Liga Mistrzów: Finał
26 maj 2018 20:45
90+3'

Dobra okazja dla Ronaldo, ale w oddaniu strzału przeszkodził kibic, który pojawił się na boisku. Szybka reakcja służb porządkowych i wracamy do gry.

26
82
22
24
24
90+2'

Asensio szukał w polu karnym rywali Ronaldo, ale Portugalczykowi piłkę sprzed nosa sprzątnął Virgil van Dijk.

33
16
9
9
13
90'

Przed nami ostatnie 3 minuty finału.

31
13
10
9
14
89'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

16
86'

Gareth Bale przed szansą na hattrika! Walijczyk pędził sam na bramkarza i gdyby nie desperacki wślizg Lovrena byłoby już 4:1.

34
17
16
16
28
83'

Gol! Strzelił Gareth Bale.

Koszmar bramkarza Liverpoolu trwa! Bale uderzył z 30 metrów prosto w Kariusa, a ten w sobie tylko znany sposób przepuścił piłkę do siatki.

Real Madryt
179
97
40
76
153
83'

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Emre Can.

29
14
8
14
15
82'

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane. Faulowany Ramos.

Liverpool FC
37
10
9
11
44
80'

Bale znakomicie wypatrzył Benzemę, ale strzał Francuza w znakomitym stylu wybronił Karius.

21
13
7
10
3
komentarz

Media podają, że Mohamed Salah nie wystąpi na mundialu! Ma wybity bark.

21
13
13
87
40
77'

Kilka minut pod dyktando Liverpoolu. Real schował się za szczelną gardą i czeka na odpowiedni moment.

13
74'

Cristiano Ronaldo sam przed Kariusem! CR7 długo zwlekał ze strzałem i świetnie wślizgiem zatrzymał go Andrew Robertson.

44
26
13
14
24
73'

Gorąco w polu karnym Realu! Strzał Firmino trafia w rękę obrońcy, ale rzutu karnego nie ma. Poprawka ląduje w rękach bramkarza.

22
13
10
19
43
70'

Było blisko! Strzał Mane trafia w słupek!

45
20
23
30
51
69'

Milner dokręcił piłkę w kierunku bramki, ale Navas skutecznie piąstkuje.

12
13
7
11
24
66'

Wydaje się, że skrzydła Liverpoolu znów zostały mocno podcięte. Czy The Reds jeszcze się podniosą? Oby!

14
64'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Marcelo.

Niebywałe, fantastyczne, nieziemskie trafienie rezerwowego Realu! "Przewrotka" po dośrodkowaniu Marcelo z lewej flanki i piłka pod poprzeczką. Takie gole to rzadkość!

259
113
87
76
242
61'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Gareth Bale.

47
29
20
18
33
60'

Dogranie z prawego skrzydła do Isco. Pomocnik przyjmuje piłkę, błyskawicznie odwraca się w kierunku bramki i strzela. Widowiskowa obrona Kariusa!

20
12
7
7
12
58'

Dzieje się po przerwie. The Reds jakby dostali porcję nowych sił.

40
23
4
11
13
55'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Dejan Lovren.

Szybkie wyrównanie! Milner dograł z kornera do Lovrena, a ten strącił piłkę głową. Tuż przed bramkarzem kierunek lotu futbolówki zmienił jeszcze Senegalczyk. Liverpool nadal w grze!

371
155
33
53
93
53'

Sadio Mane musi trzymać nerwy na wodzy. Starcie z Ramosem kończy się wymierzeniem ciosu w twarz, ale umknęło to serbskiemu arbitrowi.

22
35
18
20
28
51'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Coś niewiarygodnego. Loris Karius łatwo złapał piłkę, a gdy próbował wprowadzić ją do gry rzucił prosto w nogę Benzemy. Futbolówka wturlała się do bramki!

Real Madryt
161
100
58
107
312
48'

Fatalny błąd Lallany! Rezerwowy wybił piłkę prosto pod nogi Isco, a ten miał przed sobą tylko bramkarza. Strzał nad Kariusem, ale piłka obija poprzeczkę!

33
17
33
19
23
46'

Zaczynamy drugą połowę.

56
21
14
16
13
45+2'

Niecelny strzał Benzemy z dystansu. Zadziwiająca była bierność piłkarzy The Reds, którzy odpuścili atakowanie napastnika.

18
45'

Jeszcze 3 minuty gry w pierwszej połowie.

27
12
22
15
12
45'

Zdecydowana przewaga Realu. Dośrodkowanie Benzemy i zamykający akcję na dalszym słupku Nacho. Strzał oddany na wślizgu i tylko boczna siatka.

15
12
4
12
22
43'

Potwornie mocny strzal głową Ronaldo po centrze Isco z prawego skrzydła. Loris Karius fantastycznie odbił piłkę, ta trafia do Benzemy, a po chwili do siatki. Gol nie został jednak uznany z powodu ofsajdu. Słuszna decyzja sędziów.

64
37
9
18
18
41'

Cristiano Ronaldo wyłożył piłkę na 18. metr, ale tam nie było żadnego z Królewskich.

14
39'

Po zejściu Salaha Liverpool stracił impet i oddał inicjatywę. Real cierpliwie buduje ataki pozycyjne.

25
10
8
68
43
38'

Długie podanie do Lallany, a ten błyskawicznie wystartował do futbolówki... szybszy jednak Navas.

20
10
4
10
22
36'

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Nacho.

62
54
19
39
22
35'

Coś niesamowitego. Potrzebna jest też zmiana w Realu. Łzy w oczach Carvajala!

39
57
21
38
30
33'

Zakotłowało się w polu karnym Liverpoolu. Strzał Ronaldo trafia w obrońców, po chwili to samo dzieje się po próbie Benzemy.

25
20
20
16
38
30'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Adam Lallana.

38
25
20
182
77
29'

Finały są często dramatem tych największych i właśnie jesteśmy świadkiem jednego z nich. Mohamed Salah leży na ziemi i płacze! To niestety koniec gry dla Egipcjanina.

26
16
21
205
77
28'

Sadio Mane powalczył na lewym skrzydle z dwoma rywalami i wywalczył rzut rożny. Głęboka centra nie przynosi zagrożenia.

26
7
9
11
10
26'

Po starciu z Ramosem za bark złapał się Mohamed Salah. Jego przedwczesne zejście z boiska byłoby dla Liverpoolu tragedią.

8
23'

Keylor Navas! Strzał Firmino trafia w lewe udo Ramosa, a po chwili potwornie mocno kropnął w długi róg Trent Arnold. Wzorowo broni to golkiper Królewskich.

22
12
7
10
17
21'

Sędzia jeszcze nie sięga po kartki, choć faul Milnera na Carvajalu zasługiwał na "żółtko".

28
19
11
13
15
18'

Dani Carvajal fatalnie zagrał do tyłu i sprezentował rywalom rzut rożny. Centra na dalszy słupek gdzie nabiegał Virgil van Dijk. Ostre starcie z bramkarzem, faulu nie ma, ale piłka poszybowała nad bramką.

22
15
13
11
13
15'

Jest kontra Realu Madryt! Dużo miejsca na prawej stronie miał Ronaldo. Portugalczyk przebiegł z piłką kilkanaście metrów i huknął metr nad poprzeczką.

38
28
10
15
14
14'

The Reds zamknęli Real na jego połowie. Strzał Salaha zablokowany, po chwili skutecznie na 5. metrze interweniował Keylor Navas.

27
17
6
15
18
13'

Taktyczny faul Kroosa na rozpędzającym się Mane. Sędzia miał podstawy do pokazania kartki, ale skończyło się tylko na pogrożeniu palcem.

9
10'

Indywidualna akcja Marcelo zakończona jednak słabiuteńkim płaskim strzałem z 24 metrów.

21
25
14
11
14
7'

Było groźnie! Firmino w uliczkę do Mane, ale znów był w pogotowiu Raphael Varane. Francuski stoper jest dzisiaj cieniem napastników Liverpoolu.

33
12
12
17
24
6'

Mohamed Salah przewrócony tuż przed polem karnym Realu. Krótkie rozegranie Milnera właśnie do Egipcjanina, ale strzał łatwo blokują obrońcy.

32
15
10
17
29
4'

Trent Arnold mocno wstrzelił piłkę przed bramkę Realu, ale najlepiej ustawiony był Raphael Varane i to on najszybciej dopadł do futbolówki.

14
9
8
12
13
3'

Loris Karius ofiarnie piąstkuje na 10. metrze, uprzedzając Isco.

25
11
10
8
9
1'

Szybki odbiór Liverpoolu i błyskawiczna akcja. Salah prostopadle podał do Mane, ale zdecydowane wejście Varane'a i po akcji.

33
16
11
14
24
20:03

Przywitanie piłkarzy. Real na biało, Liverpool w czerwonych strojach.

27
11
6
4
6
20:03

Piłkarze już w tunelu prowadzącym na boisko. Wszyscy skupieni i nerwowo przygryzający wargi. Na twarzach zawodników widać napięcie i wagę spotkania.

18
11
5
4
5
20:03

Przed popisami piłkarskimi jeszcze oprawa muzyczna w postaci głosu Dua Lipy.