Lechia utrzymuje dalej piłkę na połowie gości.

9
19
31
90+3'

Lechia Gdańsk skutecznie oddala grę od własnej bramki. Na połowie rywali faulowany był Flavio Paixao.

66
20
9
13
25
90+2'

Zlatan Alomerović łapie piłkę we własnym polu karnym. Jagiellonia Białystok wyrówna?

34
17
14
11
16
90+1'

Karol Fila popisał się efektowym podaniem, ale piłka nie doleciała do jego kolegi.

29
4
6
5
10
90'

Arbiter doliczył aż sześć minut.

35
20
24
18
47
90'

Dobra interwencja Nalepy w obronie. Lechia coraz bliżej zwycięstwa.

48
22
4
6
14
88'

Jagiellonia Białystok przyśpieszyła grę. Uderzenie Novikovasa zablokowane.

27
11
8
12
24
87'
85'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Jakub Arak.

10
10
11
9
9
84'

Arvydas Novikovas nie zgadza się z werdyktem arbitra. Strzelec jednej z bramek uważa, że sędzia powinien wskazać na korner.

13
8
4
5
5
82'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Pospisil.Kolejna żółta kartka po faulu na Haraslinie.

Jagiellonia Białystok
17
13
4
6
13
80'
13
17
3
2
5
79'

Kolejna akcja miejscowych. Paixao zagrał jednak niedokładnie i żaden z kolegów nie mógł dojść do piłki.

9
6
4
7
8
78'

Ivan Runje zatrzymał akcję Haraslina.

10
5
4
5
14
76'

Arvydas Novikovas strzelił niedokładnie z dalszej odległości.

10
5
4
5
6
75'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Karol Fila.

6
5
3
5
6
74'
11
5
1
4
4
73'

Podanie Rafała Wolskiego nie znalazło adresata. Lechia mogła dojść do dogodnej sytuacji.

4
4
6
2
9
70'

Rafał Wolski posłał piłkę pod bramkę gości, ale żaden z piłkarzy Lechii nie skierował jej do siatki.

11
10
7
2
7
69'

Jagiellonia Białystok znowu szuka wyrównania. Taras Romanczuk uderzył obok słupka.

20
5
5
12
15
67'

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Filip Mladenović. Nalepa wykorzystał celne dośrodkowanie Mladenovicia. 3:2 dla gdańszczan!

112
51
12
26
62
66'

Mamy przerwę grze. Pomocy medycznej potrzebował Ivan Runje.

7
15
5
11
12
65'

Żółtą kartkę otrzymał Arvydas Novikovas.Ponownie faulowany był Lukas Haraslin.

10
3
3
8
16
64'

Rafał Wolski dośrodkował z rzutu wolnego, ale poradzili sobie defensorzy gości.

7
7
3
9
5
62'
60'

Filip Mladenović posłał długą piłkę, ale zrobił to bardzo niecelnie.

6
6
3
3
9
56'

Flavio Paixao pogubił się w fantastycznej sytuacji. Lechia powinna znowu prowadzić.

12
9
6
12
23
54'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Sitya.

Lukas Haraslin sprytnie odebrał piłkę i został sfaulowany.

9
4
7
7
15
53'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Mamy wyrównanie! Novikovas dobrze wszedł w drugą połowę i strzelił kolejnego gola dla przyjezdnych.

83
42
13
17
47
50'

Marko Poletanović znowu szukał szczęścia strzelając z dalszej odległości, ale teraz uderzył lekko i niecelnie.

8
8
1
3
8
48'

Na boisku leży Daniel Łukasik. Pomocnik Lechii został trafiony piłką.

11
46'

Jagiellonia Białystok w posiadaniu piłki.

14
5
1
1
9
czas Druga połowa
45+1'

Taras Romanczuk faulowany na połowie gospodarzy.

14
8
8
7
17
45'

Arbiter doliczył dwie minuty.

11
4
9
3
11
45'

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki. Kubicki oddał strzał z dalszej odległości. Piłka odbiła się od jednego z obrońców gości i zmyliła Kelemena! Mamy 2:1!

Lechia Gdańsk
96
40
15
18
63
44'

Krótka przerwa w grze. Ucierpiał Konrad Michalak.

4
5
5
4
42'

Arvydas Novikovas nie dał się zatrzymać, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

3
2
3
3
6
39'

Gol! Strzelił Marko Poletanović.

Mamy wyrównanie! Przepiękna bramka z dystansu! Piłka odbiła się od poprzeczki. Zlatan Alomerović bez szans.

88
29
17
15
57
37'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Pewnie wykonana jedenastka! Marian Kelemen rzucił się na prawą stronę, a Paixao skierował piłkę w środek bramki. Mamy 1:0!

86
40
11
21
63
36'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Runje.

28
15
6
10
19
35'

Sędzia skorzystał z wideoweryfikacji i wskazał na rzut karny!

26
7
15
11
19
32'

Joao Nunes wygrał ważną główkę. Piłkę przejął Konrad Michalak i oddał strzał. Uderzenie zostało zablokowane przez gracza Jagiellonii.

5
4
4
2
4
30'

Karol Świderski strzelił z dystansu, ale obok słupka.

3
6
5
10
7
29'

Steven Vitoria mógł strzelić gola samobójczego! Na posterunku Zlatan Alomerović.

7
5
5
10
27'

Wrzutka Rafała Wolskiego na głowę Paixao. Najskuteczniejszy piłkarz gospodarzy nie trafił jednak czysto w piłkę. Po zakończeniu akcji sędzia odgwizdał spalonego.

9
7
9
7
5
26'

Konrad Michalak wywalczył rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

17
3
5
4
10
24'

Flavio Paixao strzelił z dystansu. Snajper gospodarzy nie trafił jednak w światlo bramki.

11
9
8
5
7
21'

Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, ale Flavio Paixao nie doszedł do piłki.

10
9
8
8
7
20'

Potężny strzał Mladenovicia, ale nie trafił w bramkę.

8
8
8
3
5
18'

Kolejna parada Zlatana Alomerovicia. Bramkarz Lechii zdołał obronić strzał Ivana Runje.

8
5
5
5
9
15'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga.Przewinienie defensora gości.

10
5
6
4
7
14'

Zlatan Alomerović chciał długim podaniem uruchomić jednego z kolegów, ale wybił piłkę na aut.

2
2
4
2
3
12'

Jagiellonia Białystok miała szansę na szybki atak, ale Martin Pospisil zagrał niedokładnie do Karola Świderskiego.

1
2
1
4
7
10'

Przyjezdni rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

7
5
2
2
3
7'

Jagiellonia Białystok blisko gola! Zlatan Alomerović zatrzymał Romana Bezjaka. Ładna akcja gości zakończyła się strzałem głową. Pierwsze ostrzeżenie dla miejscowych.

12
5
4
8
5'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Nunes.Obrońca gospodarzy faulował Romana Bezjaka.

16
10
1
4
14
4'

Niecelny strzał Rafała Wolskiego z dystansu.

10
6
4
6
5
3'

Rafał Wolski szukał kolegów w polu karnym, ale jego podanie zostało zablokowane. Mamy korner.

10
3
4
4
3
1'

Flavio Paixao wywierał presję na bramkarzu gości, który wybił źle futbolówkę. Przyjezdni mają szczęście, że nie było zagrożenia.