35
63
103
83'

Jest pierwszy strzał Roberta Lewandowskiego. Polak dokręcał piłkę w kierunku dalszego słupka, ale jednak sporo zabrakło.

190
66
60
67
61
81'

Sandro Ramirez przymierzył z dystansu! Piłka zmierzała w górny róg, ale Sven Ulreich odbił ją na rzut rożny.

66
30
18
11
15
80'
31
20
26
20
24
80'

Zaskakujacy strzał N'Zonziego zza pola karnego, ale piłka minęła bramkę o ok. metr.

39
18
17
12
14
79'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Arjen Robben.

83
31
32
15
23
78'
34
20
15
16
19
78'

Długie podanie za linię obrony Bayernu, ale Ben Yedder wyraźnie popchnął Hummelsa.

24
12
22
12
25
75'

Po centrze ze skrzydła Lewandowski walczył o górną piłkę, ale wszystko wyjaśniło piąstkowanie Sorii.

50
25
20
34
63
73'

W drugiej połowie gospodarze nie istnieją. Nieśmiałe próby przedostania się pod bramkę Ulreicha kończą się daleko przed polem karnym gości.

61
32
11
7
14
70'

Trochę niechlujny strzał Muellera... daleko od celu.

29
21
28
36
65
68'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Franck Ribery.

Bayern prowadzi! Centra z lewej strony boiska na dalszy słupek, gdzie wbiega Alcantara. Strzał głową, a lot piłki zmienia jeszcze Escudero. Obrońcy gospodarzy interweniują dzisiaj bardzo pechowo.

621
305
76
53
76
66'

Coś niesamowitego! Szybka akcja Bayernu i idealne dogranie z prawej flanki. Wolej Martineza, ale niewiarygodnie piłkę nad poprzeczką przenosi David Soria.

50
26
30
26
50
62'

Kimmich dobrze w pole karne do Muellera, ale czujny Simon Kjaer kasuje atak Bawarczyków. Bayern bije trochę głową w mur.

32
21
26
26
61
59'

Nieudana próba "przewrotki" w wykonaniu Alcantary.

35
32
34
43
63
57'

Ribery pada w "szesnastce" gospodarzy, ale wślizg Vazqueza był czysty.

36
28
27
31
74
55'

Od początku II połowy przewaga po stronie Bayernu Monachium.

122
53
25
16
24
53'

Zbyt krótkie wybicie obrońców gospodarzy po centrze Rodrigueza. Dwa zablokowane strzały z linii pola karnego, a następnie próba Muellera z ostrego kąta... był jednak spalony.

32
32
26
40
47
50'

Groźna, szybka akcja gospodarzy. Correa świetnie podaje w pole karne do Vazqueza, ale wślizg Martineza ratuje gości.

67
30
26
19
27
48'

Gdyby to wpadło mielibyśmy powtórkę z rozrywki. Wycofanie na 16. metr do Ribery'ego Ten strzela, jest rykoszet, bramkarz totalnie zdezorientowany, ale tym razem piłka nie leci w światło bramki.

47
22
25
25
31
46'

Bayern. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Rafinha.

77
34
24
18
16
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

43
19
12
8
12
44'

Joshua Kimmich mocno, płasko wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, ale Lewandowski dobrze odcięty od tego podania.

31
19
27
65
118
41'

Dośrodkowanie na 6. metr przed bramkę Bayernu, ale grę przerywa gwizdek. Wissam Ben Yedder zbyt mocno pracował rękoma i spowodował upadek rywala.

56
32
22
15
42
37'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jesus Navas.

Szybkie wyrównanie! Franck Ribery chciał dogrywać wzdłuż bramki, ale piłkę niefortunnie trącił nogą Jesus Navas. Zaskoczony Soria wygarniał futbolówkę już zza linii bramkowej.

699
326
105
89
123
36'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: James Rodriguez.

Zmiana wymuszona kontuzją mięśniową.

127
56
53
57
64
35'

Niesportowe zachowanie Kimmicha, który odepchnął rywala, a ten wpadł w bandy reklamowe. Piłkarze powymieniali "uprzejmości", ale obyło się nez kartek.

35
58
32
21
54
34'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Bernat.

31
27
17
24
79
32'

Gol! Strzelił Pablo Sarabia. Asystował mu Sergio Escudero.

Świetne podanie od Escudero. Sarabia wygrał walkę o piłkę z Bernatem i wzorowo wykonczył akcję. Goście protestowali, ze było przyjęcie ręką, ale sędzia uznał gola.

190
116
98
164
462
31'

"Bomba" Sarabii z 20 metrów i widowiskowa obrona bramkarza Bayernu!

64
47
21
19
34
29'

Totalnie odcięty od podań jest Robert Lewandowski. Polak prawie nie miał kontaktu z piłką, a za nami już trochę minut grania.

43
33
25
47
161
26'

Thiago Alcantara łatwo ograł Pizarro i wypracował sobie miejsce do strzału. Celnie z 20 metrów, ale nie na tyle precyzyjnie, by otworzyć wynik. Broni David Soria.

45
22
15
12
27
25'

Kontra Sevilli zakończona wyblokowanym strzałem Vazqueza z 18 metrów. Można było rozegrać to lepiej.

31
30
8
12
14
23'

Już trochę gramy. Początek dla Bayernu, ale teraz to gospodarze mają lekką przewagę.

34
29
26
35
58
20'

Ależ spudłował Sarabia! Dośrodkowanie Escudero. Ben Yedder walczył o piłkę z Hummelsem, a gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Ofensywny pomocnik mógł zrobić wszystko, ale z 5 metrów fatalnie strzelił obok prawego słupka.

56
46
19
17
20
17'

Przerwa w grze. Correa trafiony piłką w twarz, nie do końca wie gdzie się znajduje.

45
36
39
31
25
15'

Żółtą kartkę otrzymał Joaquin Correa.

Ten piłkarz ma chyba przyzwolenie na dryblingi. Dynamiczna szarża w polu karnym i jest zaczepiony przez Boatenga. Sędzia jednak potraktował upadek jako "symulkę".

70
32
17
19
28
13'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Ribery. Za odepchnięcie Ben Yeddera.

37
32
20
32
83
11'

Joaquin Correa nie do zatrzymania przez piłkarzy Bayernu. Przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, ale jego rajd na nic się zdał. Vazquez traci piłkę przed polem karnym.

21
33
12
16
20
11'

Zza pola karnego, z okolic 23. metra nad poprzeczką uderzył Thomas Mueller.

61
30
28
21
28
10'

Mocno przeciągnięta centra Kimmicha.

30
16
19
18
16
7'

Ribery odebrał piłkę Pizarro i ruszył w stronę bramki. Francuz dynamicznie wpadł w pole karne Sevilli, ale obrońcy zablokowali jego strzał.

37
16
25
20
22
4'

Odpowiadają gospodarze. Centra Escudero z lewego skrzydła na dalszy słupek, gdzie głową strzelił Pablo SarabiaSven Ulreich bez problemów łapie piłkę.

41
23
18
10
15
2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzył Mats Hummels.

39
21
20
20
23
19:41

Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan trwa rozgrzewka. "Widzimy się" niebawem.