16'

Paul Pogba zablokował groźne dośrodkowanie Townsenda z prawej strony boiska.

6
2
2
1
1
13'

Czerwone Diabły wyraźnie podrażnione. Zapowiada się ekscytujące widowisko, zwłaszcza że na tempo nie można narzekać od samego początku.

7
5
4
4
2
11'

Gol! Strzelił Andros Townsend. Asystował mu Christian Benteke.

Szał radości na Selhurst Park! Po okresie przewagi MU, gospodarze grali chwilę w ataku pozycyjnym, w końcu Benteke podał na 17. metr do Towsenda, a ten trafił do siatki z dużą pomocą rykoszetu od Lindelofa. De Gea bez szans.

16
11
15
13
28
6'

Bardzo groźnie główkował Alexis Sanchez, jednak Wayne Hennessey w porę skrócił kąt i obronił!

8
3
2
4
3
5'

Efektownie przewrotką uderzył z 13 metrów James Tomkins, jednak piłka poleciała obok słupka.

3
6
4
2
3
4'

Nie ma jeszcze groźnych strzałów, ale pierwsze minuty są dość intensywne z obu stron.

2
4
5
2
3
20:48

Jarosław Jach po raz pierwszy po transferze do Crystal Palace znalazł się w osiemnastce meczowej. Polak zasiadł na ławce i być może zadebiutuje w Premier League.