Lotto Ekstraklasa: 15. kolejka
11 lis 2018 18:00
90+8'

Pospisil dograł w pole karne, był tam Sheridan. Napastnik został zblokowany przez Rogne i nie oddał dobrego strzału.

34
20
7
16
28
90+6'

Bartosz Kwiecień pomagał sobie ręką przed polem karnym Lecha. Grę wznowi Burić.

45
18
10
9
22
90+4'

Jagiellonia miała okazję na dobry atak, ale Burliga zbyt mocno dogrywał na prawej flance do Przemysława Frankowskiego. Skrzydłowy nie miał dużych szans, by dobiec do piłki.

36
20
10
19
21
90+2'

Wasielewski zbyt mocno dograł do Gumnego na prawą stronę. Grę od autu wznowią gospodarze.

30
10
9
14
37
90+2'

Burić dał radę wybić piłkę. Gra toczy się dalej.

42
20
6
6
15
90+2'

Przypomnijmy, że Lech wykorzystał już limit zmian.

11
21
18
16
15
90+1'

Burić ma wyraźne problemy. Został opatrzony przez medyków, którzy założyli mu bandaż na głowie. Bramkarz nie jest jednak w stanie wznowić gry od własnej bramki.

14
10
11
21
26
90'

Sędzia doliczył siedem minut.

30
15
19
7
9
88'

Ależ potężne uderzenie Bezjaka! Zawodnik Jagiellonii huknął w boczną siatkę. Przy interwencji ucierpiał Burić, który trafił głową w słupek.

8
22
14
11
22
88'

Tomczyk popędził prawą stroną, zszedł do środka i próbował dograć do Amarala. Piłkę przejął Runje.

15
7
5
5
8
85'
21
10
11
8
14
84'

Lech. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Maciej Gajos.

19
11
17
8
9
82'
83'

Piłkarze wrócili na murawę. Sędzia zaraz wnowi grę.

26
8
4
4
3
81'

Gra przerwana. Race odpalone na sektorze kibiców Jagiellonii zadymiły boisko.

24
14
11
7
26
81'

Frankowski zewnętrzną częścią stopy dograł z lewej strony do Novikovasa. Litwin posadził na murawie Rogne w polu karnym, ale oddał niecelny strzał.

5
6
3
4
6
79'

Jóźwiak dryblował, zszedł z piłką do środka i oddał strzał. Piłka odbiła się rykoszetem od Ivana Runje. Będzie rzut rożny.

12
8
5
5
7
77'

Bartosz Kwiecień odważnie uderzył z dystansu, ale piłka trafiła w trybuny.

9
16
9
5
11
75'

Wasielewski próbował między formacjami dograć do Gytkjaera, ale zbyt mocno uderzył piłkę i przejął Kelemen.

9
4
5
5
14
73'

W ostatnich minutach gra toczy się w okolicach połowy boiska. Piłkarze obu drużyn mają problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych.

5
5
7
10
3
71'

Radość wśród piłkarzy Lecha, bo Łukasz Trałka trafił do siatki po centrze Kostewycza z rzutu wolnego. Euforia nie trwała długo, strzelec był na spalonym.

20
18
11
17
41
70'

9
69'
68'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Joao Amaral.

15
4
6
7
7
66'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Poletanović.

23
19
8
6
10
65'

Gytkjaer wycofał piłkę poza pole karne Jagiellonii do Gumnego. Obrońca Lecha nieczysto uderzył w piłkę i wybił ją na aut bramkowy.

8
2
4
2
10
64'

4
63'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Piłka opuściła pole karne, z dystansu z woleja uderzył Novikovas, ale trafił wprost w jednego z rywali.

13
2
5
4
4
61'

I odpowiedź Burligi. Obrońca Jagiellonii również uderzał głową, ale Burić zatrzymał strzał.

10
3
4
1
5
60'

Zmasowany atak Kolejorza. W końcu Kostewycz celnie dograł z lewej strony w pole karne. Gumny ofiarnie uderzył głową, ale trafił wprost w Kelemena!

18
18
12
6
19
59'

Znowu Goutas niezbyt rozważnie zachował się na własnej połowie. Piłkę odzyskał Karol Świderski i zakończył akcję strzałem na dalszy słupek. Obronił Burić.

9
5
4
5
10
58'

Romanczuk przerzucił piłkę do Frankowskiego. Skrzydłowemu udało się wywalczyć piłkę, ale był na spalonym.

11
6
12
6
7
57'

Co za kontra Jagiellonii! Strata Goutasa i z atakiem ruszyli gospodarze. Swoją bramkę opuścił Burić. Chciał to wykorzystać Świderski, ale trafił wprost w obrońcę Lecha.

25
9
4
6
11
56'

Łukasz Burliga popisał się nie lada fantazją i na skraju pola karnego uderzył z przewrotki. Na nic się to zdało, był na spalonym.

11
8
3
3
3
55'

Jagiellonia miała dwa rzuty rożne. Przy obu dobrze interweniował Rogne.

15
6
2
4
5
53'

Frankowski nieudanie próbował wypuścić na lewej stronie Karola Świderskiego. Napastnik nie wygrał walki bark w bark z rywalem. Grę wznowi z piątego metra Burić.

14
7
6
1
7
50'

Gol! Strzelił Karol Świderski.

Niezła akcja Jagiellonii. Piłka szła jak po sznurku. Poletanović obsłużył wbiegającego w pole karne Karola Świderskiego. Napastnik oddał strzał na dalszy słupek i trafił do siatki. Mamy remis 2:2!

85
40
13
26
71
48'

Kostewycz szybko dograł do Jevticia. Pomocnika ubiegł Marian Kelemen, który wybiegł spod własnej bramki i wybił piłkę.

6
7
4
4
7
48'

Guilherme dośrodkował w pole karne, wbiegał tam Świderski, ale nie zdążył.

6
5
4
3
4
48'

Strata tuż przed polem karnym Jagiellonii. Strzał z dystansu oddał Wasielewski, ale udało się obronić Kelemenowi.