Znów strzelał Zieliński! Miał stuprocentową szansę, piłkę obronił Kuciak!

6
5
5
89'

W końcówce spotkania Miedź zaczęła atakowac coraz śmielej. Tym razem akcję zakończył zbyt mocny strzał Santany.

15
9
6
6
10
87'

Długa akcja Miedzi Legnica. Najpierw strzelał Ojamaa, jednak jego uderzenie zostało zablokowane. Dobijał Zieliński, który posłał piłkę nad poprzeczkę bramki Kuciaka.

9
6
6
6
6
84'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Łukasik. Sfaulowany Henrik Ojamaa. Łukasik nie zagra w kolejnym spotkaniu.

Lechia Gdańsk
13
4
3
5
8
81'

Arak wrucał piłkę do Paixao. Strzał głową Portugalczyka pewnie obronił Kanibołocki.

17
3
3
5
6
78'
78'

Piłkę w pole karne wrzucał Mladenović, Błażej Augustyn przymierzył nad poprzeczką.

1
3
3
5
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Purzycki. Sfaulował Jakuba Araka.

Miedź Legnica
3
1
2
4
75'

Mecz ogląda 4 521 widzów.

9
8
3
2
2
75'

Po rzucie rożnym strzelał Jakub Arak, piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
2
2
2
75'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Jakub Arak.

6
1
2
3
3
75'

Po strzale Haraslina, z trudem piłkę wybronił Kanibołocki.

3
1
3
3
72'
68'

Powinno być 0:1! Z dwóch metrów Lukas Haraslin nie trafił w bramkę!

20
23
14
16
29
65'

Forsell zgrywał piłkę z rzutu wolnego. Po niecelnej główce jednego z legniczan, od bramki zaczyna Dusan Kuciak.

8
3
4
4
4
63'

Filip Mladenović dograł piłkę do Flavio Paixao. Portugalczykowi zabrakło kilkudziesięciu centymetrów!

21
11
10
7
11
59'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Artur Sobiech.

11
4
6
3
5
59'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bartczak. Za faul na Wolskim.

8
6
1
3
5
59'

Tuż obok słupka strzelał Flavio Paixao.

9
2
4
2
5
57'

Żółtą kartkę otrzymał Borja Fernandez. Za faul na Rafale Wolskim.

6
1
1
3
55'

Z 31. metra strzelał Petteri Forsell. Piłkę z trudem obronił Dusan Kuciak.

13
2
1
2
4
54'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn. Za faul na Mateuszu Szczepaniaku.

6
2
2
2
4
52'

Kubicki zgrywał piłkę w pole karne. Najwyżej wyskoczył Kanibołocki.

6
3
52'

Rafał Wolski wrzucił piłkę w pole karne. Z łatwością poradzili sobie z tym zagraniem piłkarze Miedzi.

1
2
1
2
50'

Jarosław Kubicki uderzył z ostrego kąta. Piłka w rękach Kanibołockiego.

3
4
49'

I kolejna próba Miedzi! Henrik Ojamaa obok słupka bramki Kuciaka.

5
2
3
3
5
49'

Z rzutu wolnego, ze sporego dystansu strzelał Petteri Forsell. Z trudem obronił Dusan Kuciak!

7
2
5
7
47'

Nunes podawał piłkę do Haraslina. Ten w asyście dwóch obrońców nie zdołał oddać czystego strzału.

2
3
2
2
1
47'

Rafał Wolski dogrywał piłkę w pole karne. Wybił ją Bartczak.

2
45'

Po rzucie rożnym Miedzi, najwyżej wyskoczył Michał Nalepa.

6
2
2
2
45'

Juan Camara próbował dośrodkowania. Zablokował je Joao Nunes.

6
1
2
3
44'

Na rozpaczliwy strzał z 40. metra zdecydował się Błażej Augustyn. Posłał jednak piłkę wysoko nad poprzeczkę.

1
5
1
2
42'

Pressing Miedzi Legnica. Dusan Kuciak musiał wybijać piłkę na aut.

9
3
3
3
4
41'

Mecz się wyrównał. Brakuje niestety akcji, w których jeden z zespołów podszedłby pod bramkę rywala.

5
1
2
2
2
39'

Tym razem Miedź stara się atakować.

12
6
6
1
7
36'

Aleksandar Miljković oddał pierwszy, mocno nieudany strzał Miedzi w tym meczu. Piłka znalazła się obok słupka.

4
5
6
2
6
34'

Wrzutka piłki do Flavio Paixao. Ten nie zdołał oddać strzału. Ciągle przy piłce Lechia, która stara się konstruować ataki.

5
2
3
1
8
28'

Mladenović podał krótko do Wolskiego, ten wrzucił piłkę w pole karne. Tam jednak czujni piłkarze Miedzi.

10
6
4
4
7
27'

Po długiej akcji Lechii Gdańsk, bombę z 16. metra posłał Daniel Łukasik. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Miedzi.

10
5
5
3
26'

Po bardzo mocno przekombinowanym rzucie wolnym, legniczanie wywalczyli rzut rożny. Piłka skakała w polu karnym Lechii. Ostatecznie złapał ją Dusan Kuciak.

3
2
5
8
24'

Z rzutu rożnego dogrywał Petteri Forssell. Piłkę łatwo wybili gdańszczanie.

12
2
3
3
9
23'

Dla odmiany długa akcja ofensywna Miedzi. Legniczanie wywalczyli rzut rożny.

12
5
6
5
21'

Rafał Wolski zbyt mocno zgrywał piłkę w pole karne. Trafiła ona na drugą stronę boiska, tam jednak Filip Mladenović wrzucił futbolówkę prosto w ręce Kanibołockiego.

5
5
5
1
5
18'

Z rzutu rożnego dogrywał Filip Mladenović. Głową strzelał Michał Nalepa, piłka w rękach Kanibołockiego.

6
1
2
1
4
17'

Joao Nunes wywalczył rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

9
2
3
7
14'

Lechia cierpliwie konstruuje ataki, Miedź broni się cała jedenastką na swojej połowie, czekając na kontrę.

12
5
6
4
4
13'

Kubicki zgrywał piłkę w pole karne. Tam wypiąstkował ją Kanibołockij. Zza pola karnego próbował Rafał Wolski, który jednak kolejny raz przestrzelił.

5
1
5
1
3
10'

Szczepaniak zgrywał piłkę w pole karne. Tam był Henrik Ojamaa. Ten nie potrafił celnie uderzyć głową.

2
1
6
2
2
8'

Szybka kontra Miedzi Legnica. Gdańszczan uratował Daniel Łukasik, wybijając piłkę na aut.

7
9
2
5
11
7'

Lukas Haraslin wyłuskał piłkę w środku boiska. W polu karnym rywala został zatrzymany przez obrońcę Miedzi.

7
5
1
4
6'

Joao Nunes zgrał piłkę do ustawionego w polu karnym Rafała Wolskiego. Ten uderzył niecelnie na bramkę Kanibołockiego.

6
3
3
1
1
4'

Lechia dominuje na początku meczu. Miedzi nie udaje się nawet wyjść z własnej połowy.

11
4
5
7
3'

Z rzutu rożnego krótko piłkę rozegrał Rafał Wolski. Szybko jednak doszli do niej legniczanie.

9
7
2
3
2'

Filip Mladenović wrzucał piłkę w pole karne. Zdołał wywalczyć rzut rożny.

5
3
2
4
1'

Pierwsza akcja Lechii Gdańsk. Najpierw próbował Wolski, później Paixao. Piłkę wybili jednak obrońcy z Legnicy.