Śląsk Wrocław
38' Michał Chrapek
Miedź Legnica
67' Aleksandar Miljković 88' Rafał Augustyniak
0:0

Koniec spotkania. 0:0 we Wrocławiu.

Jeszcze jeden strzał na bramkę. Z kilkunastu metrów niecelnie uderzył Lubambo Musonda.

Śląsk rozgrywa piłkę przed polem karnym Miedzi Legnica. Wrocławianie jeszcze szukają okazji na gola.

Doliczone trzy minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Augustyniak.

Kontra Miedzi, zanosiło się na bardzo groźną akcję, lecz strzał Fabiana Piaseckiego obronił Słowik.

Teraz Miedź szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Śląska.

Ładnie w polu karnym Miedzi pokazał się Michał Chrapek. Oddał strzał celny, ale uderzenie obronił bramkarz.

Z linii pola karnego strzelał Jakub Łabojko. Piłkę pewnie złapał bramkarz Miedzi.

Ładny, mocny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał Lubambo Musonda.

W pole karne Miedzi dośrodkował Piotr Celeban. Do piłki wyskoczył Lubambo Musonda, lecz pewnie złapał ją Anton Kanibołocki.

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Miljković.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

I teraz dobra okazja dla Śląska! W polu karnym piłkę otrzymał Lubambo Musonda, strzelił z kilkunastu metrów, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

W końcu dobra okazja strzelecka! Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska strzał głową oddał Aleksandar Miljković. Świetnie obronił Jakub Słowik.

Śląsk Wrocław w ostatnich minutach śmielej ruszył do ataku.

Zamieszanie w okolicy pola karnego Miedzi Legnica. I rzut rożny dla Śląska.

Miedź Legnica utrzymuje się przy piłce, ale cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska.

Początek drugiej połowy. Pierwsza część spotkania nie była porywającym widowiskiem - liczymy, że teraz będzie więcej emocji.

Koniec pierwszej połowy. We Wrocławiu jak na razie bez goli.

Indywidualną akcję przeprowadził Henrik Ojamaa. Zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów. Jakub Słowik pewnie złapał piłkę.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Miedzi. Piłkę pewnie złapał Anton Kanibołocki. W odpowiedzi niecelny strzał na bramkę Śląska w wykonaniu Omara Santany.

Sporo gry w środkowej strefie boiska, ale cały czas brakuje celnych strzałów na bramkę - czy to z jednej, czy z drugiej strony.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Zabrakło strzału, ale legniczanie wywalczyli rzut rożny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Chrapek.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Teraz przy piłce wrocławianie. Wymieniają podaniana połowie drużyny z Legnicy.

Ostatecznie z rzutu wolnego strzelał Mateusz Hołownia. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Wrocławianie wywalczyli rzut wolny przed polem karnym Miedzi Legnica.

Z pierwszej piłki zza pola karnego niecelnie strzelał Omar Santana.

Będzie rzut wolny dla Miedzi. Dobra okazja na strzał. Przy piłce jest już Petteri Forsell.

Legniczanie często są przy piłce i rozgrywają ją na połowie Śląska. Na razie jednak nie ma zbyt wielu okazji strzeleckich.

Petteri Forsell oddał niecelny strzał z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok bramki.

Zanosiło się na groźną, oskrzydlającą akcję Śląska Wrocław. Przed polem karnym zatrzymany został jednak Lubambo Musonda.

W pole karne Śląska dośrodkował Aleksandar Miljković. Piłka dotarła do Artura Pikka, który oddał niecelny strzał głową.

Teraz rzut wolny dla Śląska na połowie Miedzi. Dośrodkowanie Dorde Cotry - legniczanie wybili piłkę z pola karnego, ale Śląsk jest w jej posiadaniu.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Piłkę wrzucał Petteri Forsell, a niecelnie główkował Rafał Augustyniak.

Z ostrego kąta na bramkę Miedzi strzelał Damian GąskaAnton Kanibołocki nie dał się zaskoczyć.

Dość spokojny początek meczu. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

Przy piłce piłkarze Miedzi Legnica. Rozgrywają ją na połowie Śląska. Po chwili niecelnie z dystansu uderzył jeden z zawodników gości.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Miedzi Legnica. Goście zdołali wybić piłkę.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Petteri Forsell. Piłka przeleciała jednak nad bramką WKS-u.

Początek meczu.

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek (Gorzyce).

Przed nami spotkanie Śląsk Wrocław - Miedź Legnica. Początek meczu o godzinie 18:00. W tabeli Lotto Ekstraklasy Śląsk ma 30 punktów, a Miedź 27.