Premier League: 1. kolejka
10 sie 2018 21:00
90+4'

Jeszcze strzał głową Schmeichela, który powędrował na pole karne gospodarzy. Piłka jednak mija cel.

1
4
3
4
2
90+2'

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Jeszcze będą emocje! Po centrze z prawego skrzydła piłka trafia w słupek, ale skutecznie głową dobija Vardy

Leicester City
16
11
5
11
13
90'

Jeszcze 4 minuty gry.

3
1
1
3
90'

Zaskakujacy strzał Vardy'ego z półwoleja, ale piłka uderzona piszczelem szybuje gdzieś wysoko w trybuny.

2
2
87'

Leicester jeszcze walczy, ale Manchester broni już dużą liczbą piłkarzy i trudno o wypracowanie pozycji do strzału.

1
1
84'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Marouane Fellaini.

83'

Gol! Strzelił Luke Shaw. Asystował mu Juan Mata.

Jednak Manchester! Widowiskowe wejście lewą stroną pola karnego, minięcie rywala i skuteczny strzał w długi róg.

Manchester United
28
20
7
4
6
80'
78'

KA-PI-TA-LNA obrona Schmeichela! Bramkarski "pajacyk" w sytuacji sam na sam z Lukaku pomógł!

5
3
3
6
5
76'

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Scott McTominay.

1
1
1
2
4
75'

Jamie Vardy odebrał piłkę na prawym skrzydle i świetnym podaniem obsłużył Graya. Strzał z kilku metrów w pełnym biegu, ale David de Gea potwierdza światową klasę.

3
3
3
1
2
73'

Seria dośrodkowań w pole karne gospodarzy. Manchester ponownie w odwrocie.

1
1
1
1
2
70'

W drugiej połowie obserwujemy wymianę ciosów. Akcja za akcję, ale wszystkie kończą się przed polem karnym przecinika.

2
1
1
2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Pereira. Faulowany Silva.

2
2
4
3
5
66'
65'

Powinno być 2:0! Sanchez wykłada piłkę na 17. metr, gdzie wbiega Juan Mata. Może gdyby nie kiks...

4
4
6
5
5
63'

Leicester. Schodzi: James Maddison. Wchodzi: Jamie Vardy.

5
3
3
2
3
63'
59'

Pogba wyraźnie przewrócony przed polem karnym gości, ale sędzia zastosował korzyść i puścił grę... Mata gubi piłkę.

2
1
1
1
3
56'

Mocny, płaski strzał Darmiana tuż przy bliższym słupku, ale był tam Schmeichel.

2
1
1
2
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Fred. Odłożona kara za faul na Maddisonie.

2
2
3
3
5
52'

Bardzo dobre podanie Maty do Rashforda, ale ten długo holuje piłkę w polu karnym Lisów. Dlaczego nie strzelał?! Może widział, że liniowy podniósł chorągiewkę?

3
3
4
2
3
51'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Amartey. Faul taktyczny na Sanchezie przerywający kontrę.

4
5
3
2
2
49'

Niczym wystrzelony pocisk sunął prawą flanką Marcus Rashford. Dobra reakcja Gray'a zapobiegła dośrodkowaniu.

1
1
2
1
4
46'

Zaczynamy II połowę.

3
1
1
1
1
45'

Doliczona została 1 minuta.

6
4
3
3
3
44'

Eric Bailly zaatakował Maddisona dwiema wyprostowanymi nogami i aż dziw, że pan Marinner nie wyjął kartki.

2
2
4
3
3
42'

Kilka minut lepszej gry gospodarzy. Luke Shaw rusza lewym skrzydłem, ścina do środka i uderza. Schmeichel "na raty", ale skutecznie.

2
2
1
3
2
41'

Po podaniu Freda tyłem głowy uderzył Alexis Sanchez, ale chybił celu dość wyraźnie.

1
2
1
1
3
40'

Celny strzał Pogby, ale Kasper Schmeichel był bardzo dobrze ustawiony.

2
1
1
2
3
38'

Brzydkie zachowanie Freda, który bez piłki kopnął pod kolano Gray'a. Nie widział tego sędzia.

1
2
5
2
1
37'

Podanie Gray'a nad głowami obrońców rywali, ale Kelechi Iheanacho przegrywa fizyczną walkę z Lindelofem.

5
2
2
1
3
34'

Zaskakujący obraz gry. Manchester United zamknięty na własnej połowie.

6
3
1
3
5
32'

Pogba podcina Maddisona 25 metrów przed własną bramką. Soczysty strzał trafia jednak w głowę zawodnika stojącego w murze.

2
3
2
3
5
29'

Kapitalna okazja Maddisona! Przytomne podanie od Pereiry i atomowe uderzenie z 10 metrów. Ależ to wyjął David de Gea!

9
4
3
1
2
27'

Sprowadzony z Norwich City James Maddison zagrał na jeden kontakt z Chilwellem. Płaskie zagranie przed bramkę przecina Eric Bailly.

2
2
1
1
2
24'

Ostra walka Iheanacho z Pogbą. Francuz dwukrotnie sprowadzony do parteru, ale sędzia nie widział w tej walce nic niewłaściwego. Ależ się Paul Pogba zagotował!

4
3
1
2
3
21'

Nowy piłkarz Manchesteru United Fred odebrał piłkę blisko pola karnego gości, ale osaczony przez kilku przeciwników błyskawicznie ją stracił.

1
5
1
4
2
19'

Dużo walki w środku boiska. Zaryzykujemy stwierdzenie, że trybunom podoba się tylko wynik.

2
1
1
1
1
16'

Dobre podanie na 5. metr przed bramkę gospodarzy. Kelechi Iheanacho świetnie się zastawił. Nagły zwrot w kierunku bramkarza i uderzenie w dlugi róg... zabrakło metra. Po chwili jest jednak sygnalizacja ofsajdu.

7
3
1
1
5
15'

Celny strzał gości. Wilfred Ndidi z 22 metrów, ale łapie de Gea.

9
1
1
1
2
13'

Szybki gol "spuścił powietrze" z podopiecznych Mourinho. Atakuje Leicester City!

4
1
2
1
4
10'

Dwie centry w pole karne gospodarzy po stałych fragmentach, ale bez większych problemów radzi sobie obrona Czerwonych Diabłów.

5
1
1
7'

Kontra Manchesteru dynamicznie wyprowadzona przez Rashforda. Reprezentant Anglii traci jednak piłkę. Dobrze w defensywie popracował Ricardo Pereira.

4
3
1
1
5
6'

Ruszył lewym skrzydłem Luke Shaw. Ostry wślizg rywala, ale sędzia mimo protestów nie reaguje.

2
1
2
2
8
3'

Gol! Strzelił Paul Pogba.

Długo drobił kroczki Francuz, by w końcu soczyście uderzyć w górny róg. Schmeichel bez szans.

63
37
8
12
13
2'

Rzut karny dla gospodarzy! Po strzale Sancheza i wybloku obrońcy piłka trafia w rękę Amartey'a.

12
11
5
2
4
20:07

Czerwono-czarne stroje gospodarzy, Lisy na niebiesko.

5
2
1
1
1
Jak myślicie, Manchester United z przytupem rozpocznie ligę?