Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Adam Chrzanowski. Ciekawostka. Chrzanowski urodzł się w... Warszawie. Do Lechii trafił w 2015 roku, ze Znicza Pruszków.

11
7
14
85'

Co za szansa Legii Warszawa! Akcję rozkręcił Szymański, ale Kuciak najpierw obronił jego strzał, a następnie dobitkę Mączyńskiego. Najlepsza akcja meczu!

63
41
27
20
37
83'

Przed szansą na pierwszy strzał w seniorskiej piłce Mateusz Sopoćko. Wychowanka Lechii powstrzymał Inaki Astiz.

48
19
14
10
23
82'

Legia. Schodzi: Adam Hlousek. Wchodzi: Chris Philipps.

22
13
10
12
14
82'

Hlousek niestety kontuzjowany.

24
24
13
18
20
81'

Uraz Adama Hlouska. Potrzebuje pomocy medycznej. Sędzia wstrzymał mecz.

16
8
8
8
11
79'

Z ostrego kąta na strzał zdecydował się Mączyński. Stracona sznsa Legii Warszawa.

25
19
7
10
17
78'

Kucharczyk faulowany tuż przed polem karnym przez Michała Nalepę. To były centymetry od pola karnego.

19
9
10
5
10
76'

Na trybunach 21 932 widzów. To rekord frekwencji w tym sezonie.

26
19
13
16
11
75'

Lechia. Schodzi: Patryk Lipski. Wchodzi: Mateusz Sopoćko. To absolutny debiut wychowanka Lechii Gdańsk.

39
16
7
4
7
72'

Flavio Paixao pięknie zatańczył z piłką w polu karnym Legii, oszukując Inakiego Astiza. Podał jednak do nikogo.

22
12
5
11
18
70'

Ale akcja Pawła Stolarskiego! Obrońca Lechii wszedł świetnie pod pole karne rywala. Strzał jednak nie był taki dobry jak sama akcja. Od bramki Malarz.

41
19
13
18
18
67'

Po rzucie rożnym Szymańskiego głową, w sam środek bramki Wieteska. Piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

24
14
7
7
11
67'

Dwójkowa akcja Dominika Nagy'a z Jose Kante. Lechiści wybili na rzut rożny.

13
4
4
2
6
65'

Zbyt mocne podanie Wieteski do Vesovicia. Stracona szansa Legii Warszawa.

29
14
2
3
8
62'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Karol Fila.

23
11
4
7
4
60'

Celny strzał Legii Warszawa! Sebastian Szymański w stylu Lukasa Haraslina z I połowy. Posłał piłkę najłatwiejszą do obrony w kierunku bramkarza.

18
17
7
10
14
59'

Legia. Schodzi: Cafu. Wchodzi: Dominik Nagy.

20
10
9
13
12
57'

Bardzo ciekawa akcja Lechii Gdańsk! Po podaniu Michała Maka w pole karne, Jarosław Kubicki strzelił nad poprzeczką bramki Malarza.

39
16
8
9
13
56'

Legia Warszawa coraz bardziej przeważa. Tym razem na spalonym Michał Kucharczyk.

23
13
4
7
35
55'

Najpierw z wolnego wrzucał Szymański, piłkę wybił jeden z Lechistów. Z rzutu rożnego Legia, po akcji warszawian najwyżej we własnym polu karnym skoczył dobrze ustawiony Flavio Paixao.

24
14
5
7
7
52'

Po wrzucie rożnym dla Legii, najwyżej skoczył Błażej Augustyn.

22
16
6
6
10
51'

Ale szansa Legii Warszawa! Szymański do Kante, jednak na posterunku Dusan Kuciak, który instynktownie wybił strzał Legii!

43
21
15
8
26
50'

Dwa razy z rzędu na spalonym Flavio Paixao. Chyba powinien się pilnować trochę bardziej.

9
4
4
7
21
48'

Zbyt mocno z rzutu rożnego Patryk Lipski. Piłka ominęła wszystkich aktorów dzisiejszego widowska.

11
7
5
10
14
48'

Znów wrzucał w pole karne Haraslin. Tym razem sytuację uratował Inaki Astiz.

12
10
7
7
11
47'

Piłkę wrzucał Haraslin, na minimalnym spalonym Michał Mak.

10
4
3
2
8
czas Druga połowa
46'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Domagoj Antolić.

11
15
8
8
15
45+1'

Arkadiusz Malarz zdecydowanie wyszedł we własnym polu karnym, czym ubiegł Flavio Paixao.

10
7
4
5
22
45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry I połowy.

5
45'

Atakowali piłkarze Legii Warszawa. Augustyn wybił piłkę, przy czym został sfaulowany przez Mączyńskiego.

3
4
1
3
12
40'

Z rzutu rożnego strzelał w kosmos Cafu. Legia odzyskała przewagę po tym, jak przez pół godziny swoich szans próbowali gdańszczanie..

8
11
5
11
16
39'

Po miękkiej wrzutce Kucharczyka, doskonale piłkę głową nad poprzeczkę przerzucił Mladenović.

14
8
7
9
15
38'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Mak. To kolejny piłkarz, który nie poradził sobie z Kucharczykiem.

18
6
1
8
27
36'

Po stałym fragmencie gry dla Legii, seria wysokich podań obu drużyn. W końcu Lechia oddaliła piłkę od własnego pola karnego.

18
18
5
4
13
36'

Po rzucie wolnym Kucharczyka, piłkę według sędziego musnął Flavio Paixao. Rzut rożny dla Legii.

17
13
7
7
21
35'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Cafu zagrał do Kucharczyka. W tego ostro wszedł Michał Nalepa. Zasłużona żółta kartka dla gdańszczanina.

16
10
4
13
28
34'

Kolejny strzał Haraslina, znów prosto w koszyk Arkadiusza Malarza,

24
11
8
5
10
33'

Legia coraz odważniej gra na własnym stadionie. Adam Hlousek przegrał jednak pojedynek z Michałem Makiem i musiał uciec się do faulu.

14
15
10
9
26
Który zespół jest obecnie bliżej zwycięstwa?
Legia Warszawa
36
22
8
7
12
31'

Koszmarny strzał Cafu. Bardziej do statystyk niż by zagrozić Lechii.

14
26
3
7
13
30'

Drugi rzut rożny dla Legii. Ponownie górą pięści Dusana Kuciaka.

25
8
7
2
8
30'

Tym razem piłkę wrzucał Vesović, za pole gry wybił Augustyn.

15
4
6
2
2
30'

Pierwszy rzut rożny dla Legii Warszawa. Piąstkował Dusan Kuciak.

7
3
6
3
10
29'

Pierwsza akcja Legii Warszawa w tym meczu. Z piłką w polu karnym zatańczył Adam Hlousek, strzelał Cafu, był jednak blokowany przez Daniela Łukasika.

10
4
4
3
8
28'

Na strzał z dystansu zdecydował się Lukas Haraslin. Arkadiusz Malarz obronił, nie miał w sumie innego wyboru. Ta piłka nie mogła mu w żaden sposób zagrozić.

19
8
3
7
2
26'

Przed szansą ponownie stanęli gdańszcznanie. Na minimalnym spalonym Flavio Paixao. Gdyby znajdował się pół metra dalej, mógłby stworzyć ciekawą sytuację.

19
10
5
4
4
24'

Po dynamicznej akcji Lechii, Haraslin podał do Mladenovicia. Serb strzelił jednak w ręce wychodzącego Arkadiusza Malarza.

25
12
4
5
7
23'

Świetnie Lukas Haraslin! Ograł trzech rywali i podał piłkę do Flavio Paixao. Ten próbował przelobować Arkadiusza Malarza, który wyszedł z bramki. Portugalczyk przerzucił jednak piłkę nad poprzeczką warszawskiej bramki!

59
23
14
15
23
22'

Ilość nie przechodzi w jakość. Piąty rzut rożny Lechii, piąty raz górą Legia.

17
14
5
12
28
21'

Po rzucie rożnym Lechia nie stworzyła żadnej sytuacji. Nalepa zdecydował się nabić Astiza. Piąty róg dla gdańszczan.

27
17
3
5
9
21'

Vesović ubiegł Haraslina po wrzutce Maka. Czwarty rzut rożny dla Lechii!

25
13
5
4
9
20'

Arkadiusz Malarz wyszedł przed pole karne, by ubiec Flavio Paixao.

14
5
4
6
19
19'

Tym razem Carlitos próbował zaatakować Lechię. Został jednak doskonale zablokowany przez Pawła Stolarskiego, który naprawił swój błąd, który popełnił chwilę wcześniej.

22
22
1
1
7
18'

Legia Warszawa totalnie nie istnieje na boisku. Mistrzom Polski trudno jest wymienić trzy podania na połowie rywala.

31
26
3
1
8
17'

To mógł być gol! Po rzucie rożnym, Arkadiusz Malarz musiał się mocno natrudzić, by obronić strzał Błażeja Augustyna.

46
19
2
6
13
16'

Indywidualna akcja Lukasa Haraslina zakończona strzałem. Piłkę zablokowali obrońcy Legii. Kolejny rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

25
7
2
1
4
15'

Lukas Haraslin wchodził w pole karne Legii Warszawa. Arkadiusz Malarz bezbłędny w bramce Legii Warszawa.

16
7
3
3
4
15'

Mladenović zgubił piłkę przy próbie akcji lewą stroną boiska. Vesović okazał się barierą nie do przejścia.

8
3
2
7
9
12'

Kolejna akcja Lechii Gdańsk! Wrzutka Mladenovicia do nikogo.

26
12
4
3
9
12'

Po rzucie rożnym Mladenovicia piąstkował Malarz. Piłka trafiła jednak pod nogi gdańszczan. Strzał Lipskiego zablokowany przez obrońców Legii.

13
10
1
5
6
11'

Kolejny raz doskonale, aktywnie na prawej flance Paweł Stolarski. Jego dośrodkowanie zablokował Kucharczyk.

18
11
2
4
7
10'

Tymr azem na spalonym Carlitos, który dał się oszukać obrońcom Lechii Gdańsk. Pierwsze minuty zdecydowanie dla Lechii. Legia na razie bezzębna.

22
7
1
3
8
7'

Na spalonym Patryk Lipski.

8
5
3
4
15
6'

Po wrzutce Michała Maka, nożycami starał się strzelać Lukas Haraslin. Słowaka ubiega jednak warszawska obrona.

11
6
5
4
6
4'

Z rzutu rożnego Filip Mladenović. Serb dośrodkował bardzo dobrze, w punkt, jednak nie było strzału ze strony gdańszczan.

14
5
3
8
5
3'

Ofensywna akcja Pawła Stolarskiego, który wywalczył rzut rożny.

16
7
1
1
9
2'

Od poczatku częściej przy piłce są gdańszczanie, którzy jednak nie potrafią się przedostać pod pole karne rywala.